04.10.2009 Zakończenie sezonu w Małej

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Krzysiek
Posty: 107
Rejestracja: 1 marca 2009, 20:09
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: vtx

Post autor: Krzysiek »

Jak Ty Michał zaczniesz nas gonić, to znając życie będziesz na miejscu przed nami :)
No i będziesz musiał wracać żeby nas dogonić.
Tak na poważnie, to nie wyłączaj tel. wieczorem, to najwyżej Cię obudzimy :lol:
.:Łukasz:.

Post autor: .:Łukasz:. »

Ja się piszę na grupę II czyli 7:45 :) Zatem do jutra :rotfl:
HaZet

Post autor: HaZet »

Ja też chce z Wami...(7.45)
Zabierzecie ??????
Aro

Post autor: Aro »

Oj Halina weźmiemy :szok:
Lolek

Post autor: Lolek »

ja też dołanczam do grupy || dozobaczenia :>
Black

Post autor: Black »

To i ja się stawiam o 7:45 do zobaczyska. Z góry proszę o wyrozumiałość, bo to będzie dopiero mój drugi wyjazd w większej grupie :P.
Aro

Post autor: Aro »

Motór wyczyszczony, ciśnienie i olej sprawdzone, podpinka do ciuchów założona, rękawice zimowe przygotowane, deseczka pod stopkę przygotowana.
Na wschód marsz. :radocha:
wiedzmin

Post autor: wiedzmin »

Witam! ja będę o 7.45 to do zobaczyska
grze

Post autor: grze »

Bartek pisze:Też będę na 8.00
Podobno w Małej ma wystąpić sławny boys band TAKE THAT. Słyszałem, że wszystkie dziewczyny się w nich kochają.
O wokaliście zapomnieli....
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ucho78

Post autor: ucho78 »

grze oni podobno z PRINCE nie śpiewają :)
grze

Post autor: grze »

oni właściwie w ogóle nie śpiewają :-) tylko im o te dupcie chodzi.... a na mnie cała czarna robota spada.....
Ostatnio zmieniony 3 października 2009, 22:35 przez grze, łącznie zmieniany 1 raz.
Korba

Post autor: Korba »

możesz supportować ;P

łał,ale się nazbierało na 8 00
Ostatnio zmieniony 3 października 2009, 22:50 przez Korba, łącznie zmieniany 1 raz.
Bartek

Post autor: Bartek »

grze pisze:oni właściwie w ogóle nie śpiewają :-)
Jak to nie śpiewają??????
Zawsze śpiewają ...ale dopiero jak wracają... z baru na przykład.
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Ja niestety troche "zaniemoglem" i mnie nie bedzie. Udanego wyjazdu
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Aro

Post autor: Aro »

Ja już jestem w domu. Towarzystwo w podróży doborowe, przejazd grupą super, natomiast sama impreza w Małej - nic ciekawego. Skasowali po 10 zł za wejście natomiast nic w tej kwocie nie dostaliśmy. Ani pamiątkowej naklejki ani grochówki. Za wszystko trzeba było płacić: kiełbasa - 5 zł, grochówka - 5 zł. W zasadzie, gdyby nie wspaniała pogoda i doborowe towarzystwo, które zaległo na łące i prowadziło żywe dysputy na tematy motórowe i oczywiście o kobietach, to dla mnie klapa. Nic się nie działo.
Na wiosnę na pewno do Małej się nie wybiorę. Lepiej ten czas wykorzystać na śmiganie po ciekawszych trasach.
Ostatnio zmieniony 4 października 2009, 18:55 przez Aro, łącznie zmieniany 1 raz.
Barnaba

Post autor: Barnaba »

A to błąd bo na wiosnę będę tam leżał na łączce ja i te wymienione wyzej kobiety. :lol:
Aro

Post autor: Aro »

Jeżeli gwarantujesz takie towarzystwo to chyba się skuszę :glupek:
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

04.10.09r Mala -Debica

Post autor: Miki »

luzik ,moje odczucie jest pozytywne,mialem cos dla duszy i ciala, apozniej piekna traska Polaniec, Pacanow Niepolomice,Wieliczka Krakow, dzieki za towarzystwo , bylo wesolo luz bluss,do zobaczyska znow na trasie :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
.:Łukasz:.

Post autor: .:Łukasz:. »

Mnie się bardzo podobało :okok: Co prawda było troszkę zamieszania rano z wyjazdem ze stacji BP ale jak się już grupa uformowała to dalsza trasa no po prostu rewelka :) powiem szczerze, że miałem nie jechać i nie żałuję że pojechałem a na wiosnę piszę się na wyjazd. Na miejscu musiałem się już odłączyć od reszty bo w Małej mam rodzinę. Dzięki za wspólny wypad. Pozdrawiam
Jaro

Post autor: Jaro »

Dzięki za wspólny wyjazd było miło, myślę że na wiosnę też pojadziemy :), ponadto dzięki chłopaki ( i Pani) za wyrozumiałość podczas postoju na stacji Orlen...cóż moja maszyna nie jest diesel'em :uoee:
Zablokowany