Sobotnia chwila poświęcenia... (08.08)

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Szereny

Sobotnia chwila poświęcenia... (08.08)

Post autor: Szereny »

Zdaję sobie sprawę, że tutaj Kermit jest osobą nieznaną. Wątpię, aby ktoś go pamiętał z GP, czy z pmk. Bardzo mnie jednak prosił, abym postarała się namówić ludzi, żeby odprowadzili go wraz z małżonką w pierwszą drogę po zaobrączkowaniu :>

Dlatego też zwracam się do Was wszystkich z taką małą prośbą o poświęcenie tej godzinki na wsparcie swoją obecnością podniesienie na duchu biedaczyska :lol:
Dodam, że oni - para młoda - również jadą z kościoła do karczmy motocyklem :rotfl: k750 z koszem :] (nie wspomnę ile nad nim Kermit siedział, żeby przygotować na ten jeden, jedyny dzień :milczek:

Ich marzeniem jest, aby z kościoła na Górze Borkowskiej do karczmy Krakowiacy i Górale (Krzyszkowice) pojechało z nimi jak najwięcej maszyn. Motocykle są ich pasją i miłością. Czy ktoś mógłby dołączyć swój udział do tego najwspanialszego prezentu, jaki możemy im sprawić?

Ślub zaczyna się o 14.00, dlatego zbiórka na BP Borek o 14.30 (Uwaga! Nie, jak wcześniej planowano, o 15tej!). Jak młodzi wyjdą z kościoła są przewidziane jeszcze standardowe życzenia, dlatego spokojnie zdążymy w tym czasie podjechać, nie przeszkadzając księdzu w odprawianiu nabożeństwa :)

Na miejscu czekać będzie na wytrwałych "obstawiaczy" jakiś chłodny napój i ciepła kiełbaska z grilla :) Przynajmniej tak zwiastują wszystkie znaki na niebie i ziemi ;)

Jako, że Kermit bezpośrednio zwrócił się do mnie o pomoc, niezależnie od wsparcia innych, tak ja uderzam do Was :dokuczacz: (wiem, macie przechlapane :radocha: )
Pomożecie?? :stres:

P.S. Wiem, że tutaj są już osoby zaznajomione w temacie organizacji przejazdów kolumny, dlatego ogromna prośba o stoperów o wsparcie i stanięcie na wysokości zadania ;)
Ostatnio zmieniony 6 sierpnia 2009, 22:56 przez Szereny, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Sobotnia chwila poswiecenia

Post autor: Miki »

:lol: a Twoje kiedz, dosc zartow Szerena jestem do dyspozycji, ha ha ale nie mam bibuleczek na ustrojenie motorka :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
MDH

Post autor: MDH »

A czy moto musi byc bardzo czyste? :P Bo jesli nie to mysle ze moglbym sie pojawic :P
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

sobotnia chwila,,,,

Post autor: Miki »

:lol: kranik z woda i pare metrow weza, albo dobre perfumy i motorek czysty :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
MDH

Post autor: MDH »

Heh, mikolaj zeby to bylo jeszcze takie proste i byl czas na czyszczenie :P Jak rozumiem moge na mycie podjechac do Ciebie? :P
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

sobotnia chwila,,,,,

Post autor: Miki »

jak sie placi to sie i tez wymaga ha ha, nie boj zaby dasz sobie sam rady,,,, :figielek:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Szereny

Post autor: Szereny »

Mikołaj, jak bardzo chcesz, to wstążeczki jakieś znajdę i przywiozę do dekoracji :D Określ tylko jakieś preferowane kolory, to poszukam u siebie ;)

Jak myślicie... czy Para młoda bardzo nie lubi roooziofego ?? :rotfl: Chyba będę "odrobinę" złośliwa :lol:
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Sobotnia chwila poswiecenia

Post autor: Miki »

:lol: Szsreny zartowalem jak zwykle, zadne bibulki,,,Zyjcie w nadziei wierze i milosci.Cnota niech zdobi mieszkania prog.Bo pokoj szczescia tylko tam gosci gdzie w sercach Malzonkow milosc i Bog :milczek:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Panowie, wy tu o czyszczeniu maszyn piszecie i dobrze, na taką okoliczność motorki mają błyszczeć i mieć choć jedną przywiązaną wstążeczkę.
Życzę koledze Kermitowi i jego młodej żonce wszystkiego najlepszego.

Teraz z innej ,,beczki''.
Ja wiem, że nie w temacie, lecz chciałem nadmienić droga Ty nasz nr 1 - (w dalszym ciągu),
że chyba zapomniałaś dodać do galerii zdjęć z wizyty w Domu Dziecka, no Szereny, staraj się panować nad sytuacją w CCM. :nerwus:
Wiem, brak czasu na wszystko, lecz wydarzenie miało dość wysoką rangę dla nas wszystkich i trza by było do galerii coś z Twojego aparatu dorzucić, przecież Mikołaj dawał z siebie wszystko abyś mogła najwspanialsze na świecie foty robić.
Czekamy!
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Sobotnia chwila poswiecenia

Post autor: Miki »

luzik Witaj Zybi masz racje Szereny ma tyly z tymi zdjeciami, ja o nich zapomnialem :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Leszek

Post autor: Leszek »

Może i ja się załapię na tą sobotnią chwile poświęcenia . :radocha:
Awatar użytkownika
Mrozonka
Posty: 397
Rejestracja: 19 marca 2009, 21:56
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Mroza harley
Kontakt:

Post autor: Mrozonka »

My niestety w tym samym czasie weselimy się u znajomych.
Mrożonka - Plecaczek.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

sobotnia chwila,,,,

Post autor: Miki »

luzik Mrozonki milego weseliska, stopy, nogi wymoczone, butki do tanca wybrane, reszta zginie w tlumie weselnikow,szerokosci zycze :rotfl: :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Zdjęcia z tej eskorty (mini parada z pod kościoła w borku do restauracji "Krakowiacy i Górale" w Krzyszkowicach) wrzucone go galerii . A ja polecam zwrócić szczególną uwagę na zdjęcie nr.12...jak nam Szereny "zmężniała" i fryzurkę zmieniła :wysmiewacz:
:mysli: Sorki za słabą jakość zdjęć...ale to tylko fotki z telefonu :milczek:
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Zablokowany