Dzien Dziecka WOLBROM 27.05 (niedziela)

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Buli
Posty: 290
Rejestracja: 20 września 2016, 12:22
Lokalizacja: Wolbrom
Motocykl: Warrior X1700
Kontakt:

Dzien Dziecka WOLBROM 27.05 (niedziela)

Post autor: Buli »

Dzien Dziecka WOLBROM 27.05 (niedziela)
Serdecznie zapraszam wszystkich na pokazanie swoich rumakow :) w tzw Dzien Dziecka połączony z biegami Wolbromska Ciężką Dychą (bieg na 10km) oraz licznymi pokazami (m in judo, tance, wokal).
Jak to mowi "Julian" człowieków i dzieci z roku na rok jest coraz wiecej z tego powodu (nie wiem czy slusznie) wpadlem na pomysl by im jeszcze dodac urozmaicenia.
Do tej pory u nas z okolic grupa MOTOCYKLIŚCI WOLBROMSCY zglosilo sie okolo 23 chętnych - nie mniej jednak ciężki sprzęt jakim dysponuje CCM bedzie jak najbardziej mile widziany...
Zalatwilem IO IO na 2oo - 2 motocykle policyjne beda Nas obstawiac + jakies pokazy dla dzieci typu odciski palcow itp, bardzo krotka trasa przejazdu kolumna z zalewu w Wolbromiu na Stadion 1,5km (tzn na plac przed stadionem) i tam bedzie grill (kilbaski i kawa powinna byc). Impreza planowana jest do godziny 14:00 a nad zalewem spotykamy sie o godzinie 10:30 - nie mam doswiadczenia w organizacji to tez nawet nie proponowalem wozenia dzieci, gdyz wiaze sie to z obowiazkami i obostrzeniami, a na pewno byłaby to wielka frajda (moze nastepnym razem).


Serdecznie zapraszam :)

PS:w czasie imprezy bedziemy mieli mala puszeczke gdzie zbieramy na dzieci z Ośrodeka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy w Wolbromiu - a dokladniej na SPECJALISTYCZNE SLUCHAWKI ... przekazane zostana 15.06 okolo 15:00 - wowczas dzieci maja otwara plenerowa wewnetrzna impreze.
Alleluja i do przodu ...
Awatar użytkownika
kyrnech
Posty: 93
Rejestracja: 8 września 2016, 17:42
Lokalizacja: Jaworzno
Motocykl: Honda shadow 1100
Kontakt:

Post autor: kyrnech »

Buli jak będzie pogoda powyżej 15 i bez opadów to przyjadę. Podaj dokładną lokalizacje spotkania, bo masz 2 kałuże :)
Ostatnio zmieniony 21 maja 2018, 18:44 przez kyrnech, łącznie zmieniany 1 raz.
POKORA

Post autor: POKORA »

Oczywiście że się melduję.
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4532
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

To i ja zobaczę co da się zrobić.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Dzien Dziecvka Wolbrom 27.05.niedziela

Post autor: Miki »

luzik cos wymysle he he... :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Buli
Posty: 290
Rejestracja: 20 września 2016, 12:22
Lokalizacja: Wolbrom
Motocykl: Warrior X1700
Kontakt:

Post autor: Buli »

super ... ciesze sie i podaje dokladna lokalizacje :)

50.390982, 19.754932

50°23'27.5"N 19°45'17.8"E

Mysle ze teraz nie powinno byc problemu z lokalizacja :)
(oby tylko pogoda psikusa nie chciala zrobic :) )
Alleluja i do przodu ...
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4532
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Ja o dziewiątej będę pod Lidlem w Libiążu - wiadomość dla Jędrka i ogólnie dla GL.
Awatar użytkownika
kyrnech
Posty: 93
Rejestracja: 8 września 2016, 17:42
Lokalizacja: Jaworzno
Motocykl: Honda shadow 1100
Kontakt:

Post autor: kyrnech »

Jestem nad zalewem ale tu nie ma nikogo
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady >>Dzien Dziecka Wolbrom 27.05.niedzielka

Post autor: Miki »

luzik Dzieki Tomek za zaproszenie, bylo superek , pogaduchy, super kiełbaska z grilla bylo nas na motkach wielu.Dzieli Lenio i Twojej mazonce za pyszne lody, kawa, i posiadowke u Was w ogrodzie, bylo superek... :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4532
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Miki już wszystko napisał, zatem dzięki wszystkim uczestnikom za wspólny, całodzienny wyjazd.
Buli - jest Was tam spora motocyklowa siła w tym Wolbromiu. :okok:
Ania - domowe ciasto rozpływało się w ustach - nie znałem koleżanki z tej strony :brawo:
POKORA

Post autor: POKORA »

Buli dzięki za super zabawę syn był bardzo zadowolony, serdeczne podziękowania dla grupy z CCM :brawo:
Jedrek
Posty: 25
Rejestracja: 11 listopada 2014, 20:14
Lokalizacja: Chełmek
Motocykl: YAMAHA DRAG STAR1100
Kontakt:

Post autor: Jedrek »

Ja również dopisuje się do podziękowań. Choć wracałem sam i nie miałem okazji posmakować ciasta. Odwiedziłem siostrę w Kolbarku, był obiadzik i kawka. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
lenio
Posty: 1818
Rejestracja: 23 lutego 2011, 13:05
Lokalizacja: słomniki
Motocykl: Honda Cbf 1000 fa
Kontakt:

Post autor: lenio »

Dziękujemy za miło spędzony czas i za odwiedziny, zapraszamy ponownie
Drogie Panie Cycki są Nasze , Wy je tylko nosicie
Awatar użytkownika
Darson
Posty: 706
Rejestracja: 5 lutego 2017, 18:38
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Honda VTX 1800S
Kontakt:

Post autor: Darson »

Żałuję, że nie byłem z Wami. W sobotę byłem motkiem w Słupi pod Kępnem,później wieczorem wyjście z żoną /się odchamić/ i wczoraj z kwiatami do mamy.
_________________
Darson
Awatar użytkownika
Buli
Posty: 290
Rejestracja: 20 września 2016, 12:22
Lokalizacja: Wolbrom
Motocykl: Warrior X1700
Kontakt:

Post autor: Buli »

Dziekuje Wam ze przyjechaliscie bardzo mila niespodziewanka ze tyle MOTOCYKLISTÓW przyjechalo ... Wy tworzyliście trzon WIELKIEGO KALIBRU :) z Mięchowa przyjechały ścigi z Dabrowy kilka maszyn ... tak jak wspominalem :) modlilismy sie o pogode ... i qrde musielismy chyba przesadzic :) albo do modlitwy nalezalo dodac frekwencje :) "dzieci" ... no coz ... bylo bardzo milo Was ugoscic ... nastepnym razem postaramy sie o organizacje czegos sami a nie podpinac pod jakas impreze ... tak jak slusznie mowil Andy :) .. jeszcze raz Bardzo Wam Dziekuje za przyjazd ... THX LwG !!!

Nie pozwolono wjechac na murawe
Nie przyjechali policjanci na motorach
Grill dopiero gosc dal o 10:15
Komunia w tym czasie
ehhh

Grunt to dobry klimat motocyklowy a tego raczej nie brakowalo :)
Alleluja i do przodu ...
Awatar użytkownika
Andy
Posty: 1621
Rejestracja: 24 października 2010, 19:28
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Andy »

Buli pierwsze koty za płoty. Jest potencjał i to jest ważne. "Dycha" to już jest marka która nie dopuści aby ktoś zaistniał przy jej imprezie i nie możesz mieć o to pretensji. To poważne zagrożenia dla organizatorów ( możesz przejąć część dotacji, sponsorów, uczestników). Spotkaj sie ze swoimi najlepszymi kierownikami i opracujcie swoją formułę i termin który spasi wszystkim. Twój zapał się udziela i jestem dobrej myśli jeżeli chodzi o przyszły rok. Powodzenia.
Człowiek mądrzeje z wiekiem, zwykle jest to wieko od trumny.
ODPOWIEDZ