26.09.2009 alternartwa dla Mnikowa (KrzyżTopór)

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Diobeł

Post autor: Diobeł »

No i ja taż właśnie dotarłem. nic specjalnego , nie polecam.
Wyjechaliśmy w pięciu powrót w sześciu ,kiszka totalna .
Pzdro :rotfl:
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

:mysli: No widzicie panowie?! Trza było z nami jechać....a nie nas olewać ;P Cieszcie się że Was te bycki nie pogoniły.Tyle u Nas też kicha była....Na paradzie taki ścisk że jakby nie jedna laska na ścigu to by gdzie nawet palca nie było wsadzić :figielek: Na wypadzie poza miasto,frekwencja nie dopisała,no i te 250 kilometrów w strugach deszczu....cóż za męczarnia.Nawet fotek nie udało się porządnych zrobić......eh...co za czasy :glupek:
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Panowie ,,przepraszam'' za poprzedniego posta, nie każdy wyjazd musi być udany, współczuję wam serdecznie w takim razie, zwłaszcza Tobie Bartek, - widzisz! zostawili Cię biednego, pewnie latarki ze sobą nie miałeś i w lochach zamkowych zeszło Ci z szukaniem maszyny tak długo. Musiałeś coś nie źle przegiąć że tak Cię załatwili.

No już dobra... dziś pogoda znowu zachęca do schowania komuś motocykla.
Gerard

Post autor: Gerard »

Chłopaki, strasznie wam współczuję; takie traumatyczne przeżycia. To dobrze, że z wami nie pojechałem, tylko sumiennie pracowałem. (k***a m*ć).
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Mnikow spotkanie

Post autor: Miki »

luzik witam,dzieki za sobotnie spotkanie i wspolny wypadzik w plener.Dzieki tez za mile zyczenia urodzinowe,szkoda tylko ze sie tak wczesnie urodzilem ha ha :rotfl: :figielek:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Jestem pełen podziwu. Nie dość że wymarzli to zapewne błądzili od baru do baru pytając o drogę, bo przecież ciemno było jak wracali, a Bartek do tego na butach i bez latarki... Prawdziwi twardziele z Was, więc zapewne szybko dojdziecie do siebie po tak ciężkich przeżyciach ;)
Zablokowany