13.10.2009 - Niedziel

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

lary1978

13.10.2009 - Niedziel

Post autor: lary1978 »

Może w niedzielę,oczywiście jak pogoda dopisze jakiś przelocik po okolicy np:Ojców , Ogrodzieniec ....Jak by co to można by w Olkuszu się spotkac na Statoilu i taką pętelkę przeleciec.Co prawda znamy tę traskę na pamiec :) ale można by.....Ew inne propozycje
Szereny

Post autor: Szereny »

A jedzie ktoś przez Myślenice z wolnym miejscem?? Ja chętnie bym się w końcu z Wami zabrała, bo właśnie wróciłam do domku i już żyję :lol:
Nawet zdążę wyczyścić kartę w aparacie do jutra ;)
Krakor

Post autor: Krakor »

Ja chętnie się przejadę. Tak czy inaczej mam zamiar gdzieś pojechać w niedzielę. Trochę mi tylko nie odpowiada punkt zborny jako, że jestem z Krakowa. Może zmienimy go na coś pośrodku pomiędzy Olkuszem i Krakowem?
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

13.10,2009 niedzielka

Post autor: Miki »

luzik .Szereny masz u mnie miejsce,zabieram sie na ta wycieczke ale punkt zborny ul,Jasnogorska stacja paliw 1 po prawej stronie (Nikea) podac godzinke bo bede z plecazczkiem Szereny :figielek:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
lary1978

Post autor: lary1978 »

To Panowie jak los zechce to spotkamy się gdzieś w drodze - może na jakiej kawce.Miłej niedzielnej przejażdzki i POGODY....Szerokosci i do zobaczyska
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady 13,10,09r

Post autor: Miki »

luzik aqby nie bylo niedomowien to stacja paliw jest na drodze na Olkusz :hura:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Krakor

Post autor: Krakor »

Ja mogę być na taj stacji w zasadzie o dowolnej godzinie. Rozumiem, że ty jedziesz najpierw po Szereny więc zaproponuj godzinę a ja się dostosuję.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady 13,i ja takze powtarzam blad poprzednikow ma byc wrze

Post autor: Miki »

luzik ma byc 13,09,a nie 10, czeski blad powtarzany przez pozostalych.Wiec godz,10,00 Jasnogorska pasuje?? :lol:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Krakor

Post autor: Krakor »

OK, niech będzie 10:00. Mam nadzieję, że nie zaśpię. :)
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Jeżeli nie będzie lało to melduję się na Jasnogórskiej o godzinie 10- dziesiątej, może faktycznie w stronę Ogrodzieńca tym razem śmigniemy.
Zapraszam kto tam może i ma jutro czas, w większej grupie zawsze raźniej.

Lary czekaj na nas w Olkuszu na stacji benzynowej przy Mc Domalds około 10/30 10 /45
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

tylko 13,09,2009 a nie jak ktos sie walna 13,10,2009r

Post autor: Miki »

:[ :mysli: data nie pasuje,uwaga
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
lary1978

Post autor: lary1978 »

No ok 10 30 - 10 45 Stat oil mc donald - pod warunkiem że pogoda w miarę dopisze.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady niedzielka

Post autor: Miki »

luzik witaj Zybi,zawsze niezawodny jak stara gwardia :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
lary1978

Post autor: lary1978 »

Ps; co do DATY to fakt,coś mi się rypło....Chodzi oczywiście o jutrzejsząniedzielę tj; WRZEŚNIOWĄ .......................


W R Z E Ś N I O W Ą .......................................
Risto80

Post autor: Risto80 »

A na ile czasu/km szacujecie jutrzejsze latanie?
Szereny

Post autor: Szereny »

Brr... Ale mnie teraz dolało :(
Panowie, ciepło się ubierzcie. Właśnie wróciłam do domku. Trochę polało, ale już jest lekko zimnawo...
Obawiam się, że jutro jednak z Wami nie pojadę. Raczej nie wyschną mi ciuchy do rana, a w mokrych nie bardzo chcę jechać.
W ramach rekompensaty postaram się zorganizować jakiegoś grilla na popołudnie ;)
Potwierdzę jeszcze jutro jakoś koło południa, więc albo na sieci sprawdzać, albo się orientować pocztą pantoflową, bądź dzwonić koło 14tej, czy się udało zaambować działeczkę na grilla :]

Miejsce: Osieczany/ Ogródki Działkowe. To koło Myślenic (W M-cach z Zakopianki zjazd na Łapanów bodajże i dalej skręt w prawo na Osieczany, przez most. Ogródki Działkowe są zaraz za mostem, może 150m po lewej). Godzina, pewnie od 16tej w górę ;P
Jest gdzie przed deszczem ewentualnym się schronić, gdzie rozpalić grilla, jakąś kawą, czy herbatą też mogę uraczyć... Może nawet polowanie na dzikie patyki nie będzie konieczne :P Kiełbachę jednak trzeba upolować we własnym zakresie :figielek:
Mam nadzieję, że zawiniecie w te strony choć na chwilę :>
Jutro potwierdzę.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypad 13,09

Post autor: Miki »

:( Witam w niedzielke nie krakam ale nici z przelotki,aura nie sprzyja pada deszcz szkoda :nerwus:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Co Ty gadasz Mikołaj, jakie pada?, może u Ciebie sąsiad pelargonie na balkonie podlewa.
Ty w deszczu jeszcze nie jeździłeś ? czy co ?
No nie zakręcaj.
Ja będę o 10 na Jasnogórskiej.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

13,09, wypad

Post autor: Miki »

luzik wiem Zybi sam widzialem ze z Ciebie twardy rasowy motocyklista.
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
lary1978

Post autor: lary1978 »

Z moich za okiennych obserwacji wynika że pogoda się polepsza - czyl tem ok 15 C i rośnie,przebłyski błekitnego nieba od strony Katowic...Piszcze jak się da co i jak bo nie wiem czy czekac,zbierac się czy jak.... :)
Zablokowany