21.11.2009

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

zorro

21.11.2009

Post autor: zorro »

bo sie zapowiada!
21.111.2009
BP Borek
10:00
traska na zakopane a potem sie zobaczy - kto chetny??

Data: 21.11 (sobota)
Miejsce spotkania: Stacja BP Borek
Czas spotkania: 10.00
Ostatnio zmieniony 20 listopada 2009, 17:15 przez zorro, łącznie zmieniany 2 razy.
MDH

Post autor: MDH »

Jak w poprzednim temacie - o ile zdarze wyciagnac moto dzisiaj to jestem z Toba :)
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Zorro: zaproponuj godzinke wyjazdu i miejsce spotkania. Na pewno sie pare osob zjawi skoro ma byc pogoda.
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Leszek

Post autor: Leszek »

W sobotę też chętnie bym się przeleciał. luzik
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady sobotnie

Post autor: Miki »

luzik witam tez moge z Wami posmigac, a Leszek poleci w ,,Antku,, :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
voiteck

Post autor: voiteck »

Dawno sie juz taki post nie pojawil... ja bym pojechal ale nie moge.

Jakos sie juz oswoilem z mysla ze tym roku nie wyrusze na moto, prawie go juz sprzedalem.... choc jak sie okazuje "prawie" robi wielka roznice. Bardziej sie juz na deske snowboardowa szykuje niz na moto ;-)

A tak naprawde to wyruszylbym z Wami ale mnie przeziebienie rozlozylo a zona w ostatnich miesiacach, juz prawie na rozwiazaniu i musze o zdrowie dbac zeby na pord chora nie byla, tfu tfu zarazajac sie ode mnie.

Szerokosci i mam nadzieje ze jakos do zobaczenia wkrotce.
zorro

Post autor: zorro »

oj - ojojoj - to ty vojteck lepiej nie. AH1N1 trzeba odlezec ;P
a wiesz co jest najlepsze na zapobieganie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Leszek

Post autor: Leszek »

Ja się piszę pewnie Mikołaj [ Smigany ] też . luzik
orcio

Post autor: orcio »

czy jest jakas konkluzja co do trasy?
jestem zainteresowany, ale raczej nie całodziennym wypadem ...
Leszek

Post autor: Leszek »

No jasne że nie cały dzień można uzgodnić na BP jaką trasę.
Awatar użytkownika
Robo
Posty: 65
Rejestracja: 6 października 2009, 16:32
Lokalizacja: KRAKÓW
Motocykl:

Post autor: Robo »

ok, jestem o 10tej.
orcio

Post autor: orcio »

też będę, o ile nie zapije dzisiaj za mocno :milczek:
Aro

Post autor: Aro »

To róbcie dużo zdjęć i wrzucajcie do galerii :fotka:
piranha

Post autor: piranha »

Będę o 9.45 mała kawa, parę fotek i GO! ;)
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

zanosi sie ze tez mi sie uda pojechac z Wami :)
na ktorej stacji BP?
MDH

Post autor: MDH »

Na BP Borek Falecki, czyli tej naprzeciwko Carrefoura przy zakopiance (zaraz kolo tego Solvay Parku czy jak sie to zwie). Jak nie zaspie to sie stawie ;)
Pat

Post autor: Pat »

..to może i ja się dołącze.. :radocha:
MDH

Post autor: MDH »

Dzieki wszystkim za traske, bylo milo - z gory przepraszam za "kawke ktora nie nadazala" ale poprostu na tamtych zakretach zle sie czulem w sensie skladania sie - przerwa w jezdzie + listopadowe temperatury temu nie sprzyjaly a trasa jak dla mnie poczatkujacego troche za bardzo kreta byla :P Jutro postaram sie jechac lepiej zeby nikt nie musial przezemnie hamowac ;)

Dla tych co nie byli zrobilismy trase Krk - Myslenice - Wisniowa - Limanowa - Zabrzez - Szczawnica (o ile zrobilem jakis blad to mnie poprawcie).

Pozniej po tankowaniu w Kroscienku czesc sie odlaczyla (w sumie nie wiadomo ktora czesc byla odlaczona a ktora wlasciwa bo obie grupy byly po 5 moto ;) ) na Nowy Targ i zakopianka do Krk, a druga grupa poleciala blizej mi nie znana trasa.


No i tak apropo rozmowy o kulturze kierowcow itd - w Krk na skrzyzowaniu Czarnowiejskiej/Armii Krajowej z Piastowska jak ruszalem z pierwszego miejsca jakis kutas w BMW mi wyjechal z prawej na poznym czerwonym. Alleluja ze hamulce mam jeszcze sprawne - przednie kolo wpadlo w poslizg, podparlem sie noga i zatrzymalem pol metra od jego drzwi bocznych. No ale zyje i jutro mozna jechac dalej :)
piranha

Post autor: piranha »

Witam,
MDH co Ty gadasz świetnie dawałeś radę!!! Dzięki Wszystkim za wypad!

Pogoda dopisał chociaż wieczór był chłodny. Druga grupa z Krościenka poleciała przez Ochotnicę G i Och. Dln kontynując zabawę w zakretach. Nowy asfalt, pusto.. bajka! W Och. Dln remonty drogi ale dało się pomału przelecieć.
W Kr wylądowaliśmy ok 16.30.

Mam wrażenie że na każde BMW oraz Golfy należy szczególnie uważać..!!!

Zbieraj siły na jutro może też uda mi się dołączyć. :)

Pozdr
Piranha
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

Byla niezla jazda,dzieki wszyskim za fajny wypad.Kto by pomyslal ze bedzie tak ladnie w listopadzie a mialem zazimowac motor zaraz po 1 listopada :)byle tak dalej,jutro robie przerwe powodzenia i ladnej pogody tym co beda na trasie(pogoda sie zapowiada lepsza jak dzis).zakrety w ochotnicy byly bombowe ,ale mialem stracha bo lysa opona na przodzie.
Do nastepnego .
Zablokowany