02-04.07.2010 - Moto Country Festival Lesko 2010

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Dzida
Posty: 465
Rejestracja: 16 czerwca 2010, 21:05
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Yamaha Vstar 1100
Kontakt:

Post autor: Dzida »

Ja dołączam do grupy w piątek, na BP po 16 - do zobaczyska! :okok:
Motocyklistę zrozumie tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady- moto country Festival Lesko

Post autor: Miki »

luzik dziewczyna Nekusna bedzie na stacji paliw, smiga jutro z Bielska :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Robo
Posty: 65
Rejestracja: 6 października 2009, 16:32
Lokalizacja: KRAKÓW
Motocykl:

Post autor: Robo »

Tak wiele chaosu dawno tu nie było. Piątek, Sobota, godz. 14, 15, 16, 18. Chyba jest NAS ZBYT WIELU aby wszystkim dogodzić. Kiedys bylo tak że zakładający tamat wyjazdu pisał: Zbiórka tu i tu, Wyjazd o tej i o tej. Pasuje jadę, nie pasuje NIe jadę, kogo obchodzi że ciocię glowa boli i pojechał bym ale nie mogę
DeMarco

Post autor: DeMarco »

Witajcie.

Niestety droga pomiędzy Pilznem i Jasłem jest cały czas zamknięta / tak było np. we wtorek/ zerwało most i podmyło drogę, tak więc troszką potrwa zanim będzie to zrobione.

Proponuję Wam lecieć na Nowy Sącz - Gorlice - Jasło, lub na Rzeszów i tam w Robczycach odbijać w kieunku Leska.

Można lecieć też z obwodnicy Tarnowa na Tuchów, potem na Biecz / jest tam nowy asfalt / i na Jasło/ to najbardziej optymalna trasa/

Osobiście polecam wariant pierwszy , lub trasę na Tuchów i Biecz / drogi ok, a i widoczki fajne/ i o wiele mniej tirów i robót drogowych.

Życzę Wam udanego zlotu. :)
Ostatnio zmieniony 2 lipca 2010, 07:29 przez DeMarco, łącznie zmieniany 1 raz.
zorro

Post autor: zorro »

lista na sobote rano
1. zorro
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady - Lesko

Post autor: Miki »

luzik Witaj De Marco, dzieki za pomoc w ustaleniu trasy na Lesko,lepiej jechac niz stac :okok: :brawo: Piatek godzina 16,30 stacja paliw BP przed wlotem do Wieliczki godz,16,30, odlot 16,40, zapraszamy, w grupie zawsze razniej i przyjemniej :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
grze

Post autor: grze »

Napiszę jakie są ustalenia grupy piątkowej.

Trasa:
Wieliczka - Gdów - Lipnica - Zakliczyn - Gromnik - Biecz - Jasło - Krosno - Lesko

Trasę tę częściowo przejechałem 2 tygodnie temu - po powodziach - asfalt jest. Ale oczywiście jeśli ktoś wie o jakichś utrudnieniach odnośnie TEJ trasy to proszę o wpisy.

Zbiórka:

BP Wieliczka, piątek, godzina 16.20. Odjazd 16.40.

Osoby zadeklarowane: Mikołaj, Archi, Nekusna, Grze, a w Lipnicy dołączyć ma Czarna.

Jakby co, telefon do mnie w stopce. W razie czego zdzwaniamy się na miejscu.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady- moto country Festival Lesko

Post autor: Miki »

:okok: witam , deklarowalem sie i bede stacja paliw BP przed Wieliczka :hura:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

moze uda mi sie z Wami spotkac w Zakliczynie,Mikolaj jak bede w zakliczynie to zadzwonie do Ciebie i zobaczymy czy uda sie spotkac.ok?
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady- moto country Festival Lesko

Post autor: Miki »

:okok: witaj Morte-69 pilotem i przywodzca stada ( nie mylic z przy wodce) bedzie Grze to jego klimaty i ma duze rozeznanie, ja bede zamykal kolumne, lubie miec huk wydechow z motorkow w u uszach to brzmi jak orkiestra w filharmonii he he :brawo: :lol:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
grze

Post autor: grze »

To jest program oficjalny ale...

10:30 Wyjazd na paradę głównymi ulicami miasta w kierunku ratusza, postój przed Domem Handlowym.
10:50 Rozpoczęcie pokazów w centrum miasta.
12:00 Wyjazd na paradę w stronę Soliny.
12:40 Formowanie grupy przejazdu przez zaporę (parking koło mostu)
12:50 Wyjazd parady na zaporę
13:30 Msza Święta nad Zalewem Solińskim i poświęcenie motocykli
14:45 Wyjazd z Soliny do Leska
15:30 Powrót na teren zlotu.
16:30 Rozpoczęcie zawodów na terenie zlotu.
19:00 Ogłoszenie zwycięzców
20:00 Rozpoczęcie głównego koncertu
21:00 Oficjalne wręczenie nagród dla zwycięzców zawodów.
22:00 Pokaz filmów i zdjęć z wcześniejszych leskich zlotów na ?telebimie?

z drugiej strony tak piękny i długi dzień to można by:
Lesko - Komańcza (drewniane cerkiewki po drodze i w Komańczy) - Cisna - Wetlina - przeł Wyżniańska (widoki na połoniny) - Ustrzyki Górne - Czarna - Polana - Rajskie - Wołkowyja - Polańczyk - Solina (zapora) - Lesko...
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady- moto country Festival Lesko

Post autor: Miki »

luzik Grze to jest to o co mi osobiscie biegalo,dzieki, jak bedzie chetnych nawet dwoch trzech na ta traske to bede mial pelna satysfakcje,dzieki :brawo: :rotfl:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Post autor: Miki »

luzik dzwonil Daro70 ze bedzie na stacji paliw BP i troche sie spozni abysmy na niego poczekali :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
jojo

Post autor: jojo »

zorro pisze:lista na sobote rano
1. zorro
2.jojo
jesli beda jeszcze chetni to wpisywac sie. rano z krk.rusza tez grupa z forum virago. :okok:
zorro

Post autor: zorro »

my z zorra lecimy z BP Bora (geant) godzina 8;00 - jak ktos chce dolaczyc zapraszamy.
Frog

Post autor: Frog »

[b]zorro[/b] pisze:my z zorra lecimy z BP Bora (geant) godzina 8;00 - jak ktos chce dolaczyc zapraszamy.
zorro z zorrą ? No tak, zorro nieźle to wymyśliłeś :>
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

Dzuieki wszystkim za zajebisty wypad ,bylo naprawde fantastycznie.Ja startowalem o 6 rano i juz w domciu jestem ,reszta ekipy jeszcze odpoczywala po wszelkiego rodzaju atrakcjach zlotowych :)
Wiecej zobaczycie na fotkach ....teraz odpoczywam od motorka przynajmniej tydzien bo dupsko boliiii od tych wszystkich kilometrow :)
Awatar użytkownika
Daro
Posty: 232
Rejestracja: 25 kwietnia 2010, 12:37
Lokalizacja: Wieliczka
Motocykl: Kiedyś był Boulevard
Kontakt:

Post autor: Daro »

Dzięki koledzy za ODLOTOWY ZJAZD i te setki zakętów.... :okok: Niema co ukrywać jestem zmęczony ale zadowolony. Do następnego razu i co złe to nie ja..... :lol:
Easy Rider !!!
grze

Post autor: grze »

Fajnie było :-) Wykręciliśmy w sumie 765 km a po dzisiejszej jeździe spalanie wyszło mi 3,85 l/100 km i jestem w szoku bo normalnie poniżej 6 trudno mi zejść...

Dzięki wszystkim za świetne towarzystwo.
Jaszczur

Post autor: Jaszczur »

Świetny zlocik. Tańce pod sceną pierwsza klasa luzik Z grupą z Olkusza przejechaliśmy przeszło 1000 km a najmniejsze spalanie wyszło mi 4,65 l/100 km :>
ODPOWIEDZ