28.07.2009 Wycieczka po okolicy

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Krakor

28.07.2009 Wycieczka po okolicy

Post autor: Krakor »

Kolejny ladny dzień więc zastanawiam się nad trasą kolejnej wycieczki po okolicy. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że wobec perspektywy spędzenia kolejnego dnia w pracy wycieczka na motorze jest dość mało atrakcyjna. :P Może jednak znajdą się chętni np. odbywający jakąś pokutę lub pracoholicy na odwyku. Dzień w biurze jawi się co prawda niczym ten Raj na Ziemi ale po latach terapii ponoć faza uzależnienia fizycznego mija i można sie zdobyć na heroiczny czyn i poprosić o urlop. :stres:

Trochę się ponabijałem z uwagi na losy mojego poprzedniego pokrewnego tematu ale tak poważnie to szukam towarzystwa na spacerek po okolicy. Zapraszam.
Ostatnio zmieniony 7 października 2009, 10:59 przez Krakor, łącznie zmieniany 1 raz.
voiteck

Post autor: voiteck »

Juz Moriss ganil nas za pisanie w stylu pojechalbym ale nie moge... wiec z pewnymi obawami pisze tego posta. Robie to natomiast dlatego zeby Ci Krakor dodac otuchy hehe i przy okazji zapytac jak to robisz ze mozesz sobie latac w srodku dnia?

Licze ze nie odeslesz mnie do tematu gdzie Grze wyjasnia ze wszyscy normalni nie pracuja a normalni smigaja ;-)

Generalnie konczac, chcialbym bo pogoda piekna, towarzystwo cacne ale... nie moge. Za to mysle ze wpadniesz do TeD wieczorem i sie podzielisz wrazeniami z wycieczki.
morissKRK

Post autor: morissKRK »

@Voiteck - nie ganil a delikatnie napominał :D
bo mu sie za duzo czytać nie chce - ot, lubi konkrety hehe :figielek:
mucha

Post autor: mucha »

To ja odświeżę temat. Dość wcześnie daję znać ale nie znam was i nie wiem jaki czas reakcji macie. :P

Proponuję w następnym tygodniu, po pracy małą przejażdżkę gdzieś po okolicach Krakowa.

Jeśli ktoś byłby chętny, to czekam na propozycje. Jeszcze masa czasu, także wszystko do dogrania.

Wstępnie proponuję,
Wyjazd we wtorek o 17:00 spod BP na bora-bora.
Długość trasy: do 150km.
Cel: jakieś ruiny? :]

Pozdrawiam - MuchA.
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

mucha pisze:Wyjazd we wtorek o 17:00 spod BP na bora-bora
Łukasz tak się już od początku utarło że CCM ma punkt zbiorczo-wylotowy na BP-Borek....bo większości jest tam blisko (wyjątek to wypady do DD Sierbowice)...
Poza tym wtorek to "cykliczne" w "Ted-cafe" no chyba że będzie to w ramach tych spotkań jak już ktoś kiedyś taką propozycję rzucił.Bodajże był to MDH.Jeśli zaś o sam termin chodzi to...z żalem serca i ze łzą w oku...dla mnie wtorek odpada :zalamka:
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
mucha

Post autor: mucha »

Dobra. Może być i BP-Borek. A jak wyjedziemy o 17, to na piwo do Ted-Cafe spokojnie się zdąży.
Szara

Post autor: Szara »

A może coś w ten weekend ? Ja mam wolne i pogoda narazie dopisuje...ale nie wiem czy z moja szybkością nie dostaniecie co najmniej migreny ;)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wycieczka po okolicy

Post autor: Miki »

luzik Witaj Szaroweczko, nasz Dom Dziecka- pamietasz, wieczor i jechalas super, widzialem bo z tylu ubezpieczalem Cie,praktyka czyni mistrza.Szybka jazda to ,,na przecinaku,,chopper jest kultowy i ma klase a nie plastyki :okok: ale wyklad akademicki mi sie wyrwal ha ha.
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
mucha

Post autor: mucha »

No właśnie we weekend mnie nie będzie. Ale ludzie na mieście gadają, że padać będzie także różnie może być. :.
Szara

Post autor: Szara »

No to jak się Wam będzie strasznie nudzić to zapraszam do Czorsztyna ;) Dokładnie jeszcze nie wiem gdzie ale w tamte rejony wybieram się na wypoczynek, puszką co prawda ale zawsze możecie mnie odwiedzić ...a okolica podobno piękna :)
mucha

Post autor: mucha »

Byłem w ten weekend w Niedzicy. Widoki faktycznie całkiem niezłe, tylko góry wszystko zasłaniają. :)
Simon

Post autor: Simon »

Ja mam czas w ciagu dnia naszczescie jeszcze 2 tyg wolnego wiec jestem do dyspozycji
mucha

Post autor: mucha »

Simon, i wtorek, godzina 17:00 Ci odpowiada, tak?
Simon

Post autor: Simon »

Jasne bede napewno jezeli ktos by chcial wczesnie gdzies wyskoczyc to tez sie pisze
mucha

Post autor: mucha »

No to czekamy na kolejnych chętnych. W kupie raźniej (powiedział mucha). :P

Właśnie dołączył kolejny chętny - Rymek (już zarejestrowany ale jeszcze nie zaakceptowany).

To jest nas trzech.
mucha

Post autor: mucha »

Nikt chętny więcej nie jest? Luuudzie. Sezon się kończy. :]

Moja propozycja trasy.

mapa

W Wadowicach postój na jakieś jedzenie/kawę, chwilę posiedzimy i wracamy.

Wyjazd jutro o 17. Może być z BP na Borku.

Do zobaczenia jak coś. :)
Simon

Post autor: Simon »

Dzieki za wspolny wypad do zobaczenia nastepnym razem
mucha

Post autor: mucha »

Trochę się zimno pod koniec zrobiło ale było nieźle. Dzięki i do następnego.
Zablokowany