13.10.2009 - Niedziel

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady 13.09

Post autor: Miki »

Larry j a d y m y :lol:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
lary1978

Post autor: lary1978 »

Ps : dobra ludki to lecmy w swoją stronę i może się gdzieś spotkamy , jak pisałem wyżej...Jak co to mam do was numerki tel i sam będę pod telefonem....Ja lecę - Ogrodzieniec,Ojców i okolice.... Srebrny VTX :>
lary1978

Post autor: lary1978 »

Aha widzisz nie doczytałem , nie zdązyłem --------- OOOOOOO KKKKKKK ...... :) ..
To czekam w Olkusza na Stat Oilu w godzinach jak pisałem wcześniej :brawo:
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady 13.09

Post autor: Miki »

Larry, 10,00 Stacja Paliw ul,Jasnogorska (ikea) jestem ja i Zybi
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Krakor

Post autor: Krakor »

Ja też będę. Z prognozy pogody wynika, że nie będzie lało. Przynajmniej nie powinno prać żabami. :)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady 13.09

Post autor: Miki »

luzik witaj Krakor super czekamy
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
lary1978

Post autor: lary1978 »

I robi się coraz fajniej -- pogoda zajefajna i fajna ekipka....
Szara

Post autor: Szara »

Szereny. jeśli będziesz robic grilla a mi Szarka odpali to chętnie się przjadę bo już tam nawet byłam w kidyś na wycieczce i wiem że piękne tereny niedaleko jeziora :) Trzymam kciuki za pogode :)
Szereny

Post autor: Szereny »

Tutaj trochę pada, ale to nic ;) Wy twardzi jesteście, to deszczu się nie boicie luzik Grill będzie. Jakoś się wszystko zorganizuje i się widzimy na miejscu po 16tej :lol: Tak, że Szara, odpalaj swoją maszynkę ;P
Szara

Post autor: Szara »

Ktoś się pisze do Szereny ? Bo samej sie boję :P
Krakor

Post autor: Krakor »

Dzięki za wspólny wypad. Jechało się pierwsza klasa. Szkoda tylko, że w drodze powrotnej urwała się w mojej maszynie przednia lampa :[ więc do Szereny niestety się już dzisiaj nie wybiorę. Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja.
Pozdrawiam i do następnego razu. :okok:
lary1978

Post autor: lary1978 »

Fakt jazda 1 klasa....Hmmmm ja dopiero Panowie z konia zsiadłem....10 godzinek na motocyklu ,już mi tego brakowało....Po naszym roztaniu jeszcze na Częstochowę poleciałem......
Ps : ale pogoda figla nie zrobiła i to się liczy ...... :>

Do następnego razu....
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady 13.09

Post autor: Miki »

luzik dzieki milo bylo :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Szara

Post autor: Szara »

Ja dziękuje Szereny za poczęstunek i że poczekała na mnie ...zbłądzoną :)
Zmarzłam ździebko z powrotem ale warto było :)
Risto80

Post autor: Risto80 »

A ja nie żałuję, że zostałem - Rosjanie bez medalu, nasi Mistrzami - było co oglądać :rotfl: :radocha: :radocha: :radocha:
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

No i tak jak myślałem, grupa poranna połączyła się z grupą popołudniową i wszyscy wylądowaliśmy na działce u Szereny. ( no może nie wszyscy, Lary na Częstochowę ruszył jak Szwed, a Krakor bez lampy nie ryzykował dalszej jazdy)
Dzięki wszystkim za wspaniały cały dzień w siodle i oby jeszcze kupę takich dni przed nami w tym sezonie.
Fotki z dziś (13 wrzesień) za chwilkę w galeryi

O!!! 13 i taki udany... czarnego kota przed samym wjazdem do garażu widziałem lecz nie skojarzyłem z datą, dobrze że nie rano... kurcze blade... ale numer...
wcale nie jestem przesądny, ale?
lary1978

Post autor: lary1978 »

Następnym razem już Was tak łatwo i szybko nie zostawię...Obejżałem fotki -aż miło .....
Zablokowany