06.09. 2009 Wypad w ,,gronie''

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

06.09. 2009 Wypad w ,,gronie''

Post autor: Zibi »

Jako że od ,,dawna'' nie było takiego wyjazdu, proponuję jutro spotkanie na BP Borek o godzinie 10 (dziesiątej) i pomknięcie gdzie oczy poniosą. Myślę że ktoś rzuci propozycją traski i wszyscy z niej skorzystamy, jak to dawniej bywało.
Jako że jutro ma podobno nie padać, myślę że i kiełbaski do sakiewek można wrzucić.
Co Wy na to? Ja jestem jak najbardziej za.

Zapraszam do dyskusji nad propozycją trasy, tak powiedzmy do 200 km, albo co tam kto wymyśli.

Pozdrawiam...

Zapomniał bym, no i kto by się ewentualnie pisał.
Ostatnio zmieniony 7 października 2009, 11:00 przez Zibi, łącznie zmieniany 1 raz.
Bartek

Post autor: Bartek »

Cześć,
Zibi ubiegłeś mnie z tematem ! Ja się dołączam do wycieczki... no chyba, że nie będę mógł ale wtedy napiszę posta, że chciałbym ale nie dam rady :) . A z ogniskiem też dobry pomysł.
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Panowie....

Post autor: Mador »

...a gdyby tak po obiedzie???? Co Wy na to? Ja muszę do południa być w domu a chętnie bym gdzieś wyskoczył !?!?!
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Szara

Post autor: Szara »

Ja sie chetnie pisze :) Tylko zeby nie było...jak bede Was spowalniac to mnie zostawcie :P

EDIT: to o której godzinie w końcu ? bo ja też jak Mador nie dam rady przed "objadową porą" :(
Ostatnio zmieniony 6 września 2009, 01:47 przez Szara, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Cały dzień w siodle spędzę więc chętnie dołączę bez względu na porę.
Gerard

Post autor: Gerard »

Też chętnie przyłączę się do was. Jednak gdybym z jakiegoś powodu nie dotarł na czas na Borek, nie czekajcie.
Krzysiek
Posty: 107
Rejestracja: 1 marca 2009, 20:09
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: vtx

Post autor: Krzysiek »

Ja też będę.
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Jest siódma rano, a może trochę później, rzucam okiem w temat i widzę że zgłoszeń maławo, niemniej witam chętnych i melduję się z Gochą o dziesiątej na BP Borek.
Dla tych co nie mogą być o 10-tej telefon w profilu, dzwońcie może nie odjedziemy daleko i spiknąć można się będzie nawet po południu.
zorro

Post autor: zorro »

obecny
Diobeł

Post autor: Diobeł »

Hej.
Będę i ja :)
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Pieeeeerwszyyyy!
Dzięki za wspólny wypad. Do następnego razu nawet jeśli z Krzyśkiem będę musiał jeździć :figielek:
Fotki w późniejszym terminie.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypad,,gronie,,

Post autor: Miki »

luzik dzieki za piekna przelotke.Konik postawia Ci butelke dobrej gorzaly i wyjdziec na swoje :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
zorro

Post autor: zorro »

moja myszka i ja tez dziekujemy i pozdrawiamy - bylo milo :>
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Dziękujemy wszystkim za towarzystwo w bardzo udanym wypadzie.
Fotki w Galerii za chwilkę.

Mikołaj... w drodze powrotnej na zakopiance dałeś czadu że ho ho.
chrupa

Post autor: chrupa »

dzięki wielkie za miły wypad w takim towarzystwie :)
pozdrawiam

ps. to mój pierwszy wypad z CCM i w ogóle pierwszy wypad w grupie… nie dość że się spóźniłem (pomyliły mi się stacji BP) to mam nadzieje że za bardzo nie „kombinowałem” na szosie co wynikałoby z braku doświadczenia… mam szczerą nadzieje, że jeszcze nie jeden raz się spotkamy….
MDH

Post autor: MDH »

Chyba lecieliscie przez "moja" wioche. Kurde, jak ja wam zazdroszcze. Gdyby nie ten pech i popsuta Kozica, to bym dolaczyl, a tak to zostaje mi tylko ogladanie zdjec :[
Bartek

Post autor: Bartek »

Było wzór! Dzięki wszystkim.
Chrupa ... o czym Ty rozmawiasz... było git.
Gerard

Post autor: Gerard »

Dzięki wszystkim. Niedziela udana, w takim gronie latanko to sama przyjemność. Poza pogodą (miało być cieplej) i żurkiem w Rabce (to jakiś "przegląd tygodnia" był), wszystko inne było super (Chrupa nie marudzić proszę - jest ok.). No więc do następnego...!
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

No właśnie Chrupa, gdzie Ty się wczoraj podziałeś ? musiałem sam - no nie sam - z żoną w nasze kierunki wracać. Błąd organizacyjny, następnym razem ustawimy się wspólnie w jedną i drugą stronę jakby co.
chrupa

Post autor: chrupa »

no na tej zakopiance jakoś poleciałem za chłopakami z krk i nie zauważyłem, w który zjazd odbiłeś ...też musiałem wracać sam (i to w dodatku bez żony :D).
następnym razem możemy się "bardziej" zorganizować...
Zablokowany