CHOPPERS  CLUB  MAŁOPOLSKA Strona Główna CHOPPERS CLUB MAŁOPOLSKA
Tylko dla fanów chromu i stali

RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
CHOPPERS CLUB MAŁOPOLSKA Strona Główna
CHOPPERS CLUB MAŁOPOLSKA - Warunki Rejestracji

Regulamin Choppers Club Małopolska.

Choppers Club Małopolska (CCM) został założony z pasji do motocykli i ma skupiać wokół siebie przyjaciół i pasjonatów, a nie przypadkowe osoby. Chcemy być grupa ludzi podejmujacych wspólnie decyzje, wspierajacych się, polegajacych na sobie i wzmacniajacych przyjazń. Chcemy razem spędzać czas głównie na wycieczkach motocyklowych. Członkowie CCM powinni darzyć się wzajemnym szacunkiem i zaufaniem. Bezinteresownie pomagać sobie w miarę swoich możliwosci. Przynależnosć do CCM jest dobrowolna. Członkiem CCM może zostać każdy kto spełnia wymogi tegoż regulaminu i zobowiazuje się do przestrzegania zasad w nim zawartych.

Aby każdy z obecnych i przyszłych członków naszej grupy wiedział czego może oczekiwać od grupy i czego się po nim spodziewamy, stworzylismy tenże regulamin, który jest krótkim zbiorem zasad jakie obowiazuja wszystkich członków CCM.

1. Choppers Club Małopolska nie jest klubem motocyklowym w rozumieniu Kongresu Klubów Motocyklowych i nie posiada barw klubowych, posiada natomiast swój znak graficzny, uwidoczniony w nagłówku forum. Szanujac zasady obowiazujace w swiecie klubów motocyklowych, a równoczesnie będac FORUM, a nie KLUBEM, użytkownicy forum CCM nie obszywaja pleców kurtek, kamizelek itp. znakiem graficznym forum lub choćby sama nazwa, co mogłoby zostać odebrane jako "barwy klubowe". Logo CCM może być naszywane z przodu kurtki/kamizelki lub na ramieniu.

2. Głównym i najważniejszym warunkiem przyjęcia do CCM jest posiadanie motocykla typu chopper/cruiser lub jazda z osoba posiadajaca taki motocykl i należaca do CCM. Ponadto członek CCM musi być osoba pełnoletnia. Nowi użytkownicy forum aby uzyskać pełen dostęp, powinni pojawić się na spotkaniu badz wyjezdzie CCM przedstawiajac się swoim nickiem. Osoby takie jeżeli spełniaja wymogi regulaminu zostaja "wprowadzone" przez aktywnego członka forum, który wysyła w tym celu PW do Administratora podajac w tresci nick osoby która rekomenduje. Aktywacji kont dokonuje Administrator forum po otrzymaniu powiadomienia.

3. Każdy członek CCM powinien pamiętać, że należac do grupy poprzez swoje zachowanie na drodze lub na zlotach organizowanych przez różne kluby lub stowarzyszenia motocyklowe oraz na imprezach organizowanych przez CCM, reprezentuje cała społecznosć CCM. Osoby, których zachowanie może szkalować dobre imię CCM zostana usunięte z forum.

4. CCM jest internetowym forum motocyklistów i jako takie nie planuje zrzeszać się i formalizować w jakiejkolwiek formie. Wszelkie watki wywołujace dyskusje na temat ewentualnego formalizowania się CCM-u moga zostać usunięte przez Administratora.

5. Członkowie CCM, sa zobowiazani do finansowania koniecznych wspólnych wydatków grupy. Wydatkiem takim jest m.in. utrzymanie domeny i serwera. Każdy z członków grupy w terminie do 30 listopada zobowiazany jest do uiszczenia opłaty w wysokosci 10punktów u osoby wyznaczonej do ich zbierania podczas "spotkań cyklicznych". Nie uiszczenie opłaty w wyznaczonym terminie spowoduje zablokowanie konta na 3 miesiace. Nie uregulowanie opłaty w ciagu następnych 3 miesięcy powoduje trwałe usunięcie konta z forum.

6. Narzędziem wspomagajacym komunikację w grupie jest forum internetowe pod adresem: www.choppers-club-malopolska.pl, jednakże najważniejsza jest wspólna jazda, a nie nabijanie postów na forum. Forum ma służyć umawianiu wyjazdów, dzieleniu się wiedza na tematy motoryzacyjne, relacjonowaniu odbytych wycieczek (zdjęcia, komentarze, itp.).

7. CCM nie użycza swojego logo i/lub nazwy do patronowania imprezom masowym, firmom, osobom, organizacjom zewnętrznym itp. Logo CCM jest wewnętrznym "oznaczeniem" użytkowników forum i funkcjonuje wyłacznie dla celów identyfikacji użytkowników.

8. Nie potrzebujemy członków, którzy tylko komentuja to, co inni wspólnie przeżywaja, a sami nigdy nie biora udziału w wyjazdach. Osoby o zerowej aktywnosci zostana wykluczone z CCM. Użytkownicy, którzy przez 3 miesiace nie zalogowali się na forum zostana usunięci. Jeżeli ktos, z jakichkolwiek powodów przewiduje, że przez najbliższe 3 miesiace lub więcej nie będzie miał dostępu do forum, a ma zamiar nadal uczestniczyć w życiu grupy, powinien poinformować o tym Administratora poprzez PW aby zapobiec usunięciu swojego konta.

9. Członkowie CCM maja obowiazek jezdzić bezpiecznie i opanować umiejętnosć jazdy w grupie, tzw. "szachownica". Osoby nie potrafiace dostosować się do reszty grupy i narażajace bezpieczeństwo innych uczestników ruchu zostana wykluczone z CCM.

10. Ustalenia Walnego Zebrania sa wiażace bez względu na frekwencję. Uchwalone zasady, które okresla niniejszy regulamin nie podlegaja dyskusji.

11. Osoby, które nie zgadzaja się z zasadami CCM powinny odejsć lub nie przystępować do forum.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8