03.10.2009 Obstawa wesela - Harbutowice koło Myślenic

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Daro

03.10.2009 Obstawa wesela - Harbutowice koło Myślenic

Post autor: Daro »

Chciałem serdecznie zaprosić chętnych na odstawę wesela - wychodzi za mąż przyjaciółka mojej żonki i ponieważ kiedyś widziała i zawsze marzyła o takim własnie zwieńczeniu panieńskich chwil - z hukiem i błyskiem chromów - trudno nie spełnić jej życzeń
Ustalenia na dzień dzisiejszy są takie że proponuję zbiórkę w Wadowicach o 13:30 na rynku a to dlatego że jedzie kilka osób z południa i Śląska i trzeba ich poprowadzić na miejsce
Jeśli by Wam pasowało możemy sie wszyscy spotkać w Wadowicach ale jest też inna opcja
Ponieważ to nie za bardzo po drodze z Krakowa my pojedziemy do Wadowic i już w kilka motorków spotykamy się z osobami jadącymi od Krakowa na stacji ORLEN w Biertowicach przy drodze 52 http://www.centrumpaliw.p...myslenicki/2133 (to jest tuż przy skręcie na Sułkowice i Harbutowice)
Tak że Kraków może się spotkać na BP Zakopianka o 13:15 i o godzinie 14 na stacji Orlen w Biertowicach "połączymy" siły i już razem pomkniemy dalej na południe na obstawę
Serdecznie zapraszamy :>
Ostatnio zmieniony 5 października 2009, 19:35 przez Daro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Ja sie wybieram z Mrozonka.

Tak jak napisal Daro

Wyjazd z Krakowa
Data: 03.10.2009 (sobota)
Godzina spotkania: 13.15 (wyjazd o 13.30)
Miejsce spotkania: BP Borek

Wyjazd z Wadowic:
Data: 03.10.2009 (sobota)
Godzina spotkania: 13.30
Miejsce spotkania: Rynek w Wadowicach

Z Daro i ekipa, ktora dotrze do Wadowic spotykamy sie na Orlenie w Biertowicach o 14.00

Docelowe miejsce spotkania
Data: 03.10.2009 (sobota)
Godzina spotkania: 14.00
Miejsce spotkania: ORLEN w Biertowicach przy drodze 52 http://www.centrumpaliw.p...myslenicki/2133
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Yaven

Post autor: Yaven »

ehh.... jeszcze nie mam plastiku :( szkoda bardzo chetnie bym sie zabrał :stres: :nerwus:
bryś

Post autor: bryś »

yavenin pisze:ehh.... jeszcze nie mam plastiku :( szkoda bardzo chetnie bym sie zabrał :stres: :nerwus:
jakiego plastiku??
Yaven

Post autor: Yaven »

prawajazdy :D zdałem w poniedziałek no i czekam na plastik
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

obstawa wesela

Post autor: Miki »

luzik Daro witaj zrobilem to juz wczoraj na naszym forum jak i tez na Yamaha Virago, troche sie spozniles ha ha :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Daro

Post autor: Daro »

Witam - może faktycznie późno
Ale może lepiej tak niż wcale - do zobaczenia jutro :brawo:
zyga

Post autor: zyga »

ja się pisze będe w borku :)
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Będę w Wadowicach
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

No i po imprezie, ,,MŁODZI'' zadowoleni z trzynastu maszyn prowadzących ich do ślubu.
Ciasto pychota, no i coś do ciasta również.
Daro

Post autor: Daro »

My też w domku :grin:
Dzięki serdeczne wszystkim obecnym - było wspaniale - pani młoda piała z radości całą drogę parady do domu strażaka ... w Porębie - jak się okazało dom weselny był 30km od kościoła :lol: .
Parada całą gębą - w sumie 13 motongów a potem do domu weselnego zostało 6 - potem 5 ...

Za dużo wrażeń jak na jeden dzień

Jeszcze raz DZIĘKI :!:
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

obstawa weselna Myslenice

Post autor: Miki »

luzik ,,,to tylko chwile sa piekne,,, la la,dzieki za wzajemne latanko w orszaku ,,mlodych,, byla szczesliwa ,,mloda,,machala raczka z wolgi caly czas przejazdu,wiec czwarta obstawla w tym roku zaliczona :okok: :brawo:kurcze mam niepotwierdzona wiadomosc z ostatniej chwili LeszekLis mial wypadek w drodze powrotnej rozbil silnik swoje 535 i wracal do domku jako plecaczek, jasny karabin ale pech :(
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

motocyklista 45: zgadza sie odnosnie Leszka. Pare km po zakoczeniu obstawy niestety Leszek mial "slizga". Virazka zostala u kogos w garazu a Leszek, na cale szczescie caly, wrocil z Zibim do Krakowa.
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Leszek

Post autor: Leszek »

Witam i dziękuje serdecznie za pomoc jaką mi okazali po nie zaliczonym winklu - Mrozowi z Kasią oraz Darowi z Renią i Zibiemu który mnie dowiózł do domu z obolałym tyłkiem . Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam. :okok: luzik
Zablokowany