Weekendowy wypad do Austrii

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Yaven

Weekendowy wypad do Austrii

Post autor: Yaven »

Witam serdecznie mam wizje :D opiera sie ona na wypadzie do austrii w okolice wiednia (dokladnie bisamberg). Co sprawia ze chce jechac w tak dalekie rejony?? Właściwie nic nie zwyklego poprostu maja tam naprawde dobra restauracje chinska (bufecik) przy mniejszej grupie jakies 6 luda jestem w stanie zalatwic nocleg za frajer (mam tam rodzinke).

Nie podaje daty bo sam nie planuje nic konkretnego napierw szukam ludzi ktorzy by sie na to pisali.

Moj plan bylby taki aby zebrac sie jeszcze w piatek jakos o 16.00 (moj ojciec puszka jedzie tam 5h) wiec dojazd jakos o 22.00 - moze 23.00 sobota pobudka cos o 11.00 o 12.00 wbijamy do langencensdorfu (wies obok) na szame poranna (cos 10 ojro mniej tak nie wiecej) potem wieden (14 km) ogladnac jakiegos szumbruma opere czy cuś wieczorkiem moze Prater (wesole miasteczko- ale o tym chyba wiecie) no i powrot. niedziela pobudka cos o 8.00-9.00 moze szybka szamka w chinskiej i powrot. Szacowany koszt cos 300 zł 350zł od bajka plus to co roztrwonicie na praterze.



Propozycje sukestje i wszystko inne mile widziane.

Jak juz pisalem prawko mam od nie dawna (moze dzis odbiore) wiec doswiadczeniem nie grzesze.

Prosze o pomoc starszych i bardziej doswiadczonych kolegow ktorzy mimo iz nie jada dobra rada proatowac powinni
Aro

Post autor: Aro »

Plan niezły, nie chcę się wymądrzać, ale wydaje mi się, że wyjazd o 16.oo w piątek, gdzie zaczyna się ściemniać ok. 18.00 to trochę ryzykowne. Jest ciemno, zimno a i może padać. Chyba lepiej wyruszcie wcześnie rano w sobotę. Ale życzę powodzenia i oczywiście czekam na relację z wyjazdu. :okok:
Yaven

Post autor: Yaven »

planowalem jechac o tyle o 16.00 bo jeszcze niektorzy pracuja a wyjazd w sobote ma to do siebie ze wszyscy beda zmeczeni i wlasciwie nikomu nic nie bedzie sie chcialo na miejscu. Droga do austrii jest bardzo dobrze oswietlona klopotem morze byc jedynie temperatura.
morissKRK

Post autor: morissKRK »

a Ty to na 4oo czy 2oo chcesz tam jechac :D
Yaven

Post autor: Yaven »

moja nie rozumie :D
Pitbull

Post autor: Pitbull »

Moris się pytał czy ty na 4 czy 2 kółkach (00) chcesz lecieć
temat dobry tylko pora chu... do końca października jak patrzyłem na pogodę od 6 do 14 stopni i deszcze
Yaven

Post autor: Yaven »

no bardziej to bym mooturem jak automobilem chciał
Szara

Post autor: Szara »

Ja sie nie chce wymądrzać ale do Austrii to chyba przez góry się jedzie ? A teraz to i przymrozki w nocy ...wiec te deszcze i mokre ulice mogą być szalenie śliskie :/ Ja bym sie bała :P ale czego ja sie nie boje ? :stres: :milczek:
Yaven

Post autor: Yaven »

nie wlasciwie to sie nie jedzie gorami :P caly czas autostrada (a w polsce nawet dosc znosna droga - ta trase pokonalem juz jakies 8-9 razy droga prowadzi przez brno)
Aro

Post autor: Aro »

Ja na 200 to bym sobie w tym roku odpuścił. Spójrz za okno. Jak trafisz na taką pogodę i do tego ciemności to żadna radocha. Jedź 400, a wyjazd motórem zostaw sobie na wiosnę.
Yaven

Post autor: Yaven »

mhm... no szkoda mialemn nadzieje zalapac sie jeszcze w tym sezonie :( 4oo sobie odpuszcze :D bo mnie nie ciesza inna sprawa jest taka ze moje moto jest bardziej pewne jak auto :D
morissKRK

Post autor: morissKRK »

ale na wiosne ja sie pisze :D
Yaven

Post autor: Yaven »

hehe ja tez :D do tego czasu zrobie sobie pimp my m-bike :D
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

yavenin zapodaj ten temat na wiosnę bo traska całkiem ciekawa. Chętnie dołączę jeśli czas pozwoli :).
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypad do Austrii

Post autor: Miki »

luzik witaj, zapisz mnie na swoja liste na wiosne , smigam z Wami :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Yaven

Post autor: Yaven »

hehe temat sie pojawi jeszcze raz wiec nie ma mowy zeby mi sie jakies listy chcialo kombinować :D
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

weekendowy wypad do Austrii

Post autor: Miki »

luzik ha ha bedziesz mial rozpoznanie ile lozek, zarcia, piwka trzeba zmontowac w Austrii,to tylko 5 miesiecy i smigamy ha ha :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Aro

Post autor: Aro »

Gdyby tak wygospodarować w maju 4 dni można by pomyśleć o trasie wiodącej przez 4 stolice: Pragę, Wiedeń, Budapeszt i Bratysławę. Byłoby ciekawie.
Yaven

Post autor: Yaven »

Ja bym pokminil jedynie nad praga i wiedniem :D pierwsze primo wartyo sie zatrrzymac i polazic a secundo odpoczac i sie pobawic
Awatar użytkownika
MIRO
Posty: 495
Rejestracja: 23 maja 2009, 22:11
Lokalizacja: Chełmek
Motocykl: Yamaha
Kontakt:

Post autor: MIRO »

pojedziemy może jak czas pozwoli ale na wiosnę miro
Wkurzanie się, to mszczenie się na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Zablokowany