19.09.2009 ZLOT MOTOCYKLI Kraków

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

.:Łukasz:.

19.09.2009 ZLOT MOTOCYKLI Kraków

Post autor: .:Łukasz:. »

Jak w temacie - Zlot Motocyklowy Kraków 2009 który odbędzie się 19.09.2009.

http://img3.imageshack.us/img3/5408/zlo ... 092009.jpg

Z tego co wiem, to w czwartek 17.09 będzie się to wszystko tam rozkładać. Znajomy jest kolegą tego organizatora i poprosił mnie by zrobić mu eskorte. Nie znam szczerze powiedziawszy szczegółów - gdzie i o której ma być ta eskorta (sam czekam na info), ale jak tylko się dowiem to napisze. Mile widziany każdy motor :)
Ostatnio zmieniony 29 września 2009, 23:10 przez .:Łukasz:., łącznie zmieniany 1 raz.
Michał SDCC

Post autor: Michał SDCC »

na ekorcie jak i na imprezie pewnie się pojawie także czekam na jakieś info!!!
ralfi

Post autor: ralfi »

też czekam na newsy :-)
.:Łukasz:.

Post autor: .:Łukasz:. »

Tak jak obiecałem (trochę późno, ale jest) dostarczam takich oto informacji:
Jak już wiadomo w sobotę na błoniach nowohuckich odbędzie się impreza balonowa połączona z motocyklami - 15:30 zbiórka i o 16:00 parada itd. jak w/w linklu.
Dosłownie przed chwilą rozmawiałem z organizatorem tej imprezy i informacje na temat czwartku są takie:
19:30 zbiórka pod NCK-em
20:00 wyjazd na paradę ulicami Nowej Huty
W czwartek do Krakowa zjadą się miłośnicy baloniarstwa - każdy swój sprzęt będzie miał zapakowany na samochodzie. I właśnie w czwartek o 20:00 samochody z balonami wyjadą na ulice Nowej Huty a przed nimi motocykle. Może być naprawdę widowiskowo gdy z koszy gdzie znajdują się palniki czy jak to się tam zwie polecą ognie :) Ma to być pewnego rodzaju wstępem do tego co będzie działo się w sobotę.
Organizator - Pan Tomek również jest chopperowcem i zwrócił się z prośbą by zjechało się jak najwięcej chopperów. Ja i paru znajomych na pewno będziemy! Zapraszam :)
Szara

Post autor: Szara »

Jeśli o 19:30 to będę :)
kaczka

Post autor: kaczka »

sie pisze
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

zlot 19.09.2009 Krakow

Post autor: Miki »

luzik moze jakis punkt zborny w Krakowie aby cala paczka poleciec do Huty :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
.:Łukasz:.

Post autor: .:Łukasz:. »

Jeśli ktoś miałby jakieś pytania to dzwonić: 668-471-554.
Szara

Post autor: Szara »

Mikołaju :) ja mam niedaleko NCKa ...ale jak chcecie ustalic jakiś punkt zbiorowy np. na Opolskiej i w okolicach to chętnie podjadę :)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

zlot 19.09.2009 Krakow

Post autor: Miki »

witaj luzik Ulka niech to kon kopnie,leje,ale masz dobra mysl z ta ul,Opolska moze popoludniu nie bedzie padac :(
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
kaczka

Post autor: kaczka »

jak nie pada to gdzie sie spotykamy na opolskiej o .....godz???
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

zlot 19.09.2009 Krakow

Post autor: Miki »

luzik witaj mam propozycje 19,00 stacja paliw na ul,Jasnogorskiej(kierunek na Olkusz) obok Nikea.
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Szara

Post autor: Szara »

Kierunek na Olkusz? A nie na Hutę ?:P
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

zlot 19.09.2009 Krakow

Post autor: Miki »

:lol: Ulka pisze o posadowieniu stacji paliw,w kierunku na Olkusz,a jasne ze lecimy na N.Hute jak tylko da nam mozliwosc pogoda luzik
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Szara

Post autor: Szara »

No to na czym staneło ? Nie za poźno o 19 ? :) Może 18:45 ?:P Bo potem przez całe miasto mogą byc korki.... A i nie lepiej na parkingu np. pod Ikeą (jeśli dalej jest bo dawno tam nie byłam ten żwirowy )
MDH

Post autor: MDH »

Generalnie ja nie chce sie wtracac skoro nie jade ale skoro jedziecie na hute, to po co sie umawiac na jasnogorskiej - i pchac sie grupa przez cala opolska itd jak bedzie spory ruch? Chyba bylo by sie wam latwiej umowic na BP na bora komorowskiego czy gdzies blizej - a kazdy sie dopcha indywidualnie?

No ale jak juz mowilem- nie mieszam sie tylko probuje dostrzec logike w Waszym rozumowaniu :glupek:
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Popieram MrDeadhead
Jak sie juz umawiac to najsensowniej na BP Bora Komorowskiego
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Leszek

Post autor: Leszek »

MrDeadhead pisze:Generalnie ja nie chce sie wtracac skoro nie jade ale skoro jedziecie na hute, to po co sie umawiac na jasnogorskiej - i pchac sie grupa przez cala opolska itd jak bedzie spory ruch?

Jeżeli będą jechac w kierunku Olkusza to się umówią w N.Hucie :rotfl:
kaczka

Post autor: kaczka »

to co na BORA stac BP ??? o 19 tej
Szara

Post autor: Szara »

Jestem za :) Za Bora oczywiscie :) o 19 :)
Zablokowany