14-16.08.2009 Zlot "Mamut" Żywiec -Iron Elephants

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Leszek

Post autor: Leszek »

Proponuję spotkanie o 10.00 na wyjazdowym Orlenie (Zakopianka) - za zjazdem z obwodnicy...
_________

Mnie godzina i miejsce odpowiadają. :okok:
Szara

Post autor: Szara »

Szlag ..no to wypada, że sama albo w ogole nie polece :( Szkoda...Poszalejcie za mnie luzik
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Zlot Zywiec

Post autor: Miki »

luzik ; WSitam, po co robic zamieszanie,stare pewne miejsce to BP Borek F.wszyscy wiedza i tam zawsze byly ustawki :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Na 90% będę w sobotę.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Zlot Zywiec

Post autor: Miki »

Witaj i dzieki, super sie lata majac za soba i przed soba sprawdzona gwardie motocyklistow :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
ralfi

Post autor: ralfi »

Ukłon "poranny" :>

Nie chcąc wyłamywać się tradycji... do zobaczenia na BP o godz. 10.00 luzik

A propos trasy - proponuję Skawina, Wadowice, Andrychów, Kęty, Bielsko, Żywiec... proszę o "korektę" ;)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Zlot Zywiec

Post autor: Miki »

luzik Witam, traska o,kej
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Rafi...moim skromnym zdaniem...zaproponowana powyżej trasa nie jest dobrym pomysłem głównie ze względu na ruchliwość.Wydaje mi sie że nalepsza traską do ywca jest ta przez Sułkowice,Budzów,Zembrzyce i Suchą Beskidzką. Widoczki juz od Suklowic s lad ne a ruch tamtedy umiarkowany....
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Zlot Zywiec

Post autor: Miki »

Witaj Mador luzik mysle ze masz racje z ta traska :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
czarna

Post autor: czarna »

no i teraz która trasa jest aktualna?, chyba wyglada na to że sami pojedziemy :bezradny:
bryś

Post autor: bryś »

Ewka dlaczego sami. Jedziemy wszyscy razem... jutro o 10 w Krakowie na Borku na BP zbiórka, w razie czego telefony...
Waldek

Post autor: Waldek »

Ok Ralfi - sobota o 10.00 na stacji ORLEN

Waldek
Waldek

Post autor: Waldek »

sorry nie przeczytałem drugiej strony, może być BP
Waldek
bryś

Post autor: bryś »

A czy może ktoś zostaje do niedzieli?? My zamierzamy wziąć malutki namiocik i przekimać się z grze
ralfi

Post autor: ralfi »

Mador... zaproponowana przez Ciebie trasa też jest dla mnie ok, więc jeśli tylko "vox populi" zaakceptował - dla mnie bomba :okok:

Zawsze możemy dogadać na BP, więc Ewka - zapraszamy do dołączenia :rotfl:
MDH

Post autor: MDH »

Jesli lecicie trasa proponowana przez Madora, to sie do was dolacze - przynajmniej do Suchej Beskidzkiej, a pozniej odbijam na Makow ;)
czarna

Post autor: czarna »

ok będziemy na BP
grze

Post autor: grze »

A może pojechać tak: Kraków - Sucha - Zawoja - Lipnica - Namestowo - Korbielów - Żywiec??? To jakieś 170 km ale za to jakimi drogami!!!!
Gerard

Post autor: Gerard »

No to i ja bym się wybrał jutro do wieczorka.
zorro

Post autor: zorro »

no to ja tez pojade - ale niestety musze wracac na urudzinki maluszka kuzyna do myslenic - to sie tylko z wami przejade, a co!! a co powiecie na propozycje godziny 9:00 a nie 10ej??
Zablokowany