19.09.2009 ZLOT MOTOCYKLI Kraków

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

lary1978

Post autor: lary1978 »

Też zamierzam się pojawic - Będę dzwonił do któregoś z szacownych kolegów bo mogę pobłądzic , nieznam na tyle Kraka .....
Z tym że jak narazie to u mnie na niebie nastała noc...----- CIEMNO i SADZI deszczyk jak jasna cholera.... :[
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

zlot 19.09.2009 Krakow

Post autor: Miki »

:lol: LESZKU twoja wola mozesz jechac jak zechcesz nawet przez Zakopiec,podalem tylko te trzy stacje paliw poniewaz sa naszymi punktami zbornymi od samego poczatku,szczegolnie dla kolegow poza Krakowa. :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Risto80

Post autor: Risto80 »

Chodzi o tę stację BP?? Jak aura dopisze, to też może dopiszę... bo lary jakieś straszne rzeczy opowiada... ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Szara

Post autor: Szara »

I nas zlało deszczem i policja nas olała...generalnie mokry wypadzik :)
Risto80

Post autor: Risto80 »

Noo zlało i to porządnie...

A teraz co? Nie pada, oczywiście :figielek:
kaczka

Post autor: kaczka »

oj mokry mokry biore sie za mycie moto
Risto80

Post autor: Risto80 »

Ja już dzisiaj odpuszczę... w weekend wypucuję :)
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Nas tez dolalo i dodatkowo jeszcze jadac lewym pasem zalapalismy sie na piekny prysznic spod kol auta jadacego po prawej. Czulismy sie prawie jakby fala morska nad nami przeszla :D

Edit: No ale przynajmniej pare osob na zywo poznalismy :okok:
Ostatnio zmieniony 17 września 2009, 22:19 przez Mrozo, łącznie zmieniany 1 raz.
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

zlot 19.09.2009 Krakow

Post autor: Miki »

luzik ha ha to nie tylko ja mialem fontanne wody od puszkarza :figielek:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
.:Łukasz:.

Post autor: .:Łukasz:. »

No cóż parada się nie udała... :( Ale w imieniu Organizatora dzięki wszystkim za poświęcenie i przybycie :okok:
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

zlot 19.09.2009 Krakow

Post autor: Miki »

luzik zostala jeszcze sobotka i bedzie pogoda :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
MDH

Post autor: MDH »

A tak w temacie - pytam bo niewiem: parada byla dzisiaj, jest w sobote to jutro tez cos niby jest i bedzie "zlot" paradowy? :P
Szara

Post autor: Szara »

No właśnie? Bo ja mogę pojawic sie po 17 jutro/pojutrze ...na obstawie slubu nie dam rady byc...
voiteck

Post autor: voiteck »

Ja sie juz zupelnie pogubilem w tych ustaleniach.... czy jest jakies miejsce zbiorki dla ludzi jadacych na zlot "balonowy"?

Parada uicami Krakowa na Rogate ranczo w Zabierzowie zaczyna sie o 16. Kto wogole sie na to wybiera i gdzie jest zbiorka?
.:Łukasz:.

Post autor: .:Łukasz:. »

Ja się wybieram na tą całą paradę - zbiórka o 15:30 gdzieś na tych błoniach nowohuckich za NCK-em. Miejsce nie jest sprecyzowane więc pewnie wszyscy będą się szukać jak wczoraj :) hahaha :lol:
Michał SDCC

Post autor: Michał SDCC »

nie ma co narzekać, organizatorzy robili co tylko mogli aby parada czwartkowa się udała, niestety byli uzaleznieni od niebieskich którzy jednak nie są tak twardzi jak my że nawet w taką pogodę chcieliśmy się pokazać!!! Gdy czekaliśmy na ustanie deszczu razem z Łukaszem byłem w środku NCK i przekazuje co nastąpiło! Na głównym otwarciu calej imprezy usłyszałem słowa podziękowania za fatygę którą my motocykliści zrobiliśmy aby wspomóc paradę swoją obecnością ale bardzo im było przykro z powodu tego że nie moglismy wyjechać i ogromnie przepraszają:) Uważam jednak że tak czy siak podziękowania należą się Łukaszowi za próbę organizacji tej parady!!!! :okok:
.:Łukasz:.

Post autor: .:Łukasz:. »

Wnoszę małą poprawkę: Ja nie organizowałem parady :) Ja tylko starałem się pomóc na prośbę organizatora zwołać jak najwięcej motocykli - i tyczyło się to tylko czwartku. No - tyle :)
morissKRK

Post autor: morissKRK »

To może w ramach tego chaosu proponuje:

Kiedy: 19/09/2009
Gdzie: Bora Komorowskiego BP od strony krokusa (potem się nawróci)
Mapa: http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... 9&t=p&z=14
Która: 14.45-15.00

a potem zobaczymy co bedzie - w razie czego można smignąć w strone Niepołomic i dalej D
Kto będzie ? (!)
ucho78

Post autor: ucho78 »

Napisał bym tu cos ale nie moge
zorro

Post autor: zorro »

ja sie wybieram w trzy osoby - mozna tak z dzieckiem w trojeczke na jednym bajku??
Zablokowany