14-16.08.2009 Zlot "Mamut" Żywiec -Iron Elephants

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

ralfi

14-16.08.2009 Zlot "Mamut" Żywiec -Iron Elephants

Post autor: ralfi »

Powitać... raz jeszcze :)

może znajdą się Chętni...?
Żywiec, na terenie amfiteatru Grojec, w dniach 14, 15 i 16 sierpnia

http://www.grupa-poludnie.info/viewtopi ... 478#107001

Moje tereny, więc ja jak najbardziej :rotfl:
Ostatnio zmieniony 7 października 2009, 11:08 przez ralfi, łącznie zmieniany 1 raz.
grze

Post autor: grze »

Moje też Ralfi...
lary1978

Post autor: lary1978 »

I moje ..... ------ ;P ----------- Fajna atmosferka sie szykuje....
ralfi

Post autor: ralfi »

atmosferka... ale jaka Brygada Pod Wezwaniem :hura:

Widzimy się w TEDzie i przegadamy :rotfl:
Ola

Post autor: Ola »

I co w tym temacie ciekawego wymyśliliście w Tedzie? Może udałoby mi się 'mojego szofera' :figielek: namówić bo zapowiada się fajnie :)
ralfi

Post autor: ralfi »

spotkanie w TEDzie zostało "zdominowane" przez opowieści o wizycie DD w Wwie, więc temat Żywca choć pojawił się na moment, równie szybko się zakończył...
Mam jednak wrażenie, że uzbiera nas się ciekawa grupa, więc już możesz powoli "pracować" nad Barnabim :rotfl:

Zawsze możesz motywować innym "chętnym" miejscem na moto ;P choć wierzę w rozsądek Szanownego Barniego :lol:
Ola

Post autor: Ola »

O :) Dobrze, dobrze. Popracuję nad nim chociaż nie jestem pewna czy czasami nie ucieka mi wtedy w Bieszczady. Kurczę, w tym terminie jest dużo ciekawych zlotów, bo jest 'winny' wymyślony przez Grze, do tego jeszcze dwa zaproponowane przez Szarą i Michała. Wybór ciężki :)
ralfi

Post autor: ralfi »

Myślę, że nadchodzi moment, w którym ktoś powinien zapytać... i kto jedzie? :mysli:
Szara

Post autor: Szara »

O kurcze...gra tam mój przyjaciel z ławki z LO (o 24 w sobote)...no to jade ...hehehehe
Na nieszczescie pracuje w weekend ale w sobote po 15 moge podjechac i wrócic w niedziele rano albo jeszcze w nocy...( w niedziele tez pracuje :/)
MDH

Post autor: MDH »

Jesli bys wracala w nocy to chyba tez moglbym sie przejechac, niedziela dla mnie odpada ze wzgledu na to ze nie lubie spac pod chmurka :P
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

,,mamut,, Zywiec

Post autor: Miki »

luzik witam w tym samym czasie jest piekny zlocik w Pinczowie :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Witam....ja wstępnie na sobotę rano deklaruje dwa motorki ale tylko na jeden dzień ( 99 % ja i Darektaki)
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Leszek

Post autor: Leszek »

Witam , ja też na jeden dzień sobota 95 %. :okok:
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Zlot Zywiec

Post autor: Miki »

luzik ,pisze sie na sobotke,moze byc nawet rano,powrot noca lub w niedzielke :mysli:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
ralfi

Post autor: ralfi »

W takim razie proponuję ustalenie godziny porannego wyjazdu w sobotę - może 10? z tego, co pamiętam o 13.00 jest parada, ale proszę o ewentualną "korektę" :rotfl:
czarna

Post autor: czarna »

tak wstępnie zgłaszam chęć wyjazdu, choć tak naprawdę wszytko zależy od pogody i sprzedaży dzieciaczka :), myślę ze tylko z tym pierwszym może być problem:) ...proszę o nakreślenie traski, jeśli to możliwe, bo jak już niektórzy tego doświadczyli my na przyczepkę po drodze
Waldek

Post autor: Waldek »

Na sobotę to może i ja sie załapię
Waldek
Bartek

Post autor: Bartek »

Heloł,
w sobotę z ranka ja też chętnie polecę i też do wieczorka.
ralfi

Post autor: ralfi »

Widzę, że Ekipa nam się powiększa :-)

Proponuję spotkanie o 10.00 na wyjazdowym Orlenie (Zakopianka) - za zjazdem z obwodnicy...
bryś

Post autor: bryś »

może i my z grze na jeden dzień polecimy :> . Narazie to nie ustalilismy tego ostatecznie ale jeszcze przed urlopem chcieliśmy jechać...
Zablokowany