04.10.2009 Zakończenie sezonu w Małej

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

zakonczenie w Malej 2009

Post autor: Miki »

luzik Jaro zadna pani po prostu Helena,dziekuje Mam takze za wspolne latanko :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
HaZet

Post autor: HaZet »

Ja tez jestem full satisfaction!
Piękna pogoda, super blacha za 5 zeta, doborowe towarzystwo, no i rosół...
Pojedziemy jeszcze raz!!!Byle do wiosny ...
Awatar użytkownika
Jawka
Posty: 736
Rejestracja: 19 września 2009, 00:21
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Honda VTX1300C
Kontakt:

Post autor: Jawka »

Cześć wszystkim. Dla mnie było Ok. Atrakcji na miejscu może zbyt wiele nie było (też zbytnio na to nie liczyłem), ale msza nietuzinkowa, kazanie wykuło mi dziurę w czaszce. Latanie pierwsza klasa. Mało brakło a rzeczywiście można było odlecieć przy tym wietrze. Co tu narzekać pogada ok, towarzystwo i trasa superos, dla mnie bomba. W takim składzie zawsze i wszędzie !! No ale tę blachę to mogli dać w prezencie :-).

Pozdrowienia
Dręczy mnie ciągle jedno pragnienie, znacie je...
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Najważniejsze że humory nas nie opuszczały.
Dzięki wszystkim za fajny dzień.
Daro

Post autor: Daro »

Dzięki za spotkanie w świetnym miejscu :brawo:
Pogoda i humory dopisywały a to najważniejsze a jak widzę trasa po tez zacna
Pozdrawiam i do następnego spotkania w trasie :)
lary1978

Post autor: lary1978 »

Zazdroszczę wam wypadu - my mieliśmy lokalne zakończenie sezonu w sobotnie popołudnie i doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem mojego kolegi - ofiar co prawda nie było ale 3 osoby pokrzywdzone 2 lekko 1 ciężko < 2 połamane nogi -złamania otwarte czy jakos tak> I tak się sezon zakończył....Mam nadzieję że rozpoczęcie bedzie bardziej przyjemne...Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia...
Lolek

Post autor: Lolek »

dzieki wszystkim za towarzystwo było bardzo pozytywnie , tylko ten wiatr w dzrodze powrotnej masakra :)
Black

Post autor: Black »

Ja również serdecznie dziękuje za udany wypad. (szczególne podziękowania dla drugiej grupy wylotowej o 8) . Powrót tez sympatyczny mimo cholernych korków jakoś daliśmy rade. Pozdrowionka
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

zakonczenie w Malej 2009

Post autor: Miki »

luzik :lol: Jawka masz racje jak rozmawiam z kolegami nie bardzo religijnymi sa zachwyceni sposobem prowadzenia mszy sw,a kazanie takie jak nasze zycie super powiedziane bezzadec, populizmu etc.Dlatego zawsze jade do Malej bo jest tam specyficzna atmosfera i pozytywnie nastraja do zycia. :mysli: :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Jawka
Posty: 736
Rejestracja: 19 września 2009, 00:21
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Honda VTX1300C
Kontakt:

Post autor: Jawka »

Do tego by przemawiać również trzeba mieć dar. Ważne by miało to sens. Wtedy trafia to do ludzi. :mysli:
Dręczy mnie ciągle jedno pragnienie, znacie je...
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

Fajnie bylo,pogoda sie super udala,spotkalem kilku znajomych.moj pierwszy raz w Malej ale na rozpoczecie tez sie wybiore na 100%.
Zablokowany