14-16.08.2009 Zlot "Mamut" Żywiec -Iron Elephants

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Pat

Post autor: Pat »

grze pisze:A może pojechać tak: Kraków - Sucha - Zawoja - Lipnica - Namestowo - Korbielów - Żywiec??? To jakieś 170 km ale za to jakimi drogami!!!!

...pewnie mocno kręte i rzecz jasna...widokowe :okok: ... jak dla mnie rewelacja :radocha:
postaramy się dobić na 10.00 i zasilić mocną grupę pod wezwaneim :)
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

"A co powiecie na propozycje godziny 9:00 a nie 10ej??"....................................................
Ja na 10 nie wyrobie...też o tym myślałem ale kicha...niema szans (przynajmniej w moim przypadku)
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Diobeł

Post autor: Diobeł »

My też jedziemy :)
grze

Post autor: grze »

Ratunku!!! Jaka 9.00??? Ja dopiero wstałem!!!
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Zlot Zywiec

Post autor: Miki »

luzik Witaj Grze,spoko do 10.00 sie wyrobisz!!! :lol:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Pitbull

Post autor: Pitbull »

Byłem, widziałem i powiem, że na tak hu... zlocie to dawno nie byłem.
Zero inwencji, zero zaangażowania, słonie podczepili się pod Dni Żywca, wszystko co się działo odbywało się poza terenem zlotu, na zlocie tylko piwo sprzedawali, do godziny 19 totalna klapa i nuda. Nigdy więcej :glupi:
bryś

Post autor: bryś »

Pitbull pisze:Byłem, widziałem i powiem, że na tak hu... zlocie to dawno nie byłem.
Zero inwencji, zero zaangażowania, słonie podczepili się pod Dni Żywca, wszystko co się działo odbywało się poza terenem zlotu, na zlocie tylko piwo sprzedawali, do godziny 19 totalna klapa i nuda. Nigdy więcej :glupi:
To chyba byliśmy na dwóch różnych zlotach... :P Piwo - my kupowaliśmy jeszcze o 22 i były to nasze ostatnie piwka ale ludzi :figielek: e jeszcze kupowali.... Fakt, dni Żywca i wjazd za taką kasę to trochę nie fair :wnerw: ale reszta.... Mnie osobiście się podobało. Kapela "8 w nocy" była super a konkursy "pełne śmiechu" :okok:
Szara

Post autor: Szara »

"7 w nocy" Brysiu !! Ehhh tylko dla nich chciałam przyjechac :(
amfm

Post autor: amfm »

bryś pisze:
Pitbull pisze:Byłem, widziałem i powiem, że na tak hu... zlocie to dawno nie byłem.
Zero inwencji, zero zaangażowania, słonie podczepili się pod Dni Żywca, wszystko co się działo odbywało się poza terenem zlotu, na zlocie tylko piwo sprzedawali, do godziny 19 totalna klapa i nuda. Nigdy więcej :glupi:

To chyba byliśmy na dwóch różnych zlotach... :P Piwo - my kupowaliśmy jeszcze o 22 i były to nasze ostatnie piwka ale ludzi :figielek: e jeszcze kupowali.... Fakt, dni Żywca i wjazd za taką kasę to trochę nie fair :wnerw: ale reszta.... Mnie osobiście się podobało. Kapela "8 w nocy" była super a konkursy "pełne śmiechu" :okok:
Bryś napisał, że "tylko piwo sprzedawali" oraz że "do godziny 19 totalna klapa i nuda".

A poza tym w pełni potwierdzam słowa Brysia bo Zlot (nie oceniając imprezy miejskiej) nie do końca przemyślany:

- w ramach pakietu powitalnego poza reklamami i kompletem prezerwatyw nie było praktycznie nic, nawet znaczek zlotowy był dodatkowo płatny,
- na terenie zlotu tylko 3 ToyToye, w których już w sobotę rano można było się utopić !!!
- parada - zakorkowała się na rynku - chyba nie przewidzieli, że będzie tyle maszyn na paradzie,
- szarpidruty dawały "konkurencyjny" koncert na małej scenie w czasie gdy na dużej grał Perfect - efekt to dwie bawiące się dziewczyny przed ich sceną,

Sam wyjazd nie był najgorszy ze względu na imprezę miejską (Perfect, Czerwone Gitary) i całkiem przyzwoita wyżerka.
grze

Post autor: grze »

No ja tylko dodam że nie ważne gdzie, ważne z kim - a towarzystwo dopisało i to jest najważniejsze. Piwko było dobre, żarełko też ale faktycznie poszli po najmniejszej linii oporu i podpięli się pod imprezę "miejską". Wydaje mi się nawet że losowanie skutera było dla wszystkich uczestników (tzn tych z "miasta" także) - z tym że motocykliści płacili 50 zł i 20 zł za wstęp a Ci z "miasta" 5 zł za los...

Podsumowując: za 70 zł za dwie osoby dostaliśmy fatalne sanitariaty i ciasne pole namiotowe, takie sobie kapele na małej scenie i erotic show - jak zwykle.
Za darmo wzięliśmy sobie - fajne towarzystwo, zabawę, i miłe spędzenie czasu.

A więc organizatorzy dali ciała, motocykliści nie!

PS. Ale za rok tam nie pojadę.
grze

Post autor: grze »

bryś pisze:
Pitbull pisze:Byłem, widziałem i powiem, że na tak hu... zlocie to dawno nie byłem.
Zero inwencji, zero zaangażowania, słonie podczepili się pod Dni Żywca, wszystko co się działo odbywało się poza terenem zlotu, na zlocie tylko piwo sprzedawali, do godziny 19 totalna klapa i nuda. Nigdy więcej :glupi:
To chyba byliśmy na dwóch różnych zlotach... :P Piwo - my kupowaliśmy jeszcze o 22 i były to nasze ostatnie piwka ale ludzi :figielek: e jeszcze kupowali.... Fakt, dni Żywca i wjazd za taką kasę to trochę nie fair :wnerw: ale reszta.... Mnie osobiście się podobało. Kapela "8 w nocy" była super a konkursy "pełne śmiechu" :okok:
Brysiu, Pitbull napisał że do 19.00 była nuda a nie piwko :-)
Pitbull

Post autor: Pitbull »

grze pisze:poszli po najmniejszej linii oporu i podpięli się pod imprezę "miejską"
Właśnie to miałem na myśli, do 19 kilka kiepskich konkursów, potem kapela nawet niezła "krasher" czy jakoś tak, ogólnie lipa, tak jak napisał grze podpięli się, najmniejszym kosztem jakim można, raczej nie o to chodzi. Koledzy którzy nie pojechali na zlot, bardzo dobrze zrobili, ja tam więcej też nie pojadę.
grze pisze:No ja tylko dodam że nie ważne gdzie, ważne z kim
- ale można polatać po okolicy, a potem grilla przy radiu u siebie zrobić, też będzie miło bez 70 zeta dla słoni.
Bartek

Post autor: Bartek »

NOOOO, to kiedy ten grill, bo rozumiem, że miejsce jest dograne - u Ciebie Pitbull :>
A tak poważnie to dobrze gadasz (stawiam Ci sete), trzeba zrobić PIERWSZY ZLOT CCM właśnie z grillem, piwem... i może być radio a towarzystwo jest pewne i sprawdzone. Może ostatni weekend sierpnia???
P.S. Wszyscy zalogowani - obecność obowiązkowa! :okok:
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Bartek pisze:NOOOO, to kiedy ten grill, bo rozumiem, że miejsce jest dograne - u Ciebie Pitbull :>
No to Pitbul...Bartek Cię wrobił :lol:
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
grze

zlot CCM :-)

Post autor: grze »

Z tym zlotem CCM to fajny pomysł :-) Ale myślałem że wytrzymamy do przyszłego roku :-)
No ale skoro tak... Zresztą od jakiejś "wprawki" trzeba zacząć a w przyszłym roku zrobimy najlepszy zlot motocyklowy w Polsce!!!
Majster666

Post autor: Majster666 »

ostatni weekend sierpnia jest rockAutostrada;)
Szara

Post autor: Szara »

A co tam sierpień...we wrześniu Panowie i Panie :)
Zablokowany