JESIENNY MNIKÓW Z DZIECIAKAMI Z SIEBOROWIC

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Shadow

JESIENNY MNIKÓW Z DZIECIAKAMI Z SIEBOROWIC

Post autor: Shadow »

Zakończenie sezonu motocyklowego w Mnikowie. Spotkanie CCM na stacji BP Hejnał al. 29-go Listopada 125
http://www.dobaku.pl/mapa_krakowa.php?idob=90
w dniu 26.09.2015 godz.9.45.
O 10.00 wyjazd do Sieborowic-tam pakujemy podopiecznych i przejazd pod Tauron Arenę
11.30 start parady-przejezd do Mnikowa.
ok.14.00 po mszy przejazd z dzieciakami na Błonia Zabierzowskie -tam ognisko.Planowany powrót do DD 16.00-17.00.
Brakuje nam jeszcze kilku maszyn-dzieciaków będzie ok.15
Awatar użytkownika
Daro
Posty: 232
Rejestracja: 25 kwietnia 2010, 12:37
Lokalizacja: Wieliczka
Motocykl: Kiedyś był Boulevard
Kontakt:

Post autor: Daro »

Oby pogoda się poprawiła
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Easy Rider !!!
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady::Jesienny Mnikow z dzieciakami z Sieborowic

Post autor: Miki »

:mysli: Dzieki Shadow za informacje.No coz w deszczu tez nie raz dzieciaki z Domu Dziecka wozilismy, ostatnio dzieci z Wawki tez w deszczu i nie bylo zadnych skarg od dzieciakow jak i tez rodzicow ha ha,,, :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Jerzy
Posty: 233
Rejestracja: 23 lutego 2015, 10:31
Lokalizacja: KŁAJ
Motocykl:

Re: Wypady::Jesienny Mnikow z dzieciakami z Sieborowic

Post autor: Jerzy »

Miki pisze::mysli: Dzieki Shadow za informacje.No coz w deszczu tez nie raz dzieciaki z Domu Dziecka wozilismy, ostatnio dzieci z Wawki tez w deszczu i nie bylo zadnych skarg od dzieciakow jak i tez rodzicow ha ha,,, :okok:
Co poniektórzy nawet w deszczu pobładzili jak we mgle i też skarg. nie bylo :milczek: :milczek:
Jerzy
Shadow

Post autor: Shadow »

Co myślicie od tej pogodzie-pakujemy się w to????? Bo sam już nie wiem.Ma być 12 i deszcz
SKOTI

Post autor: SKOTI »

Wydaje mi się że będzie problem z zebraniem motocykli..... ja mieszkam kilka kilometrów od mnikowa... więc najwyżej paradę odpuszczę... i z Młodym pojadę po blachę..... ;)
Shadow... a gdzie znajdę zdjęcia i filmy z Zakopanego?? Miki napisał że na FB.... ale na jakim koncie?? CCM-u na FB nie znalazłem.... może źle szukam??
POZDRO!!
Shadow

Post autor: Shadow »

Rozmawiałem teraz z dzieciakami i na tą chwilę 8 chce jechac i deszcz im nie straszny -co Wy na to??
bidon

Post autor: bidon »

moim zdaniem bezpieczeństwo dzieciaków jest najważniejsze, a w taką pogodę ryzyko rośnie
poza tym cały dzień w deszczu to nie wiem czy będą mieli taką frajdę.
może lepiej zrobić dla dzieciaków wypad w październiku w ładną pogodę, nie będąc związani terminem. i maszyn będzie więcej i frajda dla młodych będzie większa
SKOTI

Post autor: SKOTI »

Jakoś im to wynagrodzimy..... wypadem w innym terminie.... tak jak mówi Bidon.... może być i październik.... byle w ładną pogodę.... ale będę śledził Wasze propozycje.....
Shadow

Post autor: Shadow »

W takim razie- R E Z Y G N U J E M Y !!! Gdyby jeszcze chodziło o przejazd z pkt. A do B to dało by radę. Dzięki wszystkim chętnym i zaangażowanym. DO następnego.
SKOTI

Post autor: SKOTI »

Dzięki za info..... szkoda..... Ale młodemu powiedziałem że na grilla i ciasto pojedziemy.... ;) zabrać z sobą kiełbaskę dla siebie czy więcej??
pozdro!!
Shadow

Post autor: Shadow »

Nic nie zabieraj-mamy na tyle.Wpadajcie.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady >Jesienny Mnikow z dzieciakami z Sieborowic

Post autor: Miki »

:okok: Slusznie prawi Bidon , inny termin, bezpieczenstwo dzieciakow,i co najwazniejsze bedzie wiecej maszyn do dyspozycji dzieciakow,,, :mysli:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Jawka
Posty: 736
Rejestracja: 19 września 2009, 00:21
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Honda VTX1300C
Kontakt:

Post autor: Jawka »

Cóż czasem bywa, ale ogólnie racja. Okazja jeszcze będzie - nic na siłę.
Dręczy mnie ciągle jedno pragnienie, znacie je...
Awatar użytkownika
Jawka
Posty: 736
Rejestracja: 19 września 2009, 00:21
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Honda VTX1300C
Kontakt:

Post autor: Jawka »

Nie mogło tak byc wczoraj ? :(
Dręczy mnie ciągle jedno pragnienie, znacie je...
Shadow

Post autor: Shadow »

JAWKA NO NIE !!!!! Ale i tak dotarł do nas WURST na 2oo i Bidon puszką . Posiedzieliśmy, pogwarzyli i pałac pooglądali. Dzięki chłopy za odwiedziny i podarunki.
Popołudniu byłem na zakupach z dzieciakami w Factory i widziałem dzwona na estakadzie kilka puszek i moto na drodze. Kierownika od moto już nie było bo właściwie już sprzątali ,ale chyba z Mnikowa wracał.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady? Jesienny Mnikow z dzieciakami z Sieborowic

Post autor: Miki »

:mysli: Shadow szykuj nowy termin i zrobimy ,,nalot,, motocyklowy na Dom Dziecka w Sieborowicach,, :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Jawka
Posty: 736
Rejestracja: 19 września 2009, 00:21
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Honda VTX1300C
Kontakt:

Post autor: Jawka »

popieram Miki :)
Dręczy mnie ciągle jedno pragnienie, znacie je...
Shadow

Post autor: Shadow »

Ten week nie da rady bo chyba nam się żużel uda ogarnąć -obaczymy jaka pogoda będzie i będę wrzucał
Bobas KR

Post autor: Bobas KR »

sorki za OT, ale może zebrać by się większą grupą i zabrać dzieciaki gdzieś dalej zamiast pyrkać po okolicy :) dla nich będzie to napewno większą frajdą niż kilkuminutowa jazda po okolicy
ODPOWIEDZ