26.08.2009 Jesienne Spotkanie Motocyklistów Mników 2009

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

voiteck

Post autor: voiteck »

Sparafrazuje tu Adama Miauczynskiego z "Dnia Swira": Musicie przynac ze jak MorrisKRK cos zorganizuje to nie ma ch... we wsi ;-)

cytat

fragment filmu
morissKRK

Post autor: morissKRK »

QVoiteck - w zwiąkzu z powyzszym rozumiem że bedziesz :D

QŁukasz:. - umieśc prosze informację na początku swojego posta - tym sposobem niezależenie jak długio tu sie zrobi wątek :) zupdejtowana informacja bedzie zawsze na początku
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Witam wszystkich.
W związku z tym że sezon pomału się kończy, wszystkim zależy na jak największej ilości kilometrów zaliczonych na moto i jest to zrozumiałe, (alternatywa dla Mnikowa, temat Pitbulla ) .
Myślę że nie ma rozłamu w CCM i propozycja Pitbulla nie miała na celu tego uczynić.

Podtrzymując wypowiedź Konika z tematu Alternatywa dla Mnikowa...

...Jako że Mników jest spotkaniem ,,kończącym sezon w sensie duchowym’’, myślę sobie, że nie ma co zarywać całego dnia bezczynnym i mało konstruktywnym siedzeniem przy stoliku zastawionym soczkiem i kiełbaską z grila.
Moja propozycja jest taka: spotykamy się tak jak ustalił Moris na starym pasie lotniska, potem wyjazd na Opolską, potem parada do Mnikowa i co potem? no właśnie po Mszy św. ( lub inne opcje) nie czekać na to co się wydarzy, bo wiemy co, tylko wsiadać na moto i ruszyć w traskę, podobnie jak na rozpoczęciu sezonu . Propozycja trasy to przejazd do ruin zamków w Mirowie i Bobolicach. Bardzo fajna wycieczka około 200 km , zaliczyliśmy z Gochą w poprzednią niedzielę, warto… Tuż pod zamkiem w Mirowie są bardzo fajne knajpeczki gdzie to właśnie można posiedzieć, coś skonsumować i pogadać o tym co wydarzyło się i jeszcze wydarzy w CCM w tym roku motocyklowym . Mocno po południową porą powrót w miejsce imprez organizowanych w ramach Mnikowa, lub co tam kto woli.
Lub tak jak pisze Konik po paradzie wybrać trasę Pitbulla
Dylemat jest, co Wy na to?
Szara

Post autor: Szara »

Zibi, jak zawsze przyszedłeś z pomocą :okok:
Ja bardzo chętnie na wycieczkę się udam...ale nie obiecuje...zależy jak się będę czuła.

Nie zmienia to faktu że ogólnie siedzenie cały dzień po paradzie z bandą plastików i słuchanie kto na 1 kole i z jaką prędkością brzmi nudno...szkoda soboty ;)
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Popieram pomysl Zibiego, czyli parada do Mnikowa, a pozniej w trase. No i zawsze jeszcze mamy jeszcze niedziele na jazde, ale to sie ustali w oddzielnym temacie. ;)
Ostatnio zmieniony 25 września 2009, 11:09 przez Mrozo, łącznie zmieniany 1 raz.
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
voiteck

Post autor: voiteck »

Jak to mowi dzisiejsza mlodziez ;-) "Szacun" Zibi.

Ja to widze tak: ze jest pare takich kluczowych ogniw w CCM do ktorych sie z pewnoscia zaliczasz i trzymacie ten lancuch ludzi scalony - Tak sobie pozwolilem poza tematem rozczulic ;-)

Mnie osobiscie najbardziej zalezy na zaciesnieniu wiezi z racji konczacego sie sezonu i tego ze nie poznalem jeszcze wszystkich graczy, wiec samo latanie jest drugorzedne w tym przypadku. Aczkolwiek moze lepiej siedziec przy ruinach w gronie CCM niz jak Szara pisze wsrod plastikow na Mnikowie...
Awatar użytkownika
Jawka
Posty: 736
Rejestracja: 19 września 2009, 00:21
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Honda VTX1300C
Kontakt:

Post autor: Jawka »

Tez się głeboko zastanawiam. Myslę że można te dwie sprawy pogodzić tzn Mników i traskę. W tej materii pomysł Zibiego wydaje mi sie wyważony. Skoro juz jest grupa i sie organizujemy na Mników fajnie byłoby sie zgromadzić i na własne gały zobaczyć a potem co kto woli lub inaczej w dowolnej kolejności :-). Decyzje kazdy oczywiście podejmie sam. Tras Pitbulla bardzo kusi, zwłaszcza jak sie patrzy na dzisiejsza pogodę :rotfl:
Dręczy mnie ciągle jedno pragnienie, znacie je...
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Dla Chętnych na Mników z okolic Libiąża i Chrzanowa:

26.09.2009 zbiórka godz 7/40 (siódma czterdzieści) na stacji benzynowej w Wygiełzowie.

Wyjazd o godzinie 7/50 na umówione spotkanie w Borku na BP, następnie po ,,połączeniu sił '' z ludźmi z poza Krakowa, przejazd na pas startowy w/g mapek Morisa.

Potem...
.:Łukasz:.

Post autor: .:Łukasz:. »

W ramach przypomnienia co by nie szukać :)

"[...]
PODSUMOWANIE dla osób z KRK:

Spotkanie: Wyjazd do Mnikowa CCM
Kiedy: 26/09/2009
Godz: 9:00 - 9:30
Miejsce: Stary pas startowy na Dywizjonu 303
Dojazd: http://maps.google.com/ma...110378&t=h&z=13
Lokalizacja: http://www.panoramio.com/photo/15911279

PODSUMOWANIE dla osób z poza KRK:

Spotkanie: Wyjazd do Mnikowa CCM
Kiedy: 26/09/2009
Godz: 8-45 - 9:00
Miejsce: BP Borek Fałęcki

Trasa z Borku Fałęckiego: http://maps.google.com/ma...013797&t=h&z=16

DODATKOWE UWAGI:
Na pas można wjechać przez chodnik z głównej drogi (Stella Sawickiego), lub na pierwszych światłach w prawo/lewo (zależnie od kierunku jazdy) na wysokości os. Dywizjonu 303 prze ul. B. Wlodarczyka (patrz mapka)"
morissKRK

Post autor: morissKRK »

super idea Zibi :D
@Łukasz - na początku postu , nie na końcu hehe :radocha:

aaa... i wydaje mi się że określenia tytułem: "z bandą plastików " są troche nie na miejscu w oficialnej komunikacji - co jak co wszyscy mamy po 2 kółka :rotfl: , a jeszcze ktoś mógłby wziąśc do siebie - nie chodzi przecież o podziały :okok:
chrupa

Post autor: chrupa »

Zibi pisze:Lub tak jak pisze Konik po paradzie wybrać trasę Pitbulla
podoba mi się ten pomysł... :)
.:Łukasz:.

Post autor: .:Łukasz:. »

morissKRK pisze: @Łukasz - na początku postu , nie na końcu hehe :radocha:
ehhhhh... człowiek zaspany - hahahahahahha :lol: :rotfl: Tak czy siak do tej pory myślę że każdy już wie gdzie ma przyjechać. Zatem do jutra luzik
Pitbull

Post autor: Pitbull »

Witajcie
Zibi pisze:Myślę że nie ma rozłamu w CCM i propozycja Pitbulla nie miała na celu tego uczynić
Ale o co chodzi ??? W chwili gdy zakładałem posta na ustach wszystkich był tylko Mników, moim zdaniem szkoda tak pięknej pogody zapowiadanej na jutro aby przed końcem sezonu (który może nastąpić za tydzień dwa) marnować dzień na paradę do Mnikowa.
Zibi pisze:po Mszy św. ( lub inne opcje) nie czekać na to co się wydarzy, bo wiemy co, tylko wsiadać na moto i ruszyć w traskę
całkowicie się zgadzam ale ta inicjatywa Zibiego jest z dnia dzisiejszego, kiedyś ustalaliśmy, że zmiana godziny ew. miejsca spotkanie minimum 3 dni przed terminem, więc mając na uwadze szacunek dla naszych kolegów którzy być może się dołączą a nie będą dzisiaj mieli możliwości sprawdzić postów, wszystko z mojej strony pozostaje po staremu. Jutro jak się spotkamy na stacji temat powróci, jeśli koledzy będą chcieli to zmienimy plany i dołączymy do was, ale obawiam się że:
Zibi pisze:Lub tak jak pisze Konik po paradzie wybrać trasę Pitbulla

zaczynając o godzinie 12-13 trasa niewykonalna w jeden dzień.
Jeśli jednak byśmy nie dołączyli, życzę wspaniałej zabawy i pięknej pogody.
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Może nie do końca w temacie ale...
Jeżeli uważasz że chciałem Ci coś zarzucić, to jesteś w błędzie, nie miałem najmniejszego zamiaru.
Pitbull pisze:Zibi napisał/a:
Myślę że nie ma rozłamu w CCM i propozycja Pitbulla nie miała na celu tego uczynić

Ale o co chodzi ??? W chwili gdy zakładałem posta na ustach wszystkich był tylko Mników, moim zdaniem szkoda tak pięknej pogody zapowiadanej na jutro aby przed końcem sezonu (który może nastąpić za tydzień dwa) marnować dzień na paradę do Mnikowa.
Nie chwytam Cię broń Boże za słowa, ale parada do Mnikowa to nie dla wszystkich zmarnowany dzień.

Pisząc mojego posta, nie miałem nic innego na myśli tylko zachęcić ludzi do jazdy, a nie do siedzenia przy stolikach. Zapewne gdybym wcześniej nie deklarował udziału w Mnikowie, bądź pewny że leciał bym z Tobą i resztą kolegów na zapodaną przez Ciebie trasę, bo na pewno warta jest zaliczenia, zwłaszcza w takim towarzystwie

Odpowiedź na twoje pytanie
Pitbull pisze:Ale o co chodzi ???
jest w pierwszym cytowanym przez Ciebie, moim zdaniu.
Pitbull pisze:Zibi napisał/a:
Lub tak jak pisze Konik po paradzie wybrać trasę Pitbulla

zaczynając o godzinie 12-13 trasa niewykonalna w jeden dzień.
Faktycznie trochę bezmyślnie podszedłem do zdania Konika i przyznaję się bez bicia do błedu, Twoja trasa o tej porze jest nie do wykonania.

Gdybyśmy faktycznie jutro się nie spiknęli, to życzę Wam bardzo udanej wyprawy.

Kurcze blade, koniec sezonu tusz tusz, bądźmy dobrej myśli, może tak jak w tamtym roku w listopadzie Zakopane razem zaliczymy, oby. Bez przesady, na pewno wcześniej coś wspólnie wymyślimy.

Pozdrawiam.
ucho78

Post autor: ucho78 »

I nikt nam nie będzie mówił ze białe jest białe a czarne jest czarne :)
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Łau ale sie tu natworzyło a sprawa tak banalnie prosta.
Kto chce jedzie na paradę do Mnikowa, a od południa latanko do wieczora trasą którą się ustali na miejscu.
Kto ma życzenie śmigać cały dzień ustawia się jak w temacie założonym przez Pitbula.
I tyle :)
Strach pomyśleć co będzie w zimie jak się Wam zacznie nudzić... :szok:

PS Będzie ktoś na BP Borek czy od razu lepiej zapitalać na lotnisko?
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Mnikow spotkanie

Post autor: Miki »

luzik witaj Konik, bedzie Leszek, ja, Lysy i ktos jeszcze o godz,8.45 na BP Borek i lecimy na pas do N,Huty :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

i ja będę na BP
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Miklas

Post autor: Miklas »

dzisiaj niestety z Wami nie polatam ale jutro jakby ktoś gdzieś brykał to ja chętnie dołączę, jeśli nie to będę samotnym black rider:-))
Aro

Post autor: Aro »

Dzięki za wspólnie spędzony czas i za wspólny wyjazd. Załączam parę fotek z tego wypadu.

mników + zamki
Zablokowany