02-04.07.2010 - Moto Country Festival Lesko 2010

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Jaro

Post autor: Jaro »

Dziękuję wszystkim za wspólny zlocik i latanko..teraz trzeba 4 litery..masować :cwaniak:
jesteście świetna ekipą, oby tak dalej :okok: , więc do następnego ( jak wygram w Totka :mysli: to za tydzien spotykamy się w Ortowicach :radocha: )
p.s moje spalanie wynosiło 0,9% :lol: niestety po zbiciu porannych promili i dotarciu do domu..znowu się nadziobałem na kolejnej imprezie w Borku :|
Ostatnio zmieniony 4 lipca 2010, 22:21 przez Jaro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzida
Posty: 465
Rejestracja: 16 czerwca 2010, 21:05
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Yamaha Vstar 1100
Kontakt:

Post autor: Dzida »

''Bieszczadzkim włóczęgom'' -dziękuję! Grze za rozważne [ i cierpliwe!] przywództwo brawa :brawo: Wszystkim z ''tej łąki'' również dzięki! :> Kiedy znowu?
Motocyklistę zrozumie tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu.
Jaro

Post autor: Jaro »

jak to kiedy? Dzida po następnych sianokosach :rotfl: , ale kolejnym razem grasz na organkach od początku imprezy :P
Awatar użytkownika
Archi
Posty: 606
Rejestracja: 29 marca 2010, 08:35
Lokalizacja: Kraków
Motocykl:

Post autor: Archi »

Ja chcialem również podziękować wszystkim :):) . I tym którzy towarzyszyli mi na trasie , tym co uczestniczyli w zlocie i tym co zlot odwiedzili.. na chwilkę :) ... Było zajebiasto... fajne winkle , puste drogi... Mnie zużycie wyszło 1,2 litra na dobę :).... Do następnego !
Fast Rider
bryś

Post autor: bryś »

no jak też wszystkim dziękuję .... bardzo .... :lol: Iza się dołącza. Jaro czy ja dobrze widziałam, że w Krośnie mnie minęliście?? Szybko zbiłeś te promile.... luzik. i czekam na zdjęcia w galerii bo wielu pstrykało
grze

Post autor: grze »

Dzida pisze:''Bieszczadzkim włóczęgom'' -dziękuję! Grze za rozważne [ i cierpliwe!] przywództwo brawa :brawo: Wszystkim z ''tej łąki'' również dzięki! :> Kiedy znowu?
Dzida... Zależy o co pytasz... Na piwko można się umówić w każdej chwili :-) A na zlocik, no cóż, chyba za tydzień...
czarna

Post autor: czarna »

Bardzo, ale to bardzo dziękuję całemu towarzystwu za kolejny fantastyczny zlot i wspaniałą atmosferę :radocha:
zorro

Post autor: zorro »

dziekidzieki bylo ql. do doma zrobilismy 3 setki. dwa razy zwiewalismy przed deszczem - raz w gorlicach (lalo jak sku..) to polecielismy na biecz i rzepienniki, a drugi raz oberwanie w gnojniku to polecielim na tuchow i juz bez deszczu do domu. pozdrawiam wszystkich uczestnikow
Awatar użytkownika
Robo
Posty: 65
Rejestracja: 6 października 2009, 16:32
Lokalizacja: KRAKÓW
Motocykl:

Post autor: Robo »

Zlot udany pod kaźdym względem, poczawszy od ludzi CCM kończac na pogodzie, super, żal mi tylko niewypitych procentów. Pozdrawiam wszystkich tych co byli, i tych co nie mogli.
krucjata

Post autor: krucjata »

Ależ to był weekend :) Dzięki za wszystko, od winkli począwszy, przez pomoc z namiotem, nowym sposobie na tequilę i świetnej trasie powrotnej skończywszy. Do zobaczenia na cyklicznych i w Mrągowie. A może się wcześniej na Jurajski jeszcze uda wybrać.
Awatar użytkownika
jaroslav
Posty: 640
Rejestracja: 14 lipca 2009, 15:20
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: HD FXLRS

Post autor: jaroslav »

I ja też dziękuję za miłe towarzystwo i dobrą imprezę. Chyba jednak kupię namiot z tropikiem, po co mi znowu bieżąca woda na głowie o 6.00 rano?

Grupę widziałem, kiedy przejeżdżała przez Limanową ok. 15.30. Machaliśmy wam z synkiem z płyty rynku, fajny widok taka grupa. Po drodze ani kropli deszczu, tyle co przy knajpie. Szosy puste, w Krygu największe dziury. Chyba zaliczyłem kontakt z mediami, bo mi błysnęło w twarz w Sączu. Jak dotarła do dom bielszczanka z plecakiem?

Ukłony dla wesołej ekipy :)
Awatar użytkownika
Dzida
Posty: 465
Rejestracja: 16 czerwca 2010, 21:05
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Yamaha Vstar 1100
Kontakt:

Post autor: Dzida »

Witam! Przepraszam za opóżnienie - trudności obiektywne.......
Tu znajdziecie to co tak niedawno w Bieszczadach się działo!!
http://picasaweb.google.com/11293833301 ... b7F-K_46gE#
Motocyklistę zrozumie tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu.
Awatar użytkownika
Góral
Posty: 862
Rejestracja: 9 grudnia 2009, 01:44
Lokalizacja: Zakopane
Motocykl: HONDA VTX 1300R
Kontakt:

Post autor: Góral »

Dzida pisze:Witam! Przepraszam za opóżnienie - trudności obiektywne.......
Tu znajdziecie to co tak niedawno w Bieszczadach się działo!!
http://picasaweb.google.c...Pfzjb7F-K_46gE#
No Dzida masz naprawdę świetne fotki, chyba tylko Ty byłeś na chodzie, szkoda że mnie tam nie było :[
Witajcie spod Giewonta,
czystych tłoków HEJ!
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

No to fakt masz czego zalowac bo impra byla super,dzieki za Fotki Dzida sa zajebiste :)
Nekusna

Post autor: Nekusna »

Witajcie

Dziękuję wam niezmiernie :radocha: za wspólną podróż i spędzony czas. I cierpliwość na trasie i wszystko :lol:

Wspaniale jeździ się z grupą.
Dzida -świetne fotki :D jak tak patrzę to żałuję przespanej nocy i nie wybrania się na wycieczkę po okolicy. Ale i tak bardzo mi się podobało.

Przepraszam za nie planowane odbicie od grupy w Lubieniu, ale to był całkiem dobry wybór. Piękna trasa przez Suchą Beskidzką :D
ODPOWIEDZ