Dom Dziecka Sieborowice

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Dom Dziecka Sieborowice

Post autor: Miki »

luzik D zis razem z Specjalem śmignąłem puszka do DD z paczkami roznego rodzaju ciuchow dla dziewczynek i chlopakow.Ciuchy dla dzieciaków dal Misiek,Specjal i ja.Bylo tego 8 workow, radosc dzieci byla wymalowana na twarzach.Przy okazji dwie dziewczyny dostały jako siostry nowe mieszkanie, może ktoś coś :okok: ma sprawnego i nie zniszczonego na wyposażenie tego mieszkania, ..... :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Specjal
Posty: 275
Rejestracja: 6 kwietnia 2011, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: HONDA Shadow 600
Kontakt:

Post autor: Specjal »

Dzięki Miki za wycieczkę i wrażenia z DD, do następnego razu
luzik
nie liczy się czas, liczy się życie
Shadow

Post autor: Shadow »

Dzisiaj rozmawiałem z Mikim -zbórka punktów przeszła wszelakie oczekiwania -DZIĘKI WIELKIE WAM WSZYSTKIM. Pomysł jest taki żeby za nadwyżkę (z wynajęcia chałupy na ferie) przeznaczyć na zakup sprzętu narciarskiego. Około trzy lata temu okradziono nam magazyn i od tego czasu korzystamy z wypożyczalni na Retoryka. Potrzeba nam 3 kpl. nart z butami i dwie deski z butami a także kilka par rękawic. Myślę o zakupie używek na giełdzie. Jeśli nie będzie sprzeciwu to tak bym zrobił.Kłopotliwe jest przy każdym wyjeździe zabieranie wszystkich do wypożyczalni i dopasowywanie sprzętu.
Dzięki jeszcze raz.
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Dominik myślę że Ty najlepiej wiesz jak wykorzystać nadwyżkę więc zróbcie z niej pożytek najlepszy jaki możecie :okok:
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Awatar użytkownika
Jawka
Posty: 736
Rejestracja: 19 września 2009, 00:21
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Honda VTX1300C
Kontakt:

Post autor: Jawka »

W rzeczy samej tez tak uważam :)
Dręczy mnie ciągle jedno pragnienie, znacie je...
Awatar użytkownika
Obłok
Posty: 357
Rejestracja: 5 maja 2011, 21:24
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: GS
Kontakt:

Post autor: Obłok »

Shadow mam SALOMONY damskie rozmiar 37 prawie nówki jak komuś spasi to przywiozę prezent jak coś to dzwoń
Obłok
Shadow

Post autor: Shadow »

Bardzo chętnie, właśnie się rozglądam za używanym sprzętem.Mogę podjechać -zdzwonimy się jutro . Dzięki
ODPOWIEDZ