26.08.2009 Jesienne Spotkanie Motocyklistów Mników 2009

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Widzę że drgnęło w temacie Mnikowa i bardzo dobrze.

A więc tak, musimy zebrać się we własnym gronie i dojechać na Opolską już w szyku paradnym.
Pamiętając wiosenne spotkanie , było nas dosyć sporo, teraz myślę będzie nas dużo więcej.
Jako że nasze ustawki mają miejsce na BP Borek Fałęcki, a tak jak wspominałem wcześniej będzie nas dosyć dużo - myślę, aby nie przeszkadzać na BP, proponuję spotkanie po drugiej stronie ul. Zakopiańskiej na parkingu przy galerii ,,Zakopianka''. Jest tam dość dużo miejsca i nie będziemy nikomu przeszkadzać.
Parada do Mnikowa zaczyna się z Opolskiej o godzinie 10-tej, znaczy my musimy zebrać się wcześniej czyli między 9-tą a 9/30.
O pół do dziesiątej ruszamy w kierunku ronda Matecznego, potem Konopnickiej i Alejami w kierunku Opolskiej, myślę że pół godziny na ten manewr wystarczy.

A więc tak:
Według wzoru Morisa, proponuję ustawkę na Mników:
data: 26.09.2009
godzina spotkania: 9, do 9/30
gdzie: parking przy galerii ,,Zakopianka''
- spóźnialscy szukają nas już w Mnikowie.

Jeżeli uważacie że nie wyrobimy się w podanym czasie to może przyśpieszymy ustawkę o pół godziny, piszcie jak to widzicie. Ostateczną decyzję podejmiemy może w czwartek wieczorem, co?

Myślę również że nie ma co pisać postów typu ,,będę'' lub ,,nie będę, bo: ''
- podejdźmy do sprawy poważnie, kto czuje potrzebę bycia w Mnikowie w towarzystwie CCM niech wpadnie rano na parking przed Galerią Zakopianka i wspólnie z nami ruszy na Opolską, potem oczywiście zgodnie z plakatem:
http://www.grupa-poludnie.info//files/plakat_197.jpg

Pozdrawiam i zapraszam.
MDH

Post autor: MDH »

Dobra, jak dyskutujemy to dyskutujemy ;) Co do godziny to wydaje mi sie ze wyjazd o 9:30 moze byc troche za pozno z racji tego ze grupa nie bedziemy sie przeciskac na swiatlach wiec troche zmarnujemy czasu na dojazd i "stanie". A wydaje mi sie ze skoro o 10 jest wyjazd z tego miejsca na opolskiej to albo dojedziemy "na styk" albo troche spoznieni. Co prawda nie bylem wczesniej przy ustawianiu takiej parady wiec niewiem dokladnie jak to sie odbywa ale wydaje mi sie ze jakies 15min zapasu nam nie zaszkodzi ;)
Czyli bym proponowal czas ustawiania sie i wyjazdu przesunac na 8:45 i wyjazd na opolska 9:15 - a znajac zycie to i tak nam sie moze sama godzina wyjazdu lekko przeciagnac.

Co do miejsca to parking moze jak najbardziej byc, tylko nie zapominajmy ze wtedy jest sobota a wiec ludzi biegnacych do Carrefoura bedzie chmara wiec proponowal bym jakos sprecyzowac - moze gdzies blizej Cinema City? Im dalej od marketu tym teoretycznie mniej ludzi bedzie chcialo tam parkowac :P
Michał SDCC

Post autor: Michał SDCC »

tak ja zgadzam się MrDeadhead. Uważam że jeśli zbierze się duża grupa motocyklistów to pół godzinki na ruch w krakowie to może być krótko. Znając zycie tą trase pokonamy spokojnie w 20 min. Ale parada na nas nie będzie czekać i lepiej mieć jeszcze czas na puszczenie tzw "dymka" jestem za tym aby parada wyjechała w kierunku opolskiej o 9:15. Sam nie wiem czy uda mi się dojechać do Was na BP ale napewno spotkamy się na opolskiej.
Aro

Post autor: Aro »

Padać nie powinno, więc zbierajmy się w sobotę i naprzód na Mników! :P ;P
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Też mi się wydaje że trzeba wyjechać trochę wcześniej. Poza tym mam pytanie: czy ktoś planuje balować tam do rana ?
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Jesienne Spotkanie Motocyklistow Mnikow

Post autor: Miki »

luzik :lol: Konik a co zona wyjechala masz wolne?? :rotfl: :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

He he, Mikołaj tak sobie żonę wychowałem że zawsze mam wolne gdy tylko chcę :radocha:

PS. Ale nie mówcie jej że to napisałem :stres:
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady

Post autor: Miki »

:rotfl: gratuluje zdolny jestes, niech Cie kucyk kopnie :figielek:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
morissKRK

Post autor: morissKRK »

nie wiem czy my sie tam tylko wszyscy pomiescimy na tym parkingu ... przeta tam normalnie jest BIG problem z zaparkowaniem....

alternatywą jest stary pas startowy na Dywizjonu 303 (łatwo trafić nawet z Borku), gdzie sie pomieści nawet i 1000 motórow i blisko opolskiej,. Dodatkowo wtedy godzina spotkania czyli 9-9:30 moze zostać ebz zmian

tutaj jak dojechac:
http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... 8&t=h&z=13

tutaj foto i lokazlizacja dodatkowa
http://www.panoramio.com/photo/15911279

co wy na to ??

poza tym:
data: 26.09.2009
godzina spotkania: 9:00 - 9:30
gdzie: do ustalenia
Aro

Post autor: Aro »

Nie jest to głupi pomysł i dodatkowo nie trzeba się będzie przepychać całą grupą przez centrum. Jestem za, ale stawie się tam gdzie zdecydujecie.
Leszek

Post autor: Leszek »

morissKRK pisze:alternatywą jest stary pas startowy na Dywizjonu 303 (łatwo trafić nawet z Borku), gdzie sie pomieści nawet i 1000 motórow i blisko opolskiej,. Dodatkowo wtedy godzina spotkania czyli 9-9:30 moze zostać ebz zmian
Osobiscie uważam ten pomysł za dobry :mysli:
Szara

Post autor: Szara »

Mi pas startowy jak najbardziej odpowiada...heheh na drugą stronę ulicy :P
Ustalajcie coś szybciutko bo do soboty tuż tuż...ja już wolne wydębiłam :radocha:
.:Łukasz:.

Post autor: .:Łukasz:. »

Jeśli zostanie już ostatecznie ustalone miejsce zbiórki (gdzie, czas, od której strony wjazd itp.), to prosiłbym o zamieszczenie jakiegoś linka z mapką :lol:
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Cytuję samego siebie Łukaszu.

,,Ostateczną decyzję podejmiemy może w czwartek wieczorem, co?''

...i na pewno będzie mapka.

Myślę że lokalizacja ( mapka i zdjęcie pasa powyżej) i czas podany przez Morisa jest rozwiązaniem lepszym niż Galeria Zakopianka.
Jestem za...
Pat

Post autor: Pat »

.. pomysł z pasem to zdecydowanie lepsze rozwiązanie logistyczne..
popieram
morissKRK

Post autor: morissKRK »

PODSUMOWANIE dla osób z KRK:

Spotkanie: Wyjazd do Mnikowa CCM
Kiedy: 26/09/2009
Godz: 9:00 - 9:30
Miejsce: Stary pas startowy na Dywizjonu 303
Dojazd: http://maps.google.com/ma...110378&t=h&z=13
Lokalizacja: http://www.panoramio.com/photo/15911279

DODATKOWE UWAGI:
Na pas można wjechać przez chodnik z głównej drogi (Stella Sawickiego), lub na pierwszych światłach w prawo na wysokości os. Dywizjonu 303 prze ul. B. Wlodarczyka

Trasa z Borku Fałęckiego: http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... 7&t=h&z=16
Ostatnio zmieniony 23 września 2009, 15:37 przez morissKRK, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Mnikow

Post autor: Miki »

luzik Witam a moze zostawimy takze BP Borek , dla kolegow z myslenickiego,srodmiescia i podgorza, bo skad mamy najblizej do ul.opolskiej??? :mysli:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
morissKRK

Post autor: morissKRK »

pytanie tylko jak sie potem wszyscy znajdziemy, bo chodzi o zwarta grupe ??
w takim prypadku osoby spoza KRK mogły by się umówić na na borku np. o 8:45 i przyjechac nastepnie na pas w celu zgromadzenia grupy
MDH

Post autor: MDH »

Zdecydowanie blizej do opolskiej jest z pasa niz z BP borek - wiec ja tez obstawiam pas ;)

W zwiazku z tym ze Moriss wrzucil mapy jak dojechac z borku to proponuje ze kto chce to niech sie ustawi na borku wczesniej a pozniej dojedzie do reszty grupy na pasie.
morissKRK

Post autor: morissKRK »

No to tak:

PODSUMOWANIE dla osób z KRK:

Spotkanie: Wyjazd do Mnikowa CCM
Kiedy: 26/09/2009
Godz: 9:00 - 9:30
Miejsce: Stary pas startowy na Dywizjonu 303
Dojazd: http://maps.google.com/ma...110378&t=h&z=13
Lokalizacja: http://www.panoramio.com/photo/15911279

PODSUMOWANIE dla osób z poza KRK:

Spotkanie: Wyjazd do Mnikowa CCM
Kiedy: 26/09/2009
Godz: 8-45 - 9:00
Miejsce: BP Borek Fałęcki

Trasa z Borku Fałęckiego: http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... 7&t=h&z=16

DODATKOWE UWAGI:
Na pas można wjechać przez chodnik z głównej drogi (Stella Sawickiego), lub na pierwszych światłach w prawo/lewo (zależnie od kierunku jazdy) na wysokości os. Dywizjonu 303 prze ul. B. Wlodarczyka (patrz mapka)
Ostatnio zmieniony 23 września 2009, 16:53 przez morissKRK, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany