27.09.2009 Wyjazd do Zawoi przez Wadowice.

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

27.09.2009 Wyjazd do Zawoi przez Wadowice.

Post autor: Zibi »

Jako że dziś apetyty na jazdę wzrosły maksymalnie, proponuję wyjazd jutro o godz, 10-tej z Borku w kierunku na Wadowice z końcowym przystankiem w Zawoi. Jakieś jedzonko, spacer po babiogórskim lesie i powrót do domeczków.

Ja z kilkoma motocyklistami z Libiąża będę na was czekał o godz. 11 w rejonie ronda tuż przy wjeździe do Wadowic.
Zapraszam chętnych, bo na razie pogoda nam sprzyja i trzeba ją jakoś wykorzystać.

kiedy? 27.09.2009
gdzie? BP Borek
godz. 10 dziesiąta - wyjazd

Połączenie grupy
gdzie? Wadowice (pierwsze rondo) od strony Krakowa)
godz. 11
Dalsza jazda w kierunku do Zawoi
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Ja sie pisze na wyjazd.

Tak jak Zibi napisal. Zbiorka na BP Borek o 10.00 i pozniej przelot do Wadowic zeby dolaczyc do grupy z Libiąża
Ostatnio zmieniony 26 września 2009, 23:56 przez Mrozo, łącznie zmieniany 1 raz.
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Miklas

Post autor: Miklas »

wyjeżdżam z Olkusza o 10, będę was łapał na trasie do Zawoi.
Gerard

Post autor: Gerard »

Chętnie z wami się wybiorę, z tym, że podjadę od razu do Wadowic z pominięciem BP Borek. (może spotkam kogoś z Kraka po drodze.
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Dzieki wielkie za bardzo mily wyjazd. Na BP oprocz mnie byl tylko Tomo z zona, natomiast w Wadowicach zjawilo sie 13 maszyn, w tym glowna sila z Libiaza i okolic :)
Zgodnie z przewidywaniami Zawoja byla tylko punktem posrednim przed dalszym wypadem luzik
Pozniej Chyzne - Namestowo - Korbielow - Zywiec - Andrychow - Wadowice - Skawina - Krakow i kolejne 300km wiecej na liczniku :)
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wyjazd do Zawoi,,,,,

Post autor: Miki »

luzik :| nie moglem mialem w domku rodzinke na urodzinkach ,sila wyzsza szkoda ze sie tak zbieglo,piekna traska, Zybi zawsze cos superek wymysli nawet na poczekaniu :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Bardzo fajny wyjazd, góry to jednak góry. Mrozo opisał trasę, to ja podziękuję wszystkim za uczestnictwo.
Teraz tylko piwko, albo nie, spróbujemy Gazdowej Sliwki, albo nie, najpierw piwko potem Gazdowa.
Pozdrawiam Grze i Brysię męczących się dziś w puszce. Świat jest okazuje się b. mały.

zapomniałem dopisać, fotki za jakiś czas w galerii
Gerard

Post autor: Gerard »

Nic tu dodać... Pogoda wymarzona, piękna górska trasa, fajne towarzystwo... Pozdrowienia dla wszystkich.
chrupa

Post autor: chrupa »

dzięki za miły wypad, podzelam zdanie Zibi'ego: góry to jednak góry :)
pozdrawiam
bryś

Post autor: bryś »

żal nam było z grze pakowac sie do puszki .... a nie na 2 oo z Wami... ale w sumie taka niespodzianka spotkaś się z Wami była... "ccm- owcy są wszędzie"
Zablokowany