LATAJĄCY DOM DZIECKA :-)

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady, latajacy Dom Dziecka

Post autor: Miki »

luzik Witam, jestem w czwartek z Wami,jade do dzieciakow,jak deklarowalem dokladam sie finansowo, do zobaczyska :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Shadow

Post autor: Shadow »

witam ponownie wszystkich
różnica w cenie biletów wynosi 575 zł, Dom Dziecka wyskrobał jednak całą kwotę na bilet tj.1436 zł ale nie będzie już kasy na kieszonkowe dla dzieciaków ,proponuję zbiórkę na zasadzie ile kto da rady na konto brysi a także na miejscu w domu dziecka w czwartek 23.07 jak pojedziemy do nich z koszulkami,będzie to kasa przeznaczona tak jak pisałem na kieszonkowe na wyjazd,dzieciaki mają zapewnionego grila na miejscu i jakieś jedzenie z Mc Donalda ale jednak wyjazd jest ok. 6 rano a powrót ok. 23.00-0.00. a wiadomo jak jest z dzieciakami/lody,napoje itp.duperelki/ więc wydaje mi się że ściepa na zasadzie ile kto da rady będzie oki.
Ja deklaruję 50 zł. oczywiście po powrocie rozliczamy się z paragonami
Co do czwartkowego wyjazdu to jaką godzinkę proponujecie i czy może być BP "HEJNAŁ" na 29-go Listopada
pzdr shadow
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady, latajacy Dom Dziecka

Post autor: Miki »

luzik deklaruje 50zl, dla dzieciakow :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Szereny

Re: wypady, latajacy Dom Dziecka

Post autor: Szereny »

Może wyjazd o 17tej?? Ja kończę pracę 16.30 dopiero :stres:
I tu prośba do Was... zaokrętuje mnie ktoś do siebie?? :glupek: (Tylko nie wkopujcie znów biednego Mikołaja!! Ma mnie pewnie już po dziurki w nosie)
motocyklista 45 pisze:... kto ma motocykl ten ma serce
Buuu... Ja też podobno mam :| Małe, wybrakowane, ale jakieś podobno tam się zakotwiczyło... gdzieś... A nie mam motocykla :(

Moja świnka-skarbonka w tej chwili zdycha z głodu, ale może uda mi się z niej jeszcze wygrzebać cokolwiek. Przyniosę/wiozę na miejsce zbiórki, jeśli można. Choć pewnie ledwie symbolicznie...

P.S. GRZE!!! Szykuj dwie czekolady!! Pamiętaj, jedna z nadzieniem tofi-fi, a druga "złoty kasztanek" :dokuczacz:
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady, latajacy Dom Dziecka

Post autor: Miki »

luzik Witaj Szereny,nie-wias-ta z Ciebie tajemnicza ale i tak Cie zgarne z tego Ronda w czwartek :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Shadow

Post autor: Shadow »

No to jak pasuje wszystkim czwartek 17.00 BP HEJNAŁ 29 go Listopada?????
Szereny musisz dojechać bo bez Ciebie ich nie ogarniemy hehe
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady, latajacy Dom Dziecka

Post autor: Miki »

Witaj , bede, i zgarne Szerene, bo konczy prace o 16,30, chyba ze bedzie ktos kto ja odbierze wczesniej :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
bryś

Post autor: bryś »

taaak my z grze będziemy o 17.... wiadomo, że z koszulkami....
Co niektórzy już mi wpłacili, Ucho jak obiecał 100 pln, dzięki... w imieniu dziciaków oczywiście... jak ktoś chce to konto otwarte ale przelewy tylko do jutra aby kasa dotarła i można było ją wyciągnąc....
MDH

Post autor: MDH »

Ja tez wsparlem - skromnie bo skromnie, ale zawsze cos - coby solidarnosc CCMowa byla utrzymana :)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady, latajacy Dom Dziecka

Post autor: Miki »

witaj Brys, we wtorek z TeD postaram sie byc i ureguluje :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Szara

Post autor: Szara »

Też się dorzucę we wtorek, a w czwartek pracuje na 2 zmianę więc niestety nigdzie nie pojade z Wami (znowu! :[ )
ralfi

Post autor: ralfi »

Ja oczywiście również się dopisuję ...

Yowa, jestem do końca tygodnia w Wwie, więc daj znać jeśli będzie potrzebna pomoc - jestem zmotoryzowany (niestety nie moto :| )
bryś

Post autor: bryś »

UWAGA !!!!!!! ZMIANA Z OSTATNIEJ CHWILI.
Dzieciaki zostają dzień dłużej nad morzem i wracają w piatk rano....
WIZYTA U NICH POPOŁUDNIEM W PIATEK. GODZINA I MIEJSCE BEZ ZMIAN...

Informację wpisuję na prośbę Shadowa, który niestety nie zawsze ma dostep do netu... :uoee: ach en XXI wiek :[
ShereKhan

Post autor: ShereKhan »

Szkoda, że ten wyjazd przeskoczył na piątek, ale dorzucę się na podane konto.
Shadow

Post autor: Shadow »

WItam ponownie
To co tam ludziska -piątek 24 lipca 2009r. godz.17.00 BP HEJNAŁ 29-go Listopada i grzejemy do dzieciaków do Sieborowic ?!!!! Zrobimy też zbiórkę kasy na kieszonkowe dla dzieciaków na wyjazd /poza tymi oczywiście co robili wpłaty do brysi na konto/
dzieciaki na nas czekają już od dawna,powoli mam dość udzielania odpowiedzi na pytania kiedy przyjadą motorki a w szczególności ten pas w takiej fajnej masce na twarzy.
Czekam na was na BP i pozdro
ralfi

Post autor: ralfi »

Jak tylko uda mi się dotrzeć do Krakowa, dołączę ... dajcie proszę znać jak byłyby jakieś zmiany planu :okok:

Dzięki!
Barnaba

Post autor: Barnaba »

dość udzielania odpowiedzi na pytania kiedy przyjadą motorki a w szczególności ten pan w takiej fajnej masce na twarzy.
Shadow, powiedz im że przyjadę i że to nie jest maska :rotfl:
Shadow

Post autor: Shadow »

Jak zwykle nadworny szederca CCM hehe :P
To co pasi wszystkim 17 ta w piątek?????????????
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Mnie pasi - bendę.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

latajacy Dom,,,,

Post autor: Miki »

:lol: mnie tez pasi
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Zablokowany