02-04.07.2010 - Moto Country Festival Lesko 2010

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Morte-69

02-04.07.2010 - Moto Country Festival Lesko 2010

Post autor: Morte-69 »

http://www.zlotymotocyklowe.pl/zlot/90- ... -2010.html

Na zlot w Borku nie dam rady wiec zapodaje nastepny zlocik ,Mikolaj cos pisal ze zbiera ekipe na wyjazd :)
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2010, 15:28 przez Morte-69, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady-01,07,2010- Moto Country Festival Lesko 2010

Post autor: Miki »

luzik wylot z Krakowa w godzinach rannych w dniu 01,07,10r lub 02,07.10r.wczesnie rano,po festiwalu odwiedzenie Cisnej, pozniej traska na Dukle i do Krakowa, mozna troche zmodefikowac trase ale nie za duzo, zapraszam chetnych 4,5 obsad motocyklowych :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

Ja zostaje w Lesku do niedzieli,mam w planie pod namiot sie wybrac.Startuje dopiero w piatek kolo 16 polece po braciaka do domu i smigam na Lesko.Oby pogoda sie udala,
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady-01,07,2010- Moto Country Festival Lesko 2010

Post autor: Miki »

luzik mysle Morte-69 ze pogoda juz sie wyklaruje i bedzie fest w Lesku, a pozniej dalej, Cisna Dukla i cos jeszcze,,,,, :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Robo
Posty: 65
Rejestracja: 6 października 2009, 16:32
Lokalizacja: KRAKÓW
Motocykl:

Lesko

Post autor: Robo »

Jestem w Lesku w sobotę, widzimy się na miejscu.
Morte-69

Re: Lesko

Post autor: Morte-69 »

Robo pisze:Jestem w Lesku w sobotę, widzimy się na miejscu.
Zdzwonimy sie i jakos sie znajdziemy :)
bryś

Post autor: bryś »

A ja mam propozycję dla niektórych a szczególnie dla Purka i Andrzeja. Zabierajcie swoje żony, skoro boją się na 2oo, proponuję miejsce w 4oo. Bo my z Grze chyba się będziemy musieli podzielić, bo jechalibyśmy z małą 5 letnią Izą...., więc ja z nią w puszce, więc jeszcze 2-3 miejsca będą wolne :) . A na niedzielę 4 lipca mamy propozycję. Koncert w Iwoniczu Zdrój kapeli co się zwie Żmije. polecam www.zmije.pl.

Czy ktoś wie ile kosztuje wjazd??
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Moto Country Festival Lesko 2010

Post autor: Miki »

luzik Brys, 40 zl w tym piwko o danie garcace, a moze jak w ubr, kapelusz w bilecie :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Szara

Post autor: Szara »

Miki to załatw i mnie kapelusz :D i miłej zabawy życzę :) ja w pracy będę :/
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypad do Borku- Bochni lista na piatek

Post autor: Miki »

luzik byle do piatku Szarcia, i Lesko :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
GrzegorzS112

Post autor: GrzegorzS112 »

Z tego co się dowiedziałem to wjazd na pole namiotowe 50 zł. w tym blacha zlotowa i jakieś jedzenie, picie (od razu informują że małe porcje :mysli: ), opaska uprawniająca do wchodzenia na koncerty. Grupka z Wadowic też leci i to na dodatek z plecaczkami i dzieciakami w busie :okok: . I właśnie dla tego nie śpimy pod namiotami tylko gdzieś w sąsiedniej miejscowości. Życzę miłej zabawy.
lary1978

Post autor: lary1978 »

Ja lecę w środę rano także do zobaczenia na miejscu.....
piranha

Post autor: piranha »

Lecę w sobotę popołudniu, nocleg w górach przy ognisku w Bieszczadach/ Ukraina - Sianki, mała/ duża pętla i będę koło 10.00 w Lesku.
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

zostaje ktos na noc w lesku na polu namiotowym?Ja kimam z piatku na sobote a z soboty na niedziele moze nad solina bym sie rozbil zobacze jakie beda na miejscu atrakcje i pogoda.jutro na cyklicznym pogadamy.
Jaro

Post autor: Jaro »

a my z Czarną jeszcze :mysli: , zobaczymy jak będzie z pracą i z Wiki, czy ewentualnie ktoś wybiera się w piątek popołudniu (ok 18-19) ???, bo samym nam się nie chce jechać
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady- moto country Festival Lesko

Post autor: Miki »

luzik Witaj jaro to sie zgadza, zawsze nawej w dwa motocykle i juz razniej i bezpiecznie z roznych wzgledow, taki komfort psychiczny :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

ja jade w piatek o tych godzinach plus minus,mozemy sie spotkac za Tarnowem bo ja musze bo braciaka poleciec wczesniej.Za tarnowem jest stacja paliw nie pamietam dzis jakiej firmy ale sprawdze i dam znac jak juz rozeznam sie w sytuacji i zalatwie troche wolnego to dam znac w czwartek konkretnie jak jade moze sie jakos nam zgodzi plan i razem pomkniemy od tarnowa.
Jaszczur

Post autor: Jaszczur »

Ja wyjeżdżam już dziś poszerzyć trochę zła w Bieszczadach :radocha: W Lesku będę od piątku więc widzimy się na miejscu luzik
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Festival - Lesko 2010r

Post autor: Miki »

luzik Jaszczur witaj, szerokosci i przyczepnosci , ostroznie :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
bryś

Post autor: bryś »

Podbijam temat. ... Kto jedzie w piątek?? Chcemy umówić ustawkę w Wieliczce na BP 16-17, czy ktoś reflektuje?? Ja jadę puszką więc bagaże i kogoś mogę wziąć.
ODPOWIEDZ