Bieszczady

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Janusz1

Bieszczady

Post autor: Janusz1 »

Z racji tego, że pogoda w weekend ma być gwarantowana, urywam się z roboty i około 1300 wypadam w kierunku na Jasło. Gdzieś tam we wsi Moderówka zamówiłem nocleg. Gdyby ktoś chciał dołączyć to w planie na sobotę mam przełęcz Beskid nad Czeremchą ew. przejazd na Słowacką stronę i Radoszyce dalej Łupków, Balnica ze stacją kolejki bieszczadzkiej i przełęcz nad Roztokami. Z noclegami bardzo krucho ale zamówiłem na niedzielę w okolicy Baligrodu. Rano coś tam jeszcze się zwiedzi i powrót. Jeśli ktoś się dołaczy - to tylko asfalty. Jeśli będę sam to mam w planie również szutrowe wjazdy na przełęcze i polne dróżki - jak się uda i je odnajdę oczywiście. Zapraszam - będzie raźniej. Butelka Jim Beama już do kufra włożona.
Janusz1

Post autor: Janusz1 »

Ponownie ruszam w Bieszczady jutro tj. piątek 19-go. Nie jest jeszcze pewne czy sam czy w dwa moto. Jeśli ktoś wybiera tamten kierunek to może by połączyć siły? Jeśli ktoś dołączy to asfalty - jeśli sam to ponownie bezdroża i szutry! Tel 601 470 282.
Janusz1

Post autor: Janusz1 »

No i po wypadzie! Dzięki Greg za wspólny weekend nieco miejscami hadcorowy, ale bardzo fajny. Kilka ciekawych miejsc o których istnieniu nie miałem pojęcia odwiedzone, polaków rozmowy wieczorne zaliczone - jednym słowem było fajnie choć czasem dżdżysto nieco. Zbytnio nie utrudniło to jednak jazdy. No - może nieco spowolniło. To chyba ostatni dłuższy wypad tego sezonu dlatego bardzo się z niego cieszę!
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4519
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Super, dawajcie do Galerii jakąś relację :okok:
Janusz1

Post autor: Janusz1 »

Greg dał!
ODPOWIEDZ