Spontaniczne popoludniowo/wieczorne latanko

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Bartek

Post autor: Bartek »

Dzięki Ucho żeś z Diobłem pogadał
ucho78 pisze:Diobeł!! Gadam z Tobą. Masz być :) Ja bede na pewno
:okok:
Odnośnie plecaczków to nie wiem (ja bez).
Do zobaczyska!
ucho78

Post autor: ucho78 »

N o to Panowie ja juz dotarłem Traska bardzo fajna Doborowe towarzystwo :) no i pogoda dopisła wyśmienicie Było mi miło Was poznać :) Dziś oszczedzam sie na jutro Pozdrawiam
Bartek

Post autor: Bartek »

Zgadza się, trasa fajna, tempo optymalne, szyk wzorowy cały czas. Również miło w realu poznać! Mam nadzieję, że jutro powtórka z rozrywki.
Krzysiek
Posty: 107
Rejestracja: 1 marca 2009, 20:09
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: vtx

Post autor: Krzysiek »

No to i ja się dołączę do podziękowań.
Dzięki :rotfl:
Diobeł

Post autor: Diobeł »

Całkiem sympatycznie :> Dzięki .

http://picasaweb.google.com/krkvn800/04042009#

Pzdr.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Proponuje male latanko popoludniu/wieczorkiem jutro(sroda)

Data: 08.04.2009 (sroda)
Godzina spotkania: 17.30
Miejsce spotkania: Galeria Kazimierz (parking przy daszynskiego)

Traska jak zwykle do ustalenia, ale tak mysle zeby byla na 1,5-2h.
Jak ktos juz teraz ma jakis pomysl na traske to piszcie :)
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Żona skutecznie zagospodarowała mi popołudnie z dziećmi wiec nici z jazdy wyszły (musiała do biura wieczorem jechać). Mam nadzieję,że uda nam sie jeszcze przed świetami polatać. Może piątek...
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Ze spontanicznego wyjazdu skorzystalem sam, ale i tak bylo okej :)
Skoczylem za Krzeszowice poszukac firmy zajmujacej sie budowa choperkow i dorabiania roznych rzeczy do nich :)
Zgodnie z wytycznymi Madora znalazlem i spisalem numery, bo juz pozno bylo i zamkniete.
W drodze powrotnej zajrzalem do rodzicow, ktorzy kolo Krzeszowic mieszkaja i powrot do domu ;)
Moze nastepnym razem w grupce uda sie polatac.
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Pitbull

Post autor: Pitbull »

Mrozo
więc proszę podziel się z nami pozyskanymi informacjami
może koledzy też jakąś stronkę posiadają ??
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Bylem tam kolo 18.30 wiec spisalem tylko numery. W necie tylko tyle znalazlem: http://www.bikepics.com/pictures/1417133/ Taka sama reklame maja na miejscu ;)
Firma jest w Filipowskiej Woli. Jest to zaraz po wyjezdzie z Krzeszowic w kierunku Trzebinii/Chrzanowa po prawej stronie.

Za wysokie oparcie z chromowanym stelazem powiedzial mi dzisiaj telefonicznie okolo 300zl wiec cena przystepna. Po swietach bede sie zdzwanial z nimi i podjade pogadac o szczegolach.
Narazie szukam wymiarow oryginalnego oparcia do Virago 750/1100 zeby podobne zrobic. Moze przy okazji zrobie tez bagaznik zeby bylo gdzie spiwory przytroczyc ;)
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Mrozo pisze:Narazie szukam wymiarow oryginalnego oparcia do Virago 750/1100 zeby podobne zrobic.
Mrozo jeśli mogę zasugerować to....skoro będą Ci robić na gotowo to może coś nie konwencjonalnego machniesz? Ja jak u nich byłem w zeszłym roku to widziałem takiego zajebistego Drag Stara....(oczywiście po przeróbkach)...i miał takie opieradło z tyłu wykończone blachą chromowną w któej wycięty był (pewno laserowo) krzyż chopperowy (efekt jeśli nie piorunujący to napewno fajny) Coś podobnego ma ucho78 tylko że On ma wyciętą takie V....zresztą tu masz fotke http://picasaweb.google.pl/zibi665/Rozn ... 1282533650 luzik ucho78 dzięki za pozwolenie na publiczne wykorzystanie Twojego wizerunku ;)
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Jeżeli będzie pogoda to może ktoś reflektuje na małe latanko w WIELKĄ SOBOTĘ...
Bartek

Post autor: Bartek »

Jutro się chętnie gdzieś kopsnę, byle nie za daleko. Późnym popołudniem muszę być z powrotem w domu.
Konik, kiedy wyjazd i jak długo planujesz latanko?
ucho78

Post autor: ucho78 »

Hejka

Ktoś ma ochote polatać dziś (piątek) puznym wieczorkiem po Kraku Myśle ze tak godzina 21.30 Zasmaczyć jakąś kiełbaske na noc pod Halą Targową Strzelić mała bajerke no i oczywiście papierosek Ja bede na BP Mateczny

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Dzisiaj nie było opcji.
A co o jutrzejszego to np 13.00 BP Borek pasuje komuś? Albo inne propozycje...
Bartek

Post autor: Bartek »

Jutro 13.00 dla mnie OK. Ale niestety będę miał czas tylko do ok. 16.00. Tak czy inaczej piszę się.
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Na wyjazd do Bochni nie zalapie sie wiec proponuje male latanko poswiateczne jutro (poniedzialek) popoludniu/wieczorkiem w celu spalenia paru kalorii w spacerowym tempie ;)

Data: 13.04.2009 (sroda)
Godzina spotkania: 16.30
Miejsce spotkania: BP Borek Falecki
Traska jak zwykle do ustalenia, ale tak mysle na 2h.
Jak ktos juz teraz ma jakis pomysl na traske to piszcie :)
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Nikt sie jednak nie skusil na wyjazd takze spod BP Borek Falecki zrobilem sobie samotna bardzo ladna widokowo traske przez Kryspinow, Brzoskwinie, Krzeszowice, Czerna, Raclawice, Jerzmanowice, Ojcow Skale i do Krakowa. Mozna przy ktoryms wspolnym wyjezdzie powtorzyc ta traske. W Czernej jest bardzo ladny klasztor na wzgorzu do zwiedzenia gdzie warto sie zatrzymac no i w Ojcowie tez sporo ciekawych miejsc mozna znalezc. Dwa razy robili na mnie przymiarki z wiadrami, ale tylko postraszyli i pomachali ;)
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
korozja

Post autor: korozja »

Mrozo pisze:Nikt sie jednak nie skusil na wyjazd takze spod BP Borek Falecki zrobilem sobie samotna bardzo ladna widokowo traske przez Kryspinow, Brzoskwinie, Krzeszowice, Czerna, Raclawice, Jerzmanowice, Ojcow Skale i do Krakowa. Mozna przy ktoryms wspolnym wyjezdzie powtorzyc ta traske. W Czernej jest bardzo ladny klasztor na wzgorzu do zwiedzenia gdzie warto sie zatrzymac no i w Ojcowie tez sporo ciekawych miejsc mozna znalezc. Dwa razy robili na mnie przymiarki z wiadrami, ale tylko postraszyli i pomachali ;)
Mrozo myślę że za niedługo razem pośmigamy w te okolice bardzo dokładnie je znam więc można nieźle pozwiedzać.

W tygodniu mogę jeździć dopiero po 19 więc jak tobie pasuje to możemy się kiedyś umówić
Bartek

05.06.09

Post autor: Bartek »

Cześć,
jak wszyscy widzą pogoda przez ostatnich parę dni nie była zbyt łaskawa dla motocyklistów, ale jutrzejszy dzień według wszystkich prognoz ma być dość ciepły i co najważniejsze bez deszczu! Proponuję więc reaktywację tego tematu i spontaniczną przejażdżkę jutro późnym popołudniem co by odstresować się po całym tygodniu.
Jak to było w tym temacie już wcześniej:
Data: 05.06.09 piątek
Godzina: 17.00
Miejsce spotkania: Galeria Kazimierz (parking od strony ul. Daszyńskiego)

Czas max. 3 godz.
Trasa i cel do ustalenia na miejscu.
pozdr
Zablokowany