Sprzęt z Kanady

Nasz dział handlowy
Tomek

Sprzęt z Kanady

Post autor: Tomek »

Hej

Czy zdarzyło się komuś kupić sprzęt z Kanady?

Dzięki i pozdrawiam.
Tomek
Korba

Post autor: Korba »

mój VN jest z Kanady, dokładnie z Valcourt pod Montrealem.
Tomek

Post autor: Tomek »

Miałeś jakieś problemy z rejestracją, badaniami?
Korba

Post autor: Korba »

dokumenty do rejestracji mialem wszystkie juz od sprzedawcy, wiec nie bylo problemow. problem moze byc z postojowkami w kierunkowskazach i przypieprzaniem sie do halasu - w jednej stacji gosc sie doczepil tych rzeczy i mowil,ze nie pusci, rok pozniej jego kolega w ogole problemu nie widzial.
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Michał pisze:problem moze byc z postojowkami w kierunkowskazach i przypieprzaniem sie do halasu
Panowie polecam stację diagnostyczną w salonie DAF-a na zakopiance....gość jest wporzo...zero problemów. Zdecydowanie odradzam stację w OPLU
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Tomek

Post autor: Tomek »

Dzięki, chciałem się zorientować jak to wygląda, bo w okolicy pojawił się sprzęt właśnie z Kanady.
piranha

Post autor: piranha »

Czego tak naprawdę szukasz?

Czy w VT 750 zabrakło mocy..;)
Tomek

Post autor: Tomek »

Mocy nigdy zbyt wiele. A może właśnie jakiś samotny HD się błąka w pobliżu :)
piranha

Post autor: piranha »

W takim razie trzymam kciku za udany zakup!!!

HD czy oby na pewno to jest dobry wybór..??? Przyznaje że z opowieści wiem że latanie HD połączone jest ścieśle z siedzeniem u mechanika..???!!

Może ktoś ma doświadczenie w tej kwetii??? HD vs Honda/ Yamaha...????
Ostatnio zmieniony 30 grudnia 2009, 07:44 przez piranha, łącznie zmieniany 1 raz.
Aro

Post autor: Aro »

HD czy oby na pewno to jest dobry wybór..??? Przyznaje że z opowieści wiem że latanie HD połączone jest ścieśle z siedzeniem u mechanika..???!!
To jest bardzo dobry wybór, a gdyby to była prawda to HD nie przetrwały tylu lat i nie sprzedał tylu egzemplarzy za niemałe pieniądze.
ucho78

Post autor: ucho78 »

Odnosnie HD to owszem ale produkowane przed 99 rokiem.
Tomek

Post autor: Tomek »

Pomału robi się z tego dyskusja poza dział (może warto przenieść wątek), ale skoro zima już przyszła to możemy pogadać. Kontynuując, gdybyście nie mieli żadnych ograniczeń w wyborze sprzętu co by to było? Seryjny czy jakiś custom?
Ja wybrałby HD model Heritage Softail Classic lub Heritage Springer.
piranha

Post autor: piranha »

Heritage Softail Classic..
Paweł_

Post autor: Paweł_ »

Mador pisze:Panowie polecam stację diagnostyczną w salonie DAF-a na zakopiance....gość jest wporzo...zero problemów. Zdecydowanie odradzam stację w OPLU
Odświeżam temat :-)

Jakie stacje diagnostyczne polecacie? Najchętniej w okolicach Huty lub Krowodrzy ?
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

Ja podbijalem przeglad jak bylem w Wilcza garage jest jakies 200 m od nich,zero problemu ,swiatelka ,klakson,stop i badaja spaliny zero problemu 10 min i po sprawie.
Paweł_

Post autor: Paweł_ »

Morte-69, ale masz na mysli aktualną lokalizację Wilcza Garage na Wieczystej? Gdzie dokładnie ten diagnosta?
Tomek

Post autor: Tomek »

Odświeżając temat
Michał: sprawdzałeś VIN swojej kanadyjskiej maszyny? Wszystko było ok w dostępnych bazach?
Jakoś tak moje myśli krążą w kanadyjskich klimatach...

Pzdr, Tomek
Korba

Post autor: Korba »

cześć
kupiłem już oclonego, gotowego do rejestracji, dowód rejestracyjny dostalem z tłumaczeniem oraz umową kupna. poszedłem do urzędu i w zasadzie bez żadnych trudności dostałem dowód polski plus kartę pojazdu. nie wiem czy cokolwiek sprawdzali, ale jeśli sprawdzali, to wszystko grało. w zasadzie wszystkie rzeczy związane ze sprowadzaniem zrobił już sprzedawca,ja miałem tylko z dokumentami od niego iść do urz. komunikacji. też się trochę bałem
pozdrawiam
Tomek

Post autor: Tomek »

Dzięki

Pzdr, Tomek
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

Paweł_ pisze:Morte-69, ale masz na mysli aktualną lokalizację Wilcza Garage na Wieczystej? Gdzie dokładnie ten diagnosta?
F.H.U.KART
Marzena Ziec
al.Jana Pawla II 37/1a
31-864 Krakow.
tel.012 628 35 37
ODPOWIEDZ