26.08.2009 Jesienne Spotkanie Motocyklistów Mników 2009

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

MDH

Post autor: MDH »

Rowniez dzieki - milo bylo poznac te nieznana mi czesc z Was :)

Aro - do zdjec utworz temat w galerii (na wzor innych) i tam daj zdjecia :) I fajne fotki wyszly - czekamy na reszte aparaciarzy :D
Aro

Post autor: Aro »

Zrobione - galeria utworzona
Risto80

Post autor: Risto80 »

Dzięki wszystkim za wspaniale spędzony dzień w siodle, w doborowym towarzystwie!!

Super pogoda, piękna trasa, szkoda tylko że momentami nawierzchnia pozostawiała "trochę" do życzenia (Placaczka mi wytrzęsło :rotfl: ). Ale to nasze polskie drogi przecież... :radocha:

Miło było poznać "w realu" kolejne osoby z CCM :okok:

Oby więcej takich wyjazdów... i oby jeszcze w tym sezonie!!
Pozdrawiam wszystkich!!
Ostatnio zmieniony 26 września 2009, 20:30 przez Risto80, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Dotarliśmy właśnie z Dawidem do domu, dla nas dzień zakończony błogim zmęczeniem. Dzięki wszystkim za całodniowe towarzystwo, super atmosfera, super pogoda, super wyprawa i super zdjęcia zrobione przez Aro.
Świetnie, oby pogoda nam się utrzymała jak najdłużej.

Zdjęcia będą niebawem w galerii, jest ich trochę...
.:Łukasz:.

Post autor: .:Łukasz:. »

Mnie również miło było poznać co po niektórych i co po niektóre na żywo :) Dobry pomysł był ze zbiórką na pasie starego lotniska i późniejszy przejazd na Opolską :okok: Co prawda zrezygnowałem w Mnikowie z dalszej jazdy z Wami i pojechałem na Pasternik, ale mam nadzieje, że jeszcze nie raz wyskoczymy gdzieś na wspólny wyjazd. Aro - zdjęcia rewelka :okok:
Awatar użytkownika
Jawka
Posty: 736
Rejestracja: 19 września 2009, 00:21
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Honda VTX1300C
Kontakt:

Post autor: Jawka »

Również podziękowania za wspólnie spędzony czas. Było b.miło poznać innych stalowych jeźdźców i łyknąć razem trochę kurzu :). Super traska !! Pogoda dopisała, kompania również :-)). Do następnego razu !! Fotki które zrobiłem wrzuciłem do galerii.

Pozdro
Dręczy mnie ciągle jedno pragnienie, znacie je...
chrupa

Post autor: chrupa »

Również dziękuje za wspólny wypad… było wypas :)

Do następnego...

PS. Po powrocie dawno mi piwo tak dobrze nie smakowało…
kisiel

Post autor: kisiel »

Ja sie cieszę że mogłam wreszcie Was poznać (nie licząc tych poznanych w tedzie;) ) i sie przejechać z Wami :) dzięki wszystkim :) szkoda tylko, że nie było czasu by jechać do końca i musieliśmy się odłączyć z Tomkiem
Lolek

Post autor: Lolek »

ja również dziekuje za wspólną wycieczke nad zameczki , było bardzo fajnie , miło było was poznac , takim sposobem zrobiłem wczoraj ponad 400 km i jestem z tego dumny :) dzięki wszystkim , pozdrawiam , do następnego
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

M,NIKOW i nastepnie przelotka po zamkach

Post autor: Miki »

luzik ,dzieki na mile spedzenie czasu,wspolne zwiedzanie zamkow, poznanie innych osob z naszego kregu zainteresowan, i bezpieczny przejazd tych prawie 300km,dziekuje :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

:mysli: Hej ludziska kto robił to zdjęcie grupowe na pasie startowym przed paradą ?!?!?! To zdjątko pilnie potrzebne....
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Szara

Post autor: Szara »

Ja dziękuje za paradę, była klasa :]

P.S. zdjęcie grupowe robił Michał SDCC :wysmiewacz:
.:Łukasz:.

Post autor: .:Łukasz:. »

Zdjęcie grupowe dodane zostanie dopiero jutro. Z tego co mi wiadomo pracował dziś nad tym :lol:
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

No i Mników zaliczony i latanko a wszystko w zacnym gronie. WIELKIE dzięki za miłe towarzystwo i do następnego :)
Łysy

Post autor: Łysy »

Dzięki za towarzystwo i za super latanko :okok:
voiteck

Post autor: voiteck »

I ja sie dolaczam do podziekowan za mily dzien. Szczerze to sama parada jakos srednio mi przypadla do gustu... ta na otwarcie sezonu znacznie bardziej mi sie podobala. No ale wycieczka w Waszym gronie i zamki znacznie poprawily mi nastroj i caly dzien zostal zakwalifikowany do bardzo udanych ;-)
korozja

Post autor: korozja »

Dzięki za miłe klimaty podczas jazdy i zwiedzania zamków :rotfl:
Fajnie że nareszcie Was poznałem
Pozdrowienia dla wszystkich :okok:
Michał SDCC

Post autor: Michał SDCC »

i mnie było miło że udało się nam wszystkim spotkać:) FOTKA GRUPOWA ZOSTAŁA JUZ UMIESZCZONA W GALERII:) TAKŻE OGLĄDAĆ W KOŃCU ZNALAZŁEM CHWILE ABY TO UMIEŚCIĆ, sory za zwłokę:)
Zablokowany