22.08.2009 Kalwaria Zebrzydowska

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

22.08.2009 Kalwaria Zebrzydowska

Post autor: Mador »

I Ogólnopolska Pielgrzymka Motocyklistów Śladami Jana Pawła II do Kalwarii Zebrzydowskiej
Jakby ktoś nie leciał do Radawy albo do Zdyni to prponuję taki króciutki wypadzik do Kalwarii Zebrzydowskiej
Gdzie jak gdzie ale tam nas (CCM) nie powinno zabraknąć ..... Ja jadę...(prawdopodobnie na 3 maszyny)... Ja są chętni to zgłaszać się....
http://moto-osw.pl/viewtopic.php?t=734 tu jest takie króciutkie info.....z tego co piszę jest to "PIERWSZA" taka pielgrzymka.....
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

22,08.Kalwaria Z.

Post autor: Miki »

:brawo: dzieki Madorku, i mamy cos dla naszej duszy,jestem tam, innych takze zapraszam :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Leszek

Post autor: Leszek »

Mador pisze: Ja jadę...(prawdopodobnie na 3 maszyny).
Na trzech maszynach , jak Ty to zrobisz . Ja pewnie polecę , obym nie zapeszył wcześniejsze plany czasem nie wypalają ale mam nadzieję że będzie OK. luzik
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

leszeklis pisze:Na trzech maszynach , jak Ty to zrobisz
Miałem na myśli siebie ,szwagra i sąsiada...tak jak jechaliśmy do Żywca
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
zyga

Post autor: zyga »

wstępnie się piszę chyba że będzie lampa to lecę na kryspinów :)
lary1978

Post autor: lary1978 »

Wstępnie jestem chętny-pod warunkiem że nie będzie grzmotami waliło tam od chłopaków z góry...... ;)
Łysy

Post autor: Łysy »

Ja tez pewnie pojadę-gdzie się zbieramy?
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Pielgrzymka Kalwaria Zebrzydowska

Post autor: Miki »

witaj Lysy,jak zwykle stare miejsce startowe, BP Borek F.mysle ze godz.10.00 na godz,11.00 mamy byc w Wadowicach,z tego co wiem potwierdzilo juz 7 motocyklistow :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

panowie kto może niech może będzie pół godzinki wcześniej....tj....9.30 tak żebyśmy najpóźniej o 10 już wyjechali bo do Wadowic kawałek jest.....
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

kALWARIA

Post autor: Miki »

luzik wITAJ MADOR godz.9.30 jestem, masz racje :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Leszek

Post autor: Leszek »

Macie racje aby spokojnie dojechać . :okok:











_________________[/quote]
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

22,08.Kalwaria Z.

Post autor: Miki »

luzik witam kto chetny to zapraszam dzis sobotka godzinka 9.30 BP Borek Falecki. Trasa i cel klasztor w Kalwarii Zebrzydowskiej,szerokosci, ostroznosci bo pada deszcz :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
lary1978

Post autor: lary1978 »

Również życzę szerokości- ja pisałem że jadę ale niestety do pracy mam na popołudnie....Zmiana planów a szkoda......
zyga

Post autor: zyga »

dziwna sprawa pojechałem sobie na stacje na kawke myślę sobie skończy się msza pojedziecie z wadowic na kalwarie to się podłącze siedze piję, mam widok na rondo ,kupiłem żetony myślę zdąże sobie zjęść umyłem moto żeby mieć czyściutkie i czekam a tu nic więc podjężdżam pod kościuł a tu nikogo :uoee: byli i znikli więc gazu do kalwari i też pusto no to na kraków i nic nie dogoniłem nikogo normalnie ufo :mysli: dobrze że przynajmniej do wadowic się z wami przewiozłem pozdrowienia :lol:
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Zyga....gdzieś Ty się zgubił? :mysli:
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Leszek

Post autor: Leszek »

Mador pisze:Zyga....gdzieś Ty się zgubił?
Caly czas prowadzil i potem sie zgubił -Zyga musialo Cię bardzo męczyć :rotfl:
Zablokowany