Moto Zauro Music 7-9 Sierpień 2009

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Pitbull

Moto Zauro Music 7-9 Sierpień 2009

Post autor: Pitbull »

Może taki wypad, ja się wybieram, ktoś chętny ??

http://www.motozauromusic.eu/
Pitbull

Post autor: Pitbull »

Podbija temat bo jakoś nie widzę odzewu :stres:
Czyżby imprezka u Mrozów tak was wyssała, że już brak sił na latanie ??
ucho78

Post autor: ucho78 »

Siemasz Pitbull

Ja sie pisze tylko nie wiem czy uda mi sie w piątek juz poleciec
Pitbull

Post autor: Pitbull »

Eloo Ucho
Mam nadzieję, że się wyrobisz na piątek, w sobotę o 11 parada się rozpoczyna, wart by już tam być
Pozostaje kwestia wyboru trasy proponuję jechać na Łoniów-Opatów-Ostrowiec Śwk-Bałtów
możemy się spotkać pod Janosikiem.
Shadow

Post autor: Shadow »

nooo wielkie elooo
jak tam po urlopie PItbulllllllll??? już Cię nosi
Pitbull

Post autor: Pitbull »

Shadow wiesz jak to jest
Wysiedziałem się dwa tygodnie bez motóra więc teraz muszę odrobić
Oczywiście jesteś mam nadzieję ;P
Shadow

Post autor: Shadow »

W piątek to bym może poleciał i został do soboty.może mi się uda komuś sprzedać nockę sobotnią w pracy to i o niedzielkę bym zahaczył. A o której myślicie lecieć w piątek o ile ktoś leci w piątek???
Pitbull

Post autor: Pitbull »

Lecimy ok 17 BP Wieliczka ale możemy Cię zgarnąć po trasie, będziemy lecieć drogą nr 79 więc np Nowe Brzesko ??
Shadow

Post autor: Shadow »

Jest decyzja ,lecę razem z żonką w sobotę z rano ok.9.00 i zostajemy do niedzieli ,
Co tu taki marazm kto jeszcze leci????nie mówcie że sam będę leciał !!!!
ucho78

Post autor: ucho78 »

Ja lece z PItbullem w piątek i zostajemy od niedzieli
Pitbull

Post autor: Pitbull »

i bedzie piknie :) hej
Shadow

Post autor: Shadow »

qźwa też bym poleciał w piątek ale nie mam gdzie dziecióffff prywatnych sprzedać ale spox nadrobimy w sobotnią noc -mam nadzieję :rotfl:
Krzysiek
Posty: 107
Rejestracja: 1 marca 2009, 20:09
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: vtx

Post autor: Krzysiek »

Pitbul, Ucho - dzięki za towarzystwo (tym lepszym waszym połowom też dziękuję za wspólne latanko). Szkoda tylko, że musiałem się ewakuować w sobotę, ale parada niczego sobie, a przede wszystkim wyjątkowo długa. Nie popatrzyłem na licznik ale sporo tych kilometrów się zrobiło.
Szkoda, że Shadow nie dojechał rano.
Do następnego.
Shadow

Post autor: Shadow »

Dojechał dojechał tylko prosto na Św. Krzyż ,zaraz po tym jak ty odjechałeś-no szkoda że nie spotkaliśmy się .Pitbul Ucho dzięki za wspólny wyjazd a właściwie pobyt i powrót ,bardzo miły zlocik , tylko jakieś tam powietrze suche mają bo jeszcze mnie sushiiii...do następnego.
Pitbull

Post autor: Pitbull »

Shadow skoro tak CI na gardło padło trzeba je posmarować, nie widzę przeszkód ;P
Również bardzo dziękuję Wam wszystkim (panom i paniom), Ucho kupuj szybko kolejny namiot (niestety poprzedni namiot Ucha poległ :figielek: ) to jeszcze zdążymy kilka wypadów zaliczyć :okok:
ucho78

Post autor: ucho78 »

My równierz dziekujemy za miłe towarzystwo Impreza sie udała aczkolwiek Gabi jak weszła o 17 do łazienki to do tej pory nie wyszła :) Wszystko zajefajnie Niebawem foto
Zablokowany