07.11.2009r. Mała pętla Kr-Skała-Pilica-Ogrodzieniec-Kr

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

lary1978

Post autor: lary1978 »

Też Wam życzę udanej pogody---jutro mam szkołę , ale gdybyście jakoś to zapraszam na kawę :) :) z tym że wcześniej proszę o kontakt w razie gdyby mnie nie było.....Jeszcze w domu....Ale jak już będę to jak najbardziej ..............................................
orcio

Post autor: orcio »

no z tą pogodą jednak trochę słabo
http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_ ... e=Krak%F3w
w niedzielę ma być lepiej
ale i tak zobaczy sie jutro
piranha

Post autor: piranha »

Będzie ok!!!

Do jutra...;)

Polarek pod skórę będzie przydatny...;)
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

piranha pisze:Polarek pod skórę będzie przydatny...;)
a w domu po powrocie musi czekać na Was herbatka z rumem albo Grzaniec na rozgrzewkę !!! No w najgorszym wypadku grzane piwko z cukrem !!!! Miłego wypadu życzę i szerokości
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
piranha

Post autor: piranha »

No i pogoda chyba pokrzyżowała plany wypadu.. odpuszczamy...? :uoee:
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

Ja nie jade,wolalbym zimniej a sucho.Moze jutro bedzie troche lepiej.
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Też bym wolał bardziej sucho niż mokro.
Jestem o 10 na Jasnogórskiej.
piranha

Post autor: piranha »

Zibi,
pewnie u Ciebie jest piękne słońce ale w Kr jest paskudnie więc może warto to przemyśleć..
piranha

Post autor: piranha »

Zerknijcie na link poniżej bardzo przydatny:

http://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/index.php
orcio

Post autor: orcio »

Ja też odpuszczam.
Przełóżmy to na jutro. Ma byc lepsza pogoda.
Wizja czyszczenia pół dnia wszystkiego mnie odstrasza ...
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

U mnie jest też mokro, ale nie leje.
Więc ja, tak czy siak będę na Jasnogórskiej, a ewentualne kroki o wyjeździe podejmiemy na miejscu. Nie można w ostatniej chwili zmieniać decyzji, ponieważ nie wszyscy czytają forum trzy razy dziennie.
Będzie rzucało żabami to oczywiście nie pojedziemy, ale decyzja musi być już wspólna, poczytaj ,,Pitbula''.
piranha

Post autor: piranha »

Pisząc odpuszczamy zadałem pytanie, mało ludzi odpisało więc tak czy siak wybierałem się choćby tylko wypić kawę na Orlenie.

Do zobaczenia,
korozja

Post autor: korozja »

Ja jestem i ROBO też więc 4 osoby będą do zobaczenia na orlenie
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

Mialem nie jechac ,ale nie wytrzymalem w domu wiedzac ze chlopaki jada :).Dzieki sa super towarzystwo i do nastepnego razu.
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Wszystko w porządku, pomijając trochę brudne motorki, zresztą i tak dopominały się już konkretnego mycia czyszczenia ... (mój to co innego, był czysty, - był...)

Dzięki wszystkim za udany wypad ,,Małą pętlą'' - lecz do Rudna, co? też zamek, o co chodzi?
Herbata, kawa plus lody w Krzeszowickiej kawiarence wszystkim poprawiły nastrój, zwłaszcza ,,piranha'' chuchając w swoje zmarznięte ręce uśmiechał się do zimowych rękawic które to, zostawił w domu.

Szkoda ,,Michał'' że choróbsko nie pozwoliło Ci na dalszą jazdę, lepiej zapobiegać niż leczyć... i kuruj się chłopie.

Zapomniałem dopisać, że pogoda nad wyraz okazała się być dziś dla nas łaskawą.

Z miejsca gdzie z reguły robi się zdjęcia zamku Tenczyn w Rudnie (parking przed) w ogóle nie było widać zamku normalnie...
Awatar użytkownika
Robo
Posty: 65
Rejestracja: 6 października 2009, 16:32
Lokalizacja: KRAKÓW
Motocykl:

Post autor: Robo »

dopiero przyjechałem, witam, musiałem wykąpać pod kerherem maleństwo gdybym zostawił do jutra to tylko szlam skrobać szpachelka. Bylo jak zawsze, super. Dzięki za towarzystwo bądź co bądź w tych trudnych warunkach, pozdrawiam Tych co byli i Tych co nie mogli, do nastepnego razu.
piranha

Post autor: piranha »

Trochę mi zeszło ale dopiero z grubsza wyczyściełem Mą Piękność! Ręczna myjnia, polerka, smarowanie łańcucha, bak do pełna i już czeka na kolejny wypad!
Zostały tylko szprychy ale to już na później zmarznięte ręce nie dadzą dziś już rady! ;)

Zibi
Zimowy komplet już przygotowany na wieszaku także nastęnym razem zapraszam " na tyczki!"

Dzięki wszystkim za wypad i do następnego razu!

Pozdr
Piranha
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

Ja dzis nie kapie malenstwa nie mam gdzie(stoi pod chmurka),moze w poniedzialek po pracy bedzie troszke cieplej.zreszta szykuje sie na jutro jakies latanko (forum virago) Daro cos pisal,nie wiem czy sie nie wybiore :). w razie czego ogarne lekko z rana i jak pogoda dopisze to kto wie moze sie wybiore :).pozdro.
piranha

Post autor: piranha »

Panowie,
wrzucicie zdjęcia na formum czy przesyłacie sobie na priv ?
korozja

Post autor: korozja »

Dzięki Panowie za wspólną jazdę było jak zwykle ponadprzeciętnie nawet wyborowo.

Oby więcej tak spontanicznych wyjazdów :okok:
Zablokowany