19.09.2009 obstawa slubu kolegi z Grupy Poludnie

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Łysy

Post autor: Łysy »

też się melduję luzik
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

obstawa slubu kolegi z Grupy Poludnie

Post autor: Miki »

luzik , bylismy,zobaczylismy,mlodej parze zrobilismy asyste do remizy strazackiej,oblizalismy klamke i powrot :mysli:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Leszek

Post autor: Leszek »

motocyklista 45 pisze:, bylismy,zobaczylismy,mlodej parze zrobilismy asyste do remizy strazackiej,oblizalismy klamke i powrot
Niema się co przejmować - ale dobrze to ująłeś :rotfl:
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Macie rację nie ma się czym przejmować, najważniejsze że razem parę kilometrów nawinęliśmy, no i te zapiekanki w Skawinie, nie do pobicia.
Do galerii wlepię kilka fotek z tego wydarzenia, asysty ślubu, a właściwie eskorty czarnej A ósemki z Krakowa do, no właśnie nawet zapomniałem dokąd, - a do remizy przecież.

p.s. A taką miałem ochotę na ciasto weselne...
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

obstawa sluby kolegi z DP - Bragi

Post autor: Miki »

luzik sorki Zybi ja tez jestem lasuch i cosik mi zabraklo,,,,,, ale za to przewietrzylem sie z Wami,, cosik nie wyszlo..... :figielek:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Panowie było OK . Nie narzekajmy. Zapiekanki fajne, kilometry w miłej atmosferze i pięknej pogodzie nawinięte,a po jeździe zimnie piwko....i chyba o to nam chodzi co nie ?
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Zablokowany