04.10.2009 Zakończenie sezonu w Małej

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

czarna

04.10.2009 Zakończenie sezonu w Małej

Post autor: czarna »

Data: 04.10.2009 (niedziela)
Godzina spotkania:
  • 7:00 (grupa I)
    7:45 (grupa II)
Miejsce spotkania: BP Wieliczka

Wyjazd w 2 grupach i docelowo w Malej scalenie w jedna grupe i ruszenie razem w traske powrotna

Z uwagi na otrzymane zaproszenie od znajomego , podaje dla zainteresowanych informację o zakończeniu sezonu motocyklowego 2009 w Małej (4.10.2009)
http://www.moto-friends-mala.pl/

może się przydać
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2 października 2009, 15:51 przez czarna, łącznie zmieniany 14 razy.
Leszek

Post autor: Leszek »

Dzięki za info. warto się nad tym zastanowic trochę czasu jest jak nie będzie przymrozku i względna pogoda - to czemu nie manetki podgrzewane trza założyć :rotfl: :mysli:
Shadow

Post autor: Shadow »

Łapki się fajnie na cylindrach grzeje,sprawdzone na poprzednim zakończeniu 22 października ,tylko klate piersiową jakoś tak niewygodnie się na cylindrach grzeje... :lol:
Leszek

Post autor: Leszek »

shadow pisze:tylko klate piersiową jakoś tak niewygodnie się na cylindrach grzeje...
Klate chyba od wewnatrz grzac , tylko na nastepny dzien straszny kac. luzik
Szara

Post autor: Szara »

Klatę to kobieta powinna zagrzewać w namiocie ;P W moim wypadku jakoś dziwnie marzną mi palce u nóg :P
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady, zakonczenie sezonu

Post autor: Miki »

luzik Szaroweczka witaj, wszystko sie zgadza,ale te palce u nog komplikuja temat z uwagi na mozliwosc jego rozszerzenia wzgledem tego co i owszem dajmy na to :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
lary1978

Post autor: lary1978 »

Byłem na rozpoczęciu w Małej to i na zakończenie się wybieram - jak piszą poprzednicy przydała by się pogoda - no ale cóż Będzie napewno :>
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Zakonczenie sezony wMalej

Post autor: Miki »

luzik witam, bylem na rozpoczeciu sezonu bede na zakonczeniu :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
kaczka

Post autor: kaczka »

fuck ja mam wypad na słowacje w tym terminie z PMK szkoda :(
bryś

Post autor: bryś »

kto jedzie? i kiedy?
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Mala 4.10.2009

Post autor: Miki »

luzik ja jade, dostosuje sie jak zawsze do wiekszosci :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Lolek

Post autor: Lolek »

Ja również pojade do Małej , jedziecie może jakąś grupą ? :)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

zakonczenie sezonu w Malej,,,

Post autor: Miki »

luzik Lolek jak sam widziales zawsze w grupie latamy, wiec zabieraj sie z nami chyba ze lecisz z forum yamahy :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
lary1978

Post autor: lary1978 »

Zacznijmy modlitwę o pogodę bo różnie gadają :uoee: .........
A ja już urlop zaklepałem to tak czy siek jadę....
Jadę z ekipką z Olkusza to jak co zepniemy sie w trasie lub spotkamy na miejscu --- do zobaczyska....
mucha

Post autor: mucha »

Ja też postaram się ze swoją zabrać. Czekam na info odnośnie godziny i miejsca wyjazdu. :)
Aro

Post autor: Aro »

Zbiórka w Małej o godz. 7.
Z Krakowa ok. 130 km. Trzeba by wyjechać ok. 5.
Jak będzie pogoda to może i ja się skuszę.
czarna

Post autor: czarna »

Moim skromnym zdaniem :) rozpoczęcie zlotu - 9.30, o 10- Msza, 11.30- dalsze atrakcje, więc chyba nie ma aż takiej wielkiej potrzeby by być tam na 7, parady nie będzie...więc wychodzę z propozycją późniejszego wylotu, czyli ok godz. 8.00,

Jaro i ja i tak lecimy z okolic Brzeska i napewno wyjeżdżamy później, albo się przyłączymy do grupy albo jedziemy sami, oczywiście jeśli pogoda dopisze.

Aro: o 5 to ja się na drugi bok przewracam :rotfl:
Ostatnio zmieniony 28 września 2009, 14:14 przez czarna, łącznie zmieniany 1 raz.
Aro

Post autor: Aro »

Jeżeli nie trzeba wyjeżdżać o 5 a trochę później to jeszcze lepiej. Zawsze to można się jeszcze na drugi bok przewrócić w stronę żony. :glupek:
Lolek

Post autor: Lolek »

motocyklista 45 pisze:Lolek jak sam widziales zawsze w grupie latamy, wiec zabieraj sie z nami chyba ze lecisz z forum yamahy
to świetnie wezme sie z wami bo z forum yamahy nie ma nikogo z bielska wiec bym jechał sam i tak , to czekam na info o której i gdzie ( dostosuję się , najwyżej o 3 wyjade z bielska :rotfl: ) do zobaczenia :)
lary1978

Post autor: lary1978 »

W niedziele śmignąłem sobie przed 5 rano - nie polecam hehheee :) ..........Tak mnie zmroziło że masakra ---- Może nasi starsi koledzy zaproponują miejsce i czas spotkania -bo może nie polece jak pisałem wczesniej z ludkami z Olkusza ale z CCM.....Czekamy na konkretną decyzję
Zablokowany