Naiwne pytanie

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Krakor

Naiwne pytanie

Post autor: Krakor »

Wybiera się ktoś dzisiaj pojeździć po okolicy?
Szereny

Post autor: Szereny »

Ja właśnie wróciłam z jazdy :>
Nie jedźcie Zakopianką !!!! Masakra :(
Ale jeśli ktoś zawita wieczorkiem np. na Zarabie, na gofry, to chętnie się przyłączę :)
Krakor

Post autor: Krakor »

Jak zwykle przejażdżka w grupie 1 osobowej. Było fajnie. Jeśli jutro będzie ładna pogoda cała grupa jak jeden postanowiła wybrać się na kolejną wycieczkę.
Całkiem możliwe, że będzie to trasa przez Myślenice z postojem przy gofrach jak proponuje Szereny. Pomysł jest całkiem niezły. :radocha:
Szara

Post autor: Szara »

Ja chętne z Toba poturlam sie...ale nie jezdze szybko i pewnie kiepski ze mnie kompan...ale jak cos przez nastepne 2 dni mam wolne ;)
Krakor

Post autor: Krakor »

Dzisiaj (wtorek) ma niestety caly dzień padać ale jutro (środa) ponoć będzie ladnie więc wycieczka raczej we środę. Szara jeśli masz ochotę dołączyć to będzie mi bardzo miło.

Mam dwie propozycje trasy:
1) krótka trochę ponad 100 km ale ładna widokowo
2) dłuższa coś ponad 250 km z odpoczynkiem w jedynej znanej mi bacówce do której można podjechać chopperem, napić się żentycy i zaopatrzyć w oscypki. :]

Zastanów się która wersja bardziej Ci odpowiada. Jeśli ktoś jeszcze ma ochotę dołączyć to zapraszam.
Szereny

Post autor: Szereny »

A o której wyjeżdżacie i czy wytrzymacie huk Ducata? BO ja tylko takim moto na dzień dzisiejszy dysponuję :( Chyba, że ktoś chce się zaopatrzyć w plecaczek sztuk jeden :> Bardzo chętnie bym się z Wami wybrała... ale coś czuję, że z moim szczęściem wylecicie znacznie wcześniej niż 17ta, o której to kończę pracę :(
Szara

Post autor: Szara »

Przepraszam ale zmiana planów :( Jutro jade gdzies na skały z kolegami się powspinac i traske pewnie daleką nie zrobimy, 50 moze wiecej km :(
Ale w czwartek? Jakos po poludniu po 15??
Zablokowany