11 września 2011 - "Poznaj Podkarpacie na dwóch kołach&

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 147
Rejestracja: 14 maja 2011, 07:27
Lokalizacja: Bochnia
Motocykl:

Post autor: Jacek »

1.Sewern
2.James70 moja propozycja wyjazd o godz 7:00
3.PiotrShadow - zgadzam się z propozycją godziny wyjazdu 7:00
4.Jacek - czekam na orlenie za Bochnią w miejscowości Gorzków od 8;30
"Czas" to pojęcie względne w zależności po której stronie stoisz drzwi - do ubikacji.


Honda VT 750 Aero ,Honda VTX 1800N,Honda VT 750 Spirit
James70

Post autor: James70 »

1.Seweryn
2.James70 czekam na stacji benzynowej w Targowisku (przed Raba)godz 8;40
3.PiotrShadow
4.Jacek-czekam na orlenie za Bochnia w miejscowosci Gorzkow od 8;30
grze

Post autor: grze »

1.Seweryn
2.James70 czekam na stacji benzynowej w Targowisku (przed Raba)godz 8;40 (Lotos)
3.PiotrShadow
4.Jacek-czekam na orlenie za Bochnia w miejscowosci Gorzkow od 8;30
5. Grze
TuKaN

Post autor: TuKaN »

do zobaczenia jutro :]
Seweryn

Post autor: Seweryn »

orcio pisze:a może chociaż zamiast Statoilu Orlen przy skrzyzowaniu Wielicka/Jerzmanowskiego ?
Bardziej na wyjeździe z Krakowa ..
Istotnie. Zapomniałem o tej stacji. Ale może nie zmieniajmy już miejsca zbiórki, jest zdecydowanie za późno...
Seweryn

Post autor: Seweryn »

Tukan: damy znać że dojeżdżamy, może jak będziemy pod Dębicą?
James70

Post autor: James70 »

Piekne dzieki za milo spedzony dzien troche sie pogubilismy ale wszystko ok Seweryn grze dziekuje za poprowadzenie grupy pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 147
Rejestracja: 14 maja 2011, 07:27
Lokalizacja: Bochnia
Motocykl:

Post autor: Jacek »

Dziękuje wszystkim 441 km
"Czas" to pojęcie względne w zależności po której stronie stoisz drzwi - do ubikacji.


Honda VT 750 Aero ,Honda VTX 1800N,Honda VT 750 Spirit
PiotrSHADOW

Post autor: PiotrSHADOW »

Również dziękuję za udany wyjazd ;) trasa na prawdę fajna. Powrót był ciężki przez korki i natężenie ruchu ale jakoś się udało. Rzeczywiście trochę się pogubiliśmy jeśli chodzi o jazdę w kolumnie :| ... ale i tak było super luzik

U mnie dziś wyszło 549km ;)
Seweryn

Post autor: Seweryn »

Aj no, po skręcie w lewo na Wieliczkę zatrzymałem się dosłownie parę metrów za daleko - już mnie nie widzieliście z drogi. Zawróciliśmy i próbowaliśmy was dogonić, ale w takim ruchu... Sami wiecie... :stres:

Oprócz tego było super, nawet niedociągnęcia organizatorów nie zepsuły nam zabawy :) No i pogoda naprawdę dała radę - w końcu to już wrzesień, mogło nie być tak cudownie.

Dzięki wszystkim! :okok:

PiotrSHADOW: uszczelniacz wytrzymał?
PiotrSHADOW

Post autor: PiotrSHADOW »

Tak, uszczelniacz jakoś przetrwał ;) (tzn cieknie, ale nie bardziej niż przed trasą)
chrupa

Post autor: chrupa »

Dzięki wszystkim za wspólne km i towarzystwo, pogoda rewelacyjna :okok: A przez te korki musiałem ponaginać kilka moich zasad dotyczących poruszania się na 2oo, ale daliśmy radę :lol:

ps. mi wyszło 592km
Benek

Post autor: Benek »

Serdeczne dzięki wszystkim za udany wypad. Do następnego :)
grze

Post autor: grze »

Też dziękuję. Było fajnie. Aczkolwiek Yamaha nie stanęła na wysokości zadania - pomysł świetny, realizacja słabiutka: kiepskiej jakości mapa i wskazanie trasy, niewystarczający catering (dla nas zabrakło). Ale na szczęście miejscowi strażacy, ludność i krajobrazy sprawdzili się w 100%!!!

Benek - nie zdążyłem Ci powiedzieć... Te Twoje Samsony (tak, Samsony?) brzmią genialnie!
Seweryn

Post autor: Seweryn »

I jeszcze jedno, co do organizacji - o fragmencie drogi po odbiciu w Tyrawie Wołoskiej nie mogę powiedzieć, że była, cytuję za plakatem, "z dobrą nawierzchnią". A może zapomnieli dopisać "zabierzcie swoje enduro"? ;)
grze pisze:Benek - nie zdążyłem Ci powiedzieć... Te Twoje Samsony (tak, Samsony?) brzmią genialnie!
Dzieciaki na festynie oceniały motocykle po dźwięku wydechów. Benek zajął pierwsze miejsce przez aklamację. :lol:
orcio

Post autor: orcio »

No i nie udało nam sie spotkać. Jakoś to dziwnie wyszło że wyjeżdżając z Krakowa 8.40 byłem w Rzeszowie godzinę przed Wami ..

Organizatorzy przewidzieli 200 moto a podobno było koło tysiąca, więc nic dziwnego że wszystkiego zabrakło. To wina pogody, była za dobra :wnerw:
TuKaN

Post autor: TuKaN »

Dzieki wszyskim za udział :) bylo super co do organizacji to impreza byla planowana na 200 maszyn (co od poczatku wydawało sie byc smieszne) a wydano 600 zgloszeń nie liczac tych którzy zgloszenia nie wypełnili po za tym trasa faktycznie powinna byc jakos oznaczona ja częśc tej trasy znałem ale dla nie tutejszych to mógł byc naparawde problem. na podane w zgłoszeniu meile powinny przyjsc zdjecia robione na trasie.
TuKaN

Post autor: TuKaN »

TuKaN

Post autor: TuKaN »

Benek

Post autor: Benek »

Trzeba przyznać pomysł naprawdę trafiony. Podkarpacia od tej strony nie znałem. Trasa pięknie położona z cudownymi widokami. Jeśli o organizację chodzi to pewnie następnym razem będzie już lepiej.
grze pisze:Benek - nie zdążyłem Ci powiedzieć... Te Twoje Samsony (tak, Samsony?) brzmią genialnie!
Serdeczne dzięki. Z tymi wydechami już ją kupiłem. Jestem bardzo zadowolony z ich barwy. Zdaje sobie również sprawę, że jazda za mną dłuższy czas jest uciążliwa.
Seweryn pisze:Dzieciaki na festynie oceniały motocykle po dźwięku wydechów. Benek zajął pierwsze miejsce przez aklamację.
Wygrałem, nie wygrałem. Ogólnie nie tylko dzieciaki miały frajdę z oglądania naszych "stalowych rumaków". Przykuwały uwagę wszystkich tam zgromadzonych.
Zablokowany