Motomikolaje w Krakowie

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Motomikolaje w Krakowie

Post autor: Miki »

luzik M :hura: otomikolaje w Krakowie odbeda sie jak co roku, lokalizacja i termin bedzie podany w tym tygodniu.Pucowac motki,, zamawiać pogoda a jak ona będzie może śmigniemy także do naszego Domu Dziecka?
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
bidon

Post autor: bidon »

oby pogoda dopisała
motek gotowy, blask aż bije po oczach :figielek:
Oficjalna zbiórka jest 16.12.2018 godz 10.30 na ul. Bulwarowej obok Domu Wędkarza
Parada ma wjazd na Plac Szczepański w centrum Krk
Jeśli chętni dopiszą to CCM może się spotkać o 10.00 na BP Krokus, wyjazd 10.15
1. Miki
2. bidon
3.
bidon

Post autor: bidon »

Chętni proszeni o dopisywanie się do listy
Awatar użytkownika
Pawlas
Posty: 290
Rejestracja: 24 marca 2011, 15:22
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: TT900GT
Kontakt:

Post autor: Pawlas »

1. Miki
2. bidon
3. Pawlas
4.
Awatar użytkownika
Pawlas
Posty: 290
Rejestracja: 24 marca 2011, 15:22
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: TT900GT
Kontakt:

Post autor: Pawlas »

Trochę się pozmieniało w organizacji głównej imprezy:

Po 1. Spotykamy się o godzinie 10:30 przy Domu Wędkarza na ul. Bulwarowej (tuż obok Zalewu Nowohuckiego). Prosimy o parkowanie z głową czyli umożliwiające swobodny przejazd samochodów, blisko siebie, nie zastawianie parkujących samochodów. Na miejscu zbiórki będziemy rozdawać nasze MotoMikołajowe naklejki.

Po 2. Wyjazd z miejsca zbiórki ok. godziny 11 i tu BARDZO WAŻNE - wyjeżdżamy w grupkach po 15 motocykli (będzie wypuszczać grupa porządkowa). Policja nie zabezpiecza przejazdu więc poruszamy się po mieście ZGODNIE Z PRZEPISAMI czyli PRZESTRZEGAMY SYGNALIZACJI ŚWIETLNEJ, ZNAKÓW POZIOMYCH i PIONOWYCH i ZASAD BEZPIECZEŃSTWA (w tym NIE ZATRZYMUJEMY SIĘ NA ŚRODKU SKRZYŻOWAŃ) tak żeby wszyscy dojechali na miejsce i nie ucierpiał żaden uczestnik ruchu drogowego (piesi, samochody i motocykle).

Po 3. TRASA PRZEJAZDU - DWIE OPCJE.

Opcja nr. 1 (DLA ODWAŻNYCH ;) ) - Wyjeżdżamy z ul. Bulwarowej w grupkach 15 osobowych (jak pisałyśmy wyżej) z porządkowym na czele.

UL. BULWAROWA - Al. Solidarności - Plac Centralny - Al. Andersa - Rondo Kocmyrzowskie - ul. Kocmyrzowska - Rondo Czyżyńskie - Al. Jana Pawła II - Mogilska - Rondo Mogilskie - Al. Lubomirskiego - Tunel pod Galerią Krakowską - ul. Szlak - ul. Warszawska - PLAC JANA MATEJKI
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4519
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Ja raczej sie nie wybiorę, ale dodam Wam mapę tego przejazdu :okok:
Awatar użytkownika
Pawlas
Posty: 290
Rejestracja: 24 marca 2011, 15:22
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: TT900GT
Kontakt:

Post autor: Pawlas »

Mapa przydatna ale jak dla mnie to chyba za rok.
Może i jestem mięczak ale latając dziś bokiem samochodem stwierdziłem, że płóz nie będę na szybko do Virażki podczepiać ...
no nawaliło tego białego ..... tyle jakby to zima była albo co ...
Odpuszczam.
bidon

Post autor: bidon »

Rano będzie mokro i słoneczko nam zaświeci :lol: :>
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady >>Motomikolaje w Krakowie

Post autor: Miki »

:wnerw: Bylem sam z CCM.Konkluzja krotka, albo organizatorzy do dupy albo wladarze Krakowa nie chcieli bezplatnej promocji m.Krakowa, mieszkancy, dzieci i turysci krajowi i zagraniczni pytali dlaczego nie na Rynku Gownym w Krakowie jak w innych miastach Polski a tylko raz na pl.Szczepanskim aby ostatecznie na malym pl.Jana Matejki i do tego na malym skrawku placu?Szkoda ze nie posmigalem do Wolbromia lub Wadowic.... :[


Frekwencja nie duza jakies 50 maszyn z zaloga w tym sami z forum Poludnie byle moje forum.Motocyklisci to twardziele tak bylo w poprzednich edycjach,teraz juz na wymarciu....
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
bidon

Post autor: bidon »

Szacun Miki :okok: :okok:
ja pomimo prób nie byłem w stanie pokonać zaśnieżonego podjazdu rockerem, dopiero po 14 odtajało ale było już po imprezie.
Awatar użytkownika
Pawlas
Posty: 290
Rejestracja: 24 marca 2011, 15:22
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: TT900GT
Kontakt:

Post autor: Pawlas »

Miki jesteś Wielki !
Naprawdę wczorajsza noc u mnie przynajmniej zupełnie skutecznie zasypała ochotę i zamroziła wolę.
Cały wieczór wczoraj pucowałem motka a dziś tak jak Bidon miałem problem żeby nim pod górkę podjechać choć już wczoraj szlaja i lodowisko na drodze zrobiły swoje.
Tym większa chwała Mikołaj(k)owym TWARDZIELOM !
ODPOWIEDZ