PIERWSZY ZLOT CCM

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

ralfi

PIERWSZY ZLOT CCM

Post autor: ralfi »

... żeby nie było wątpliwości :rotfl:
http://www.choppers-club-malopolska.pl/ ... c&start=40 (ostatnie wpisy)
Pomysłodawcą jak rozumiem jest Bartek, ale poparcie ma bez wątpienia w nas wszystkich ! :brawo:

Ja się podpisuję dwoma! :lol: kołami też ;)


Zakładając odrębny temat będzie nam łatwiej się komunikować...
Jaro

Post autor: Jaro »

zlocik CCM :radocha: : , tylko gdyby tak z dwa weekendy odczekać :prosi: niestety mamy już je po części zajęte :(
Bartek

Post autor: Bartek »

To może zróbmy PIERWSZE WALNE SPOTKANIE CCM na przykład w TED (co Ty na to Grzesiek?)w którąś sobotę pod koniec września albo w październiku. Można by to potraktować jako zamknięcie sezonu CCM. W sobotę wieczór może więcej ludzi znajdzie czas i się pojawi. Bo jak wiemy z wyjazdami to jest różnie raz jednemu pasuje a innemu nie itd... a na miejscu na jeden wieczorek to może większość zalogowanych się pojawi (może wszyscy). No i zakaz przyjazdu na moto coby każdy sobie coś łykał...


... a zlocik może w przyszłym roku, bo zobaczymy co będzie po zimie...

Jak myślicie???
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

pierwszy zlot CCM

Post autor: Miki »

luzik witam slusznie jestem za :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
voiteck

Post autor: voiteck »

Ja mysle ze na zlot za pozno ze wzgledu na pore roku a za wczesnie z pkt widzenia dojrzalosci CCM a przynajmniej trwania grupy jako takiej... choc oczywiscie w obu kwestiach moge sie mylic ;-) Zdecydowanie optuje za WALNYM... i mam nadzieje ze uda sie ustalic termin ktory kazdemu bedzie pasowal.
Szereny

Post autor: Szereny »

Tylko proszę, po połowie września <prosi> Wracam wtedy dopiero z rejsu.
I ja oczywiście za "Walnym", bo już faktycznie jest zimno w nocy i się robi nieprzyjemnie :(
Szara

Post autor: Szara »

E tam nieprzyjemnie :) Trochę rozgrzewających trunków i żadna noc niestraszna :P
Korba

Post autor: Korba »

ja sie brzydze alkoholem
Majster666

Post autor: Majster666 »

A nawet jak noc straszna to pokaze sie palec fikalec panom policjantą i cię do domku zaioza...białego domku hehehe (sprawdzone:P). Ale wrzesien w sobote którąś to mozna bo to weekend i organizm inaczej funkcjonuje:P
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

No pomysł zacny :okok: , też jestem za walenie.. tfu znaczy WALNYM i zdecydowanie we wrześniu, bo ostatni weekend wakacji mam obstawiony.

PS. Tylko nie 19-ty września...
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Konik pisze:No pomysł zacny :okok: , też jestem za walenie..
Konik głodnemu zawsze chleb na myśli...zbereźniku jeden... :mysli: aż strach pomyśleć,o tym ,co Ty myślisz i co masz zamiar na takim "walnym" robić :radocha:
Owszem takie"niesamochodowe" spotkanie na koniec sezonu jest jak najbardziej wskazane.Pomysł pierwszego zlotu CCM też świetny...ale wydaje mi się że jeszcze na to za wcześnie.Myślę że w przyszłym roku.... jak się już w miarę wyklaruje grupa,będziemy wiedzieć ile osób byłoby aktywnych w trakcie organizacji itd itp.Wbrew pozorom takie przedsięwzięcie wymaga niemałego wkładu tak organizacyjnego jak i niestety finansowego... więc może ostudźmy co poniektórych zapał.Bo zrobić klapę i zepsuć wrażenie jest łatwo.A zorganizowanie naprawdę dobrej imprezy wymaga wielu poświęceń. :glupek:
A wracając do tego "walnego" :mysli: to wydaje mi się że lepszym pomysłem niż spotkanie w Ted-zie byłoby zorganizowanie kameralnej takiej wewnętrznej (tylko dla aktywnych członków :P CCM) plenerowej schadzki z kiełbachą,browarkiem, muzyczką i mega ognichem z ziemniakami w popiele...większy luzik l u z i k jak w knajpce.... co Wy na to? :cwaniak:
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Szara

Post autor: Szara »

Jestem nawet bardziej zaa ale gdzie ja sie pytam :) ....a mam urlop od 1-14 wiec ....w tych dniach ....wszystko dozwolone ...;) Ja mam działke w Wieliczce i w sumie u mnie możnaby coś takiego wykombinowac ale wiecej niż 20 osób to chyba nie pomieszcze...i nie wiem jak z ogniskiem narazie ...ale grill jest :)
Bartek

Post autor: Bartek »

Mador pisze:Pomysł pierwszego zlotu CCM też świetny...ale wydaje mi się że jeszcze na to za wcześnie.Myślę że w przyszłym roku.... jak się już w miarę wyklaruje grupa,będziemy wiedzieć ile osób byłoby aktywnych w trakcie organizacji itd itp.Wbrew pozorom takie przedsięwzięcie wymaga niemałego wkładu tak organizacyjnego jak i niestety finansowego... więc może ostudźmy co poniektórych zapał.Bo zrobić klapę i zepsuć wrażenie jest łatwo.A zorganizowanie naprawdę dobrej imprezy wymaga wielu poświęceń. :glupek:
Mador, za bardzo na serio wziąłeś słowo "zlot" CCM. Przecież nie jesteśmy klubem żeby organizować prawdziwe zloty. To miało być poprostu spotkanie w plenerze i łykanie bronksów.
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Bartek pisze:za bardzo na serio wziąłeś słowo "zlot" CCM
...No chyba tak Bartek....ale przecież wszystko przed nami no nie ?! :okok:
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
grze

Post autor: grze »

Możemy zrobić "walne" - ustalmy tylko termin. Sugeruję termin wrześniowy bo w październiku różnie może być z Tedem...
Barnaba

Post autor: Barnaba »

A ja wracam do Krakowa 28 września :D Jak zwykle wszystko nie po mojej myśli. A może TED wytrwa jeszcze do pierwszej soboty października? :D
Zablokowany