19.09.2009 ZLOT MOTOCYKLI Kraków

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

MDH

Post autor: MDH »

zorro pisze:ja sie wybieram w trzy osoby - mozna tak z dzieckiem w trojeczke na jednym bajku??
A w dowodzie masz wpisane 3 miejsca siedzace na moto? :dokuczacz:
ralfi

Post autor: ralfi »

Z tego, co widzę na plakacie, cała impreza rozpoczyna się o 11... więc może ktoś ruszy tak "wcześnie" :> ?

Jeśli nie, to ja popieram pomysł Morissa - będę!



A tak nawiasem ... jeśli się komuś mocno nudzi zapraszam do lektury wypocin kolegów mających problem z oddechem w kasku.... http://www.grupa-poludnie.info/viewtopi ... c&start=15
.:Łukasz:.

Post autor: .:Łukasz:. »

ralfi pisze: A tak nawiasem ... jeśli się komuś mocno nudzi zapraszam do lektury wypocin kolegów mających problem z oddechem w kasku....
No właśnie... Żałuję, że sam zabrałem tam głos. Mogłem się nie udzielać. :uoee:
Ralfi - brawo za wypowiedź :brawo: Cytat też trafny - hahahahhaha.
Ja najprawdopodobniej pojawię się na BP (Bora) o 14:45.
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

.:Łukasz:. pisze:Ja najprawdopodobniej pojawię się na BP (Bora) o 14:45.
Łukasz.....jeśli masz na myśli wyjazd na obstawę ślubu to jest to BP Borek Fałęcki a nie BP Bora....(Bora Komorowskiego)
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
.:Łukasz:.

Post autor: .:Łukasz:. »

Nie - nie na obstawę - na tą paradę co ma być o 16 :)
Jaro

Post autor: Jaro »

obstawę odpuszczamy ale na BP- Bora jedziemy 14.45 :)
zyga

Post autor: zyga »

Było miło pogoda super pozdrowienia do następnego :lol:
za tydzień w Mnikowie ...
Majster666

Post autor: Majster666 »

Fajnie było :D
.:Łukasz:.

Post autor: .:Łukasz:. »

Na Bora też nas sporo się zebrało. Miło było poznać na żywo wirtualne osoby :lol: Parada fajnie zorganizowana dobrze zabezpieczona przez policje. Najlepszy był mały motorek śmigający między motocyklami :rotfl: hahaha
ralfi

Post autor: ralfi »

Dzięki wszystkim za wczorajsze latanko :okok: i oczywiście zlot- nie-zlot - mało ważne jak nazywany, ale przygotowany fachowo - Łukasz możesz pogratulować pierwszego podejścia organizatorowi...
Jaro

Post autor: Jaro »

Również dziękujemy za spotkanie i za poźniejsze latanko, pole rzepakowe zaliczone :rotfl: , do następnego
Pat

Post autor: Pat »

my tez dziękujemy za udany wypadzik..
..zdjecia z castingu do "crazy frog-reaktywacja" niebawem w galerii .. :)
.:Łukasz:.

Post autor: .:Łukasz:. »

Na prośbę jednego z organizatorów (Tomka) przekopiowuję jego wypowiedź z forum GP i wklejam na forum CCM:


"tomasz_070
Świeżak
Sprzęt: Honda Magna 700
Skąd: Kraków

Witam wszystkich Forumowiczów,

jestem tu zupełnie nowy, mam na imię Tomek.
Bardzo chciałem zabrać głos w tej dyskusji przed imprezą, ale .... niestey dopiero wczoraj popołudniu Administrator przydzielił mi prawa pisania postów (za co bardzo dziekuję - lepiej późno niż wcale).

Otóż, jestem jednym z organizatorów tej imprezy (jak się okazało niesłusznie przez nas nazwanej zlotem) - dziekuję za radę używania innych nazw w przyszłości. Z niekórymi z Was miałem okazję poznać się osobiście podczas imprezy.

Chciałbym przede wszystkim PRZEPROSIĆ wszystkich urażonych opisem na plakacie "zlot motocykli - chopper'ow". Oczywiście chcieliśmy zaprosić WSZYSTKICH DWUKOŁOWCÓW - bez jakichkolwiek podziałów !!!
Wyszło, jak wyszło - BARDZO PRZEPRASZAM.

Napis był naprawdę błędem człowieka, który przygotowywał treść plakatu (niestety wszystko było organizowane na "wariackich papierach", ostateczną zgodę na przejazd dostaliśmy 14.09.2009., czyli na pięć dni przed imprezą. Opis dotyczący chopperów pojawił się na wstępnym projekcie plakatu, dostrzegliśmy go, usunęli, a potem .... plakat ulegał jeszcze kilku poprawkom dotyczącym części balonowej - zmiany lotów o puchary itp. .... i o zgrozo ... okazało się, że niechcący kolejna poprawka została naniesiona na plakat z poprzednimi błędami. Poszło do druku)
WYBACZCIE. Moja wina i niedopatrzenie (niepotrzebnie wspomniałem, że pomoże mi kilku kolegów, którzy jeżdżą na chopperach - człowiek składający plakat zrozumiał, że to zlot dla nich).

DZIĘKUJĘ wszystkim, którzy nie obrazili się i przyjechali.

Dziekuję za wielką pomoc mojemu przyjacielowi Jackowi - właścicielowi Rogatego Rancza, który zupełnie bezinteresownie nas ugościł !!!
W jego imieniu zapraszam wszystkich w przyszłości na Rogate - wszyscy motocykliści są tam mile widziani !!!
Chciałbym też podziękować Dawidowi i Michałowi z GP Moto, oraz Wojtkowi z Motocykle.kraków, za wsparcie pomimo zbyt późnego kontaktu z naszej strony.
I oczywiście - słowa uznania dla Krakowskiej Policji - pomogli nam dużo, dużo więcej niż było uzgodnione. Naprawdę dziękuję i doceniam.

I jeszcze kilka wyjaśnień:
Czytając poprzednią dyskusję, chciałbym wyjaśnić "detektywom", którzy "znaleźli" drugą część plakatu, że nigdy nie była ona tajemnicą. Na wszystkie portale internetowe, we wszystkich mailach umieściłem obydwa plakaty !!! (pomimo, iż zawierały błedy). Dlatego też w treści maili - pisałem, że zapraszamy motocyklistów i motocykle - a nie choppery).

Co do stwierdzenia dotyczącgo komercyjnej strony imprezy - oczywiście jest w tym także trochę prawdy. Ale .... powiedzcie proszę, czy w dzisiejszych czasach znajdzie się jakikolwiek sponsor, który będzie pragnął coś sfinansować tylko z zamiłowania ?!

Natomiast dla niedowiarków - ja i dwóch móich kolegów - oragnizatorów - nie tylko latamy balonami, ale także jeździmy na motorach. Ja miałem szczęście - mogłem się przejechać z Wami, reszta niestety musiała zostać z baloniarzami, choć bardzo chieli też jechać.

Dziekuję tu serdecznie koleżance Ani, która w moim imieniu napisała kilka słów (choć mogło się jej oberwać), oraz Łukaszowi, którego poznałem w czwartek (17.09.), i który spytał mnie jak to jest z tymi chopper'ami.... i także napisał o tym na forum. DZIĘKUJĘ.

I na koniec (poza przeprosinami i podziękowaniami).
Mam nadzieję, że w przyszłym roku takżę bęezie nam dane organizować zawody balonowe, i .... bardzo chciałbym by także połączyć to z piknikiem/zlotem/imprezą motocyklową.
Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc w oragnizacji, przygotowaniu, za rady tych, którzy się na tym znają. Może uda się znaleźć jakiegoś sponsora z branży motocyklowej, który też pomógł by nam nie tylko finansowo, ale i organizacyjnie. W tym roku było za późno.
Sobotnia impreza była naszą pierwszą imprezą związaną z motocyklami (dotychczas nawet na żadnym zlocie nie byliśmy). Jedyne co do tej pory organizowaliśmy to zawody balonowe (a jak się okazuje - to zupełnie co innego).
Chcicelibyśmy więc w przyszłym roku powtórzyć połączenie jednego z drugim i z Waszą pomocą zrobić to lepiej.

Raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam WSZYSTKICH DWUKÓŁKOWCÓW !!!"


To pierwsza taka impreza w Nowej Hucie. Co prawda pogoda nieco pokrzyżowała plany czwartkowe ale za to parada sobotnia bomba!!! Sam od siebie - dziękuje wszystkim organizatorom za podjęcie takiego trudu i zorganizowanie nam motocyklistom takiej imprezy. Tylko przyklasnąć!!! Pozdrawiam
Zablokowany