Akcesoria do TomTom

Nasz dział handlowy
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4525
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Akcesoria do TomTom

Post autor: Zibi »

Kto był na wyjeździe w sobotę 01.04.17 pewnie wie, że ułamał mi się w uchwycie nawigacji, przycisk do jej uwalniania .
Otóż pogrzebałem trochę w necie i natrafiłem na gościa który zajmuje się handlem wszelakich akcesoriów do nawigacji TomTom, nie wiem czy do innych też - TomTom na pewno.

Zamówiłem ten mój nieszczęsny ułamany uchwyt w niedziele wieczorem, a we wtorek miałem już zainstalowany na moto, tak ze firma tania, solidna i z szybką przesyłką.


Pomyślałem zatem przy okazji, że sporo ludzi u nas w CCM kupiło TomTom-a 400, lub 410, bez systemu zamków narażając tym samym swoją nawigację zostawioną przez roztargnienie na motocyklu gdzieś na parkingu, na utratę niestety. Ja mam takie zamki wiec wiem, że spełniają doskonale swoją funkcję. Z drugiej strony... na łom niema rady tak czy siak, ale sumienie mam czyste. Po małej konsultacji jeszcze przed napisaniem posta tu, zamówiłem już takie zamki dla dwóch naszych kolegów, pewnie gdy przesyłka dojdzie, to się pochwalą ;)

Ten gość o którym mowa, taki zestaw jak wyżej w linku, sprzedaje za połowę widocznej tam ceny, tak że jeżeli ktoś miał by ochotę dokupić sobie takie zameczki to podaję namiary:
Nr telefonu - Jacek 608 157 689 i jego strona na OLX

Nikogo nie namawiam, żeby było jasne - po prostu znalazłem niezłą ofertę w tym temacie.
ODPOWIEDZ