19.09.2009 obstawa slubu kolegi z Grupy Poludnie

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

19.09.2009 obstawa slubu kolegi z Grupy Poludnie

Post autor: Miki »

luzik Zapraszam na obstawe wesela,kto byl na obstawie Kermitow w sierpniu 2009 na Gorze Borkowskiej ten wie ze mile to jest dla panstwa mlodych, bylismy takze my z naszego CCM.Wiec w imieniu mlodych zapraszam :brawo:wiec jeszcze raz przypominam sobota 19,09,2009r w Krakowie - Debnikach kosciol pod wezwaniem sw.St.Kostki godz,15,00.Trasa kosciol Wola Radziszewska( 30km) oktany do gardziolka maja byc przygotowane jak na slubie Kermitow na Gorze Borkowskiej ha ha,
Ostatnio zmieniony 5 października 2009, 19:35 przez Miki, łącznie zmieniany 1 raz.
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Leszek

Post autor: Leszek »

Mikołaj ja sie piszę . :okok:
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

ja chyba też będę.....A nie lepiej pół godzinki wcześniej umówić się na naszym stałym BP borek i z tamtąd grupą pod kościół paradnie zajechać ?
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Jeśli czas pozwoli to też się zamelduję. Myślę że ustawka na BP Borek i wspólny przejazd jest dobrym pomysłem - będzie lepszy efekt :)
Leszek

Post autor: Leszek »

Mador pisze:A nie lepiej pół godzinki wcześniej umówić się na naszym stałym BP borek i z tamtąd grupą pod kościół paradnie zajechać ?
Konik pisze: Myślę że ustawka na BP Borek i wspólny przejazd jest dobrym pomysłem - będzie lepszy efekt
Jeszcze czasu trochę pozostało --- może być i z BP Borek . luzik
Łysy

Post autor: Łysy »

ja też z miłą chęcią dołączę :lol:
ralfi

Post autor: ralfi »

i ja dołączę... proponuję, żeby rano na zlocik w Hucie, a potem "ekipą ślubną" do celu luzik
MDH

Post autor: MDH »

Hmmm... to jak z sobota w koncu? Slub o 15 - a tamta niby parada jest o 16 - wiec kij wie czy sie wyrobimy. Kto gdzie jedzie? Jesli mialbym wybrac jedno obstawialbym slub, a pozniej sobie juz gdzies tam dojechac popatrzec co sie dzieje.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

obstawa slubu kolegi z Grupy Poludnie

Post autor: Miki »

luzik MrDH wlasnie tak chce zrobic jak Ty :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

MrDeadhead pisze:Jesli mialbym wybrac jedno obstawialbym slub, a pozniej sobie juz gdzies tam dojechac popatrzec co sie dzieje.
Hej no przecież jesteśmy umówienia na BP Borek co nie? O czymś nie wiem?
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
MDH

Post autor: MDH »

Mador pisze:
MrDeadhead pisze:Jesli mialbym wybrac jedno obstawialbym slub, a pozniej sobie juz gdzies tam dojechac popatrzec co sie dzieje.
Hej no przecież jesteśmy umówienia na BP Borek co nie? O czymś nie wiem?
No wstepnie tak - ale o ktorej? No i pytam dlatego ze sie "konkurencja" w postaci tego "zlotu" na NH zrobila i niewiem kto gdzie sie wybiera ;)
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

MDH z postów powyżej wynika ze BP Borek pół godziny wcześniej czyli o 14.30...może nawet 14.15.....tak jak mówiłem postaram się być...
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
MDH

Post autor: MDH »

Heh, a ja szukam godziny w postaci liczbowej, i dlatego nie moglem znalezc <sciana> Ale ok, postaram sie byc o 14:15 jak nic nie wypadnie :)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

obstawa slubu kolegi z Grupy Poludnie

Post autor: Miki »

luzik proponuje co sie MrDH takze zgadza aby najpierw poleciec na slub a pozniej po ceremonii poleciec do N.Huty i zobaczyc :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Leszek

Post autor: Leszek »

Mador pisze:z postów powyżej wynika ze BP Borek pół godziny wcześniej czyli o 14.30...może nawet 14.15.....tak jak mówiłem postaram się być...
motocyklista 45 pisze:proponuje co sie MrDH takze zgadza aby najpierw poleciec na slub a pozniej po ceremonii poleciec do N.Huty i zobaczyc
Mnie tak odpowiada :okok:
Shadow

Post autor: Shadow »

TO ja się pewnie też zaloguje ...Na ślubie to jeszcze nie byłem na moto więc trza spróbowa ć. Zapodajcie jakieś konkretne info
Szara

Post autor: Szara »

Mnie na ślubie nie bedzie na 100% ale jeśli wybieracie się do Huty to może zdąże ( po 16:30 powinnam byc juz na kółkach) ...tylko dajcie znac gdzie i jak mam się pojawic :)
Łysy

Post autor: Łysy »

ja też bym proponował najpierw na ślub a potem Huta :)
Leszek

Post autor: Leszek »

Zapraszam na obstawe wesela,kto byl na obstawie Kermitow w sierpniu 2009 na Gorze Borkowskiej ten wie ze mile to jest dla panstwa mlodych, bylismy takze my z naszego CCM.Wiec w imieniu mlodych zapraszam :brawo:wiec jeszcze raz przypominam sobota 19,09,2009r w Krakowie - Debnikach kosciol pod wezwaniem sw.St.Kostki godz,15,00.Trasa kosciol Wola Radziszewska( 30km) oktany do gardziolka maja byc przygotowane jak na slubie Kermitow na Gorze Borkowskiej ha ha,
_________________
Potwierdzam obecność na BP Borek o godzinie 14:15 . Do zobaczenia :radocha:
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

obstawa sluby kolegi z DP - Bragi

Post autor: Miki »

:lol: ja jestem, mamy zaproszenie od Bragi :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Zablokowany