ZIMOWANIE MOTOCYKLA KRAKÓW

Nasz dział handlowy
ucho78

ZIMOWANIE MOTOCYKLA KRAKÓW

Post autor: ucho78 »

WYNAJME

Do wynajęcia miejsce w garażu na zimownie motocykli 3-4 szt od zaraz

Garaż ocieplany nie ogrzewany

Lokoliżacja- Kraków Wola Duchacka (na terenie domu jednorodzinnego ogrodzonego)

Możliwośc postawienia moto na stelażu

Okres zimowania - do wiosny (marzec kwiecień) w zależnosci od pogody

Opłata za moto 100zł miesiecznie (przy opłacie z góry za 3 miechy lekki rabat)

Zainteresowani - Pisać PW lub 501 653 901
Jaszczur

Post autor: Jaszczur »

To ja podepnę się pod temat [ troszkę konkurencyjnie ale mam nadzieje ucho78 ze nie masz nic przeciwko ]

Otóż mam miejsce na 2 może 3 motocykle w garażu podziemnym [ w bloku , w którym mieszkam i parkuje auto ] na strzeżonym zamkniętym osiedlu Mozarta w Krakowie. Nie wykorzystuje całego miejsca a motocykle nie będą przeszkadzac więc jeśli ktoś nie ma za bardzo jak i gdzie przezimowac swojej niuni to na pewno pomogę. Jeśli to by ode mnie zależało to nic bym za to nie chciał ale, że wynajmuję całośc [ mieszkanie + miejsca parkingowe ] z współlokatorami to wiadomo jakoś trzeba się dogadac ;) Pieniędzy brac od "swoich" za taką przysługę bym nie chciał ale np. Jack Daniels'a każdy u mnie w mieszkaniu lubi luzik
Jak co to dzwońcie jakoś się dogadamy mój tel. 692479775
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

Jak odbiore malenstwo od mechanika to musze pomyslec gdzie schowac motorek,nie mam jakos serca pod namiotem go trzymac(chyba ze zima bedzie taka jak do tej pory).Ciekawe kiedy wkoncu do niego zagladnie ,ostatni dzwonilem to nic jeszcze nie robil :(,dalej nie wiem co nawalilo.Kurde znowu jutro do pracy,lenistwo swiateczne sie przydalo :)
ODPOWIEDZ