LATAJĄCY DOM DZIECKA :-)

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Shadow

LATAJĄCY DOM DZIECKA :-)

Post autor: Shadow »

WItam wszystkich
Nie wiedziałem gdzie temacik zapodać i wrzuciłem go tutaj. Kilkanaście dni temu zadzwoniła do mnie nasza forumowa koleżanka ze stolycy a mianowicie IOWA informując że wpadła na pomysł aby spróbować zorganizować dzieciakom z Sieborowic przelot samolotem LOT-u /gdyż sama tam pracuje/ do Wa-wy i z powrotem.Od tego czasu byliśmy w kontakcie,wysłaliśmy jej listę dzieciaków które mogłyby polecieć. Po pertraktacjach,rozmowach itp.okazało się że LOT nie podaruje ani centa,nie zwolnią nas także z opłat lotniskowych.Jak mi wiadomo IOWA zebrała znaczną część kasiorki na bilety lotnicze w jedną stronę ,ja rozmawiałem z dyrektorem i on zobowiązał się opłacić powrót dzieciaków PKP do Kraka.Iowa na miejscu ma po lądowaniu zorganizować zwiedzanie hangarów na lotnisku, wizytę w Muzeum Powstania Warszawskiego ,jest także firma która zorganizuje i zasponsoruje grila dla dzieci na którym mają się pojawić także przedstawiciele HD Polska którzy zorganizują paradę .Przewidziany powrót do Kraka około 20 tej.Iowa bardzo wzbraniała się przed tym abym ujawnił że to ona się tym zajmuję ale z czasem ją przekonałem.Z tego co przekazywała mi w rozmowach telefonicznych włożyła w to masę czasu,serca i energii.
WIem że jakiejś kasiorki braknie chyba na opłaty lotniskowe.
Iowa w dniu jutrzejszym napisze nam wszystkim na czym stoimy i jak będzie wyglądał plan tego wyjazdu.Ma on odbyć się 25 lipca br.
pzdr shadow
Barnaba

Post autor: Barnaba »

No to ja się wypowiem. :)

Przede wszystkim, Yowa, nie Iowa. Tak mi się wydaje.

A pytanie moje brzmi: czy my mielibyśmy brać w tym wszystkim udział? Wyjazd na moto do Warszawy? Wspólna parada z HD? Tylko tak pytam.
Shadow

Post autor: Shadow »

A idź złośliwcze niech Ci będzie Yowa , mam nadzieję że YOWA !!! jutro wszystko napisze
pzdr
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Ci, którzy wczoraj byli na wyjeździe znają temat, rozmowom nie było końca.

Wszyscy czekamy na konkrety Yowa,
o co chodzi ? dlaczego trzymasz nas w niepewności ? i w ogóle o co chodzi ? i dlaczego ? dlaczego zwróciłaś się tylko do Schadowa, a reszta co?
Postawiłaś chłopaka w sytuacji nie do pozazdroszczenia, powiem szczerze. My tu w zasadzie wszystko wspólnie ustalamy i chcieli byśmy aby tak było nadal.
Jeżeli masz tak wielkie i dobre serce, a myślę (myślimy) że masz, to dlaczego z tym się kryjesz ? kurcze znowu dlaczego, same pytania i ani jednej konkretnej odpowiedzi.
Czekamy!!!
yowa

Post autor: yowa »

Widzę, że nie zostawicie na mnie, w razie czego, suchej nitki ;-)
Od początku…
1. Zgłosiłam się z pomysłem do Shadow’a, bo zorientowałam się, że ma bezpośredni kontakt z Domem Dziecka (trafiony zatopiony), dlatego poszedł na pierwszy ogień. Mam nadzieję, że mi to kiedyś wybaczy :stres:

2. Nie śmiałabym nikogo pomijać, ale pomysł był na tyle niepewny, że nie chciałam, żeby w razie czego skończyło się na gadaniu i dobrych chęciach.

3. Niestety koszty przedsięwzięcia okazały się dużo wyższe, niż się spodziewałam.
Oficjalne pisma do PLL LOT i Portów Lotniczych nie przyniosły efektu i dlatego musieliśmy zrezygnować z powrotu samolotem (przy najlepszych chęciach nie nazbieram 7000 zł). Walcze do końca, dlatego napisałam jeszcze wewnętrznego ckliwego maila do prezesa (bardzo jestem ciekawa, co mi odpisze).
Niestety fundacje Polsat i TVN również odmówiły nam wsparcia i tego już nie skomentuję.
Ale nie jest tak tragicznie.
Moja szefowa zwolniła Dzieciaki z opłaty T5 (prawie 600 zł do przodu).
Muzeum zwolniło grupę z opłaty za wstęp (kolejne przody).
Bardzo pomogły dziewczyny w grupach (stawka, która mi potwierdziły jest w normalnych warunkach nie do osiągnięcia).

… Na resztę niestety trzeba nazbierać.

W tej chwili mam na ręku 2300 zł. Będę miała więcej (liczę na jakiś 1000 zł i obym się nie przeliczyła)

Potrzebujemy:
bilety KRK-WAW 2970 zł
Autokar 1000 zł

I tu ogromna prośba do CCM, zbieramy co się da.

4. Program wycieczki:

8.00 wylot z KRK 9.00 w Warszawie
09.30 – 12.00 zwiedzanie hangarów itp.
12.30 Muzeum Powstania Warszawskiego (osobiście jeszcze nie byłam – wstyd, ale podobno fajna interaktywna atrakcja; moja 12-letnia siostrzenica wyszła bardzo zadowolona) – trochę historii nie zaszkodzi
15.00 Liberator – grill z grupa HD, przejażdżki itp. (w zależności od zasobności grupy, ale chłopaki starają się jak mogą)
W zależności od czasu – Stare Miasto
20.15 wyjazd do domu

Tak to ma mniej więcej wyglądać. Reszta wyjdzie w praniu.

Jeżeli macie jakieś pytania, sugestie ….. (w razie czego proszę o cierpliwość, mam ograniczony dostęp do netu, to w końcu dopiero XXI wiek)

Pozdrawiam :>
bryś

Post autor: bryś »

Kochani, kto wczoraj w Tedzie nie był ten nie wie. Shadow dzwonił do mnie i prosił abym Wam wszystko nakresliła. A więc sprawa wygląda świetnie, Yowa :brawo: załatwiła ten przelot dla dzieciaków.... impreze z harleyowcami, grila, zwiedzanie lotniska, a nawet wizytę w Mc Donaldzie..... pozostała jedna sprawa powrót dzieciaków. Dyrekcja Domu Dziecka może opłacić im powrót pociągiem o 18 który jedzie 3 godziny dłużej jak ekspres. Ponieważ mają dużo atrakcji do 18 się nie wyrobią i tutaj prośba do nas aby zebrać brakującą kasę na ich powrót ekspresem o 21. Na razie jeszcze nie wiemy ile dokładnie potrzeba .... jutro będziemy wiedzieć.... Poza tym Shadow ma info, że w czwartek po pracy spokojnie możemy jechać zawieżć dzieciakom koszulki..... Będą mieli w czym paradować po Warszawce :figielek:




Proponuję zatem przyszły czwartek czyli 23 lipca o 17 zbiórka na BP al. 29Listopada, tam gdzie ostatnio.....
ucho78

Post autor: ucho78 »

No to jakiegoś grosza dokładam tylko nie wiem (komu,gdzie) Więcej info. 100 odemnie
morissKRK

Post autor: morissKRK »

to ja tez sie dorzuce of course :)
MyDarkCruiser

Post autor: MyDarkCruiser »

Podajcie ile jeszcze brakuje, myślę że każdy wpłaci ile może, jaśli coś zostanie (a tak powinno być) to na pewno się nie zmarnuje (coś jeszcze się znajdzie).

Bryś V Sahadow podajcie kwote ile brakuje, każdy wpłaci na ile może sobie pozwolić.

Pozdrawiam
MDC
voiteck

Post autor: voiteck »

Ja sie nie dorzucam bo mi sie wizytaw Mc Donalds nie podoba.... zarcik ;-) Dajcie namiary to tez cos doloze.

Yowa, nie jestem do konca w temacie ale i tak respect dziewczyno!
bryś

Post autor: bryś »

zamysł jest taki, jak z koszulkami. Zobaczymy ile brakuję, Shadow mi poda - to napisze, zobaczymy ile będzie chętnych do wpłat i podzielimy.... Jeżeli chętnych będzie jak na koszulki to nie powinno być zbyt dużo...

Do wpłat posłuży moje konto jak przy koszulkach...

Określcie się również co do wyjazdu w czwartek 23 lipca do nich....
Barnaba

Post autor: Barnaba »

23 lipca - jadę.

na listę dawców gotówki - też mnie wpisz.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady, latajacy Dom Dziecka

Post autor: Miki »

Witam,, :lol: kto ma motocykl ten ma serce, wiec takze bede i dokladam sie finansowo po powrocie do Kraka :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Mrozonka
Posty: 397
Rejestracja: 19 marca 2009, 21:56
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Mroza harley
Kontakt:

Post autor: Mrozonka »

Również deklaruję pomoc finansową dla dzieciaków, pomysł z podziałem tak jak przy koszulkach także mi się podoba :) Myślę, że Mrozo się nie obrazi jeśli zabiorę głos za niego i powiem, że on także się deklaruje ;)
Mrożonka - Plecaczek.
yowa

Post autor: yowa »

voiteck pisze:bo mi sie wizytaw Mc Donalds nie podoba
luzik

spokojnie, to tylko małe przekłamanie na złączach ;)

osobiście nie jestem zwolennikiem zwiedzania ani Mc Doanald'a ani metra; to ma być tylko dodatek do grilla, co by nam dzieciaki nie padły z głodu; znalazł się cętny sponsor ... nie wypadało odmówić ;)

a koszulki na wyjazd to fajny pomysł; t6o się HOG-owcy zdziwią, jak im taka brygada przyjedzie :mysli: :>
Shadow

Post autor: Shadow »

To co ,określamy się o której w czwartek ,może wyjazd jak poprzednio na Dzień Dziecka z BP "HEJNAŁ" z 29-go Listopada/?????? aaaaa ak na marginesie muszę się pochwalić zaliczyłem wczoraj mój pierwszy raz -pierwszy szlif ,naniosło ziemi z pól i poszedłem bokiem jak latający talerz ale spox kufry Hepcko&Becker są rewelacyjne do ślizgów ja i moja chromowana dziunia w całości....i w sumie fajne wrażenie bo prędkość nie była duża.
bryś

Post autor: bryś »

Shadow, masz już kwotę, którą chcemy pokryć na powrót dzieciaków?? To ważne bo czasu niewiele a trzebaby jeszcze zebrać...
Shadow

Post autor: Shadow »

Nie ma jeszcze bo załatwiam temat z PKP może uda mi się wymusić 50% zniżki na przejazd grupowy,wszystko jest na dobrej drodze ale szczegółowe info będę miał w poniedziałek dopiero
Pitbull

Post autor: Pitbull »

shadow
Ja też jestem, ze względu na to, że przebywam na urlopie i mam inne zajęcia ;P niż zaglądanie do kompa dzwoń lub puść smsa tel masz w profilu.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mrozonka
Posty: 397
Rejestracja: 19 marca 2009, 21:56
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Mroza harley
Kontakt:

Post autor: Mrozonka »

Mamy prośbę, żeby w sprawie wpłaty na bilety dla dzieciaków dać nam znać na tel. bo jesteśmy na urlopiku i pewnie nie będziemy zaglądać na forum przed czwartkiem. Jeśli można to na czwartek przywieźlibyśmy gotówkę :)
Mrożonka - Plecaczek.
Zablokowany