LATAJĄCY DOM DZIECKA :-)

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

ralfi

Post autor: ralfi »

Moi Drodzy...

nic tylko "SERCE ROŚNIE" :lol:

WIELKI ! WIELKI UKŁON !!! dla Yowy i Shadowa! nie zapominając oczywiście o Wszystkich zaangażowanych osobach :okok: udało się sprawić wielką przyjemność chyba nie tylko Dzieciakom :radocha:

Dokładam wszelkich... i myślę, że się uda i będę w TEDzie :rotfl:



ps. przy okazji... Robert dzięki za cierpliwość i czekanie na mnie w piątek po D.D.
Shadow

Post autor: Shadow »

Nie przypisujcie mi zasług,to wszystko robota tej maleńkiej osóbki ja tylko załatwiłem bilety PKP iiiiii później byłem w pracy-ciężkiej w tym wypadku,ale jednak w pracy
Ja oczywiście też się melduję w TED
Shadow

Post autor: Shadow »

WITAM WSZYSTKICH
W imieniu dzieciaków dzięki wszystkim za kasiorkę na kieszonkowe dla nich.Zgodnie z obietnicą chciałem się rozliczyć z tych pieniędzy , a wydałem część w Wa-wie tj.
1/. KFC -zestawy dla wszystkich na sumę -270,27+63 =333,27
2/.Lody na starówce -na sumę 134 zł
Paragony na w/w mam do wglądu
oraz tak jak pisałem na festynie w Więcławicach po powrocie do Domu Dziecka dałem 29 -ciu dzieciakom po 10 zł kieszonkowego (paragonów brak-kase wydały na okolicznych kramach najczęściej na pistolety na kulki co było przyczyną palpitacji serca nocnej zmiany wychowawców w tym dniu-jakby co fakt otrzymania kasy do sprawdzenia u samych dzieciaków)
W sumie wydałem 757.27 zł z kwoty 1010 zł którą uzbieraliśmy.
Zostało 252.73 i moje pytanie co z tym zrobimy??Może jakiś wyjazd na basen albo kino??
A teraz lista sponsorów :
Shadow, oto lista z osobami, która wpłaciła i ile
Barnaba, Ola - 50
Mikołaj - 50
Moriss -50
Pat -50
Szara -20
Ucho -100
Grze i ja - 30
MDH -20
Ewa -50
Robert -30
Sherekhan - 100
Mrozo i Mrożonka 50
Zibi 50
Voiteck 30
Pitbull 100
Shadow 50
Jak wynika z obliczeń było jeszcze kilku darczyńców którzy dawali mi kasiorke na BP i pod samym Domem Dziecka w piątek przed wyjazdem do Wa-wy ale mieli się do mnie odezwać na PW bo nie byłem w stanie zapamiętać kto ile dał i się nie odezwali więc jakby co NIECH PISZĄ !!! to dopiszę ich do listy zasłużonych ;)
To chyba tyle matematyki, jeszcze raz wielkie dzięks w imieniu dzieciaków
pzdr SHADOW

PS. jeszcze jedna kwestia a zarazem pytanie, będę pisał podziękowanie dla Salonu HD Liberator i Warsaw Chapter Poland za zorganizowanie grila, prowiantu i latanka i nagród dla dzieci i pytanie brzmi czy mogę te podziękowania złożyć też w imieniu CCM-w końcu to nasze forumowe dzieciaki????
pzdr shadow/sory że tak późno ale ciągle nie ma czasu/
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

latajacy Dom Dziecka

Post autor: Miki »

:lol: Shadow witaj,mama propozycje nadania tytulu(tu ogolna propozycja) w imieniu dzieciakow Yowie honorowego,,,,,,,,,,,,,,,,,, Domu Dziecka w formie dyplomu oprawionego w piekna ramke dla Niej na pamiatke, co Ty i inni na to, mialaby pamiatke,,,,, :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
yowa

Post autor: yowa »

I tu się chyba wtrącę.
Mikołaju, miło z Twojej strony, ale błagam, bez przesady. Dzieciaki, prawdę mówiąc dały mi więcej, niż ja im, a cały pomysł to mój czysty egoizm. Żadnych dyplomów itp. Będzie mi miło, jeżeli ktoś kiedyś po prostu weźmie mnie jako plecak na jakąś imprezę z Dzieciakami i będę sobie mogła z nimi jeszcze pobyć.
To tyle.
A tak wogóle to mnie to trochę krępuje ...
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

latajacy Dom Dziecka

Post autor: Miki »

:[ Witaj Yowa ale dalem plame,mialo byc inaczej ,wiec jako plecaczek masz u mnie gwarantowane miejsce :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Shadow

Post autor: Shadow »

Witam ponownie
Dziś dostałem info, że we WTOREK 18.08.2009r. do Naszych dzieciaków do Sieborowic przyjadą dzieci z nad morza tj. te u których Nasze dzieciaki bawiły w wakacje przez tydzień przed wyjazdem do Wa-wy.Teraz oni w ramach rewizyty odwiedzą nas i padła propozycja a zarazem zaproszenie na ognicho dla CCM. Zatem zapraszam wszystkich chętnych może byśmy tak w ramach spotkania w TED podjechali do Sieborowic ???Co Wy na to??Ognisko przewidziane na godz. 18.00-19.00. Wcześniej mają spotkanie z piłkarzami Wisły na Reymonta.
pozdro shadow
zorro

Post autor: zorro »

no ja mysle ze yaha:)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady latajacy Dom Dziecka

Post autor: Miki »

luzik ,jak zwykle jestem do dyspozycji turlikania sie z dzieciakami :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Wiem że nie fajnie się czyta posty typu "ja nie dam rady" czy "mnie nie będzie" ale niestety muszę się wytłumaczyć.Brak mojej osoby w DD nie jest brakiem chęci....Wtorki są dla mnie nie do przeskoczenia.We wtorki i w czwartki wracam z trasy koło 20....więc wszelakie ustawki na te dni są dla mnie kichą....
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Szara

Post autor: Szara »

Jeśli nie będzie walic żabami jestem z Wami :)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady latajacy Dom Dziecka

Post autor: Miki »

luzik Mador wiem jak pracujesz, z mojej strony w pelni Cie usprawiedliwiam :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Shadow

Post autor: Shadow »

Podbijam temacik
proponuję wyjazd we wtorek 18.08.2009r. godz.17.00-17.30 jak zwykle BP HEJNAŁ 29-go Listopada ,piszcie proszę kto będzie bo planowane jest ognicho.
pzdr
Szara

Post autor: Szara »

Ja będę (no chyba że coś wybuchnie ;) )
kaczka

Post autor: kaczka »

pisze się :rotfl: ja +syn + kolega na mato gdzie to BP na 29go jeśli macie koszulki w rozm L lub M jestem zainter zak do zobaczenia
MDH

Post autor: MDH »

To i ja sie postaram byc, o ile wyrobie sie z praca ;)
sewo

Post autor: sewo »

Witam, w Sieborowicach mnie jeszcze nie widzieli - jutro postaram się to nadrobić....
Shadow

Post autor: Shadow »

co by nie było niejasności podaje linka do mapy bo na 29 -tej są dwie BP a to jest ta druga na wylocie na Wa-we.
http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s ... 14&iwloc=A

aaaa i jeszcze do listy zasłużonych trza dopisać Zorro-50 zł i Łysy - 50 zł o czym wcześnie zapomniałem,również wielkie dzięks, jeśli ktoś jeszcze to krzyczeć na priva
MyDarkCruiser

Post autor: MyDarkCruiser »

Szara pisze:Jeśli nie będzie walic żabami jestem z Wami :)
Odwiedziny u dzieciaków nie są uzależnione od pogody. Czy w związku z odwiedzinami coś jest planowane z naszej strony?
Objadanie dzieci kłuci sie z moim sumieniem. Do zobaczenia jutro.

Pozdrawiam
MDC
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady latajacy Dom Dziecka

Post autor: Miki »

luzik pisze sie jak zawsze niezaleznie od pogody :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Zablokowany