Spontaniczne popoludniowo/wieczorne latanko

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Spontanicne popoludniowo,,,,,,,

Post autor: Miki »

:lol: Witam ja jestem :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Uaaaa! Dzięki wszystkim za liczne przybycie na moje imieniny! :rotfl: Było naprawdę super, jazda ekstra (chociaż jak Shadow prowadził, to moja Shadowka wylewała ostatnie poty) Wielki szacun dla wszystkich, którzy przybyli mimo groźby paskudnej pogody. Aura na szczęście nas oszczędziła i było pięknie. Nic tylko do następnego.

Pozdro!
MDH

Post autor: MDH »

Ja JESZCZE nie mialem na czym przybyc, ale tak czy inaczej wszystkiego najlepszego Barnaba :)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

sdpontaniczne,,,,latanko

Post autor: Miki »

:lol: : dzieki na mile latanko, deszcz sie wystraszyl naszego optymizmu, bylo wzorcowo i milutko,dziekuje do nastepnego razu :rotfl: :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

To i my też dołączymy do listy zadowolonych z wyjazdu.

Imieniny Barnaby, udane owszem...wszyscy widzieliśmy jak w Skale wcinał imieninowego loda, aż ślinka ciekła... , czekamy teraz na urodziny, które to jeszcze huczniej podobno obchodzić mamy(...)
- żartowałem.

Shadow, wielkie dzięki za zaproszenie na pyszny sernik i kawę i herbatę i co tam kto chciał. Miło było poznać Twoją, oczywiście lepszą połowę.

Fotki w galerii będą niebawem, - już są !.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Spontaniczne latanko,,,,,

Post autor: Miki »

:lol: dalaczam sie do podziekowan za zaproszenie naszej przezedzonej bandy na swoje ranczo, pyszny serowiec gospodyni domu, za ugoszczenie nas, dzieki serdeczne :brawo: :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

spontaniczne latanko,,,,,

Post autor: Miki »

:lol: skleroza nie boli ale,,,,,, Shadow sorki podziekowanie dla Ciebie malzonki i starszej Pani, dzieki :glupek:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
morissKRK

Post autor: morissKRK »

Dołączam się do podzienkwań i czekamy SHADOW na obiecanego grila :D
morissKRK

Post autor: morissKRK »

notabene przychdzi mi pytanie do administratra odnosnie tego czy w kazdym temacie nie dalo by sie zakladac kolejnych podgrup/podtematów tak zeby wszystkie nasze wyjazdy nie znajdwaly sie w jednej kategori "Spontaniczne popoludniowo/wieczorne latanko", tylko zeby kazde latanko znalalo sie w podtemacie - obawiam sie ze w przeciwnym razie tak jak na GP za niedlugo bedziemy tu mieli ze 20 stron ... a przeciez czytleniej by bylo jak jak kazdy wypad bylby osobnym tematem...chyba ? :) jak myslicie ?

Przerzucam temat również do kategori "Na luzie"
Admin

Post autor: Admin »

Moris takie waśnie bylo założenie i na początku w ten sposób robiliśmy ustawki. Dla każdej osobny temat w formacie: "data-opis". Jestem jak najbardziej za tym żeby dla każdej ustawki pisać osobny temat w formie jak wyżej.
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Czyli "spontaniczne latanko", "wieczorne spotkanka", czy jakiekolwiek podobne nie będą już używane? :) Trzeba by przykleić na górze działu "wypady" jakiś wzór/szablon, jak ma wyglądać tytuł i pierwszy post tematu. Byłoby wszystko ładnie uporządkowane. Ale to tylko taka sugestia.

Pozdro.
morissKRK

Post autor: morissKRK »

no to super jak da się tak zrobic :radocha: :radocha: :radocha:
wielkie dzięki :>
ralfi

Post autor: ralfi »

Wybiera się ktoś dzisiaj na popołudniową kawkę na Kazimierz?
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Ralfi, zależy jaka to jest popołudniowa... :) Bo ja na 50% wpadnę na wieczorną. :P
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

spontaniczne,,,,,

Post autor: Miki »

:lol: Witam ja bede pora wieczorowa TeD Cafe :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Oj Mikołaj, minęliśmy się - nie poczekałem na Ciebie bo nie wiedziałem ze będziesz. Szkoda...
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

spontaniczne latanie- wieczorowe

Post autor: Miki »

:lol: Witaj Barnaba,ja pisalem wczoraj ze mam w nosie banki, wioze kase do TeDa, nie b :okok: awie sie jakies przelewy luzik , jasne samemu lyso siedziec we dwoch to co innego
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Wybacz, nie pokojarzyłem faktów... Nadrobimy. :)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

spontaniczne latanie- wieczorowe

Post autor: Miki »

luzik , masz racje, a to ma racje stawia studenckie glodne pol litra mleka) i kolacje,poza zartami sam mam juz ochote od dluzszego czasu na ingres piwowy ha haw naszym gronie :rotfl:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Barnaba

Post autor: Barnaba »

No na pewno takowy nadejdzie. Jak nic dobrą okazją bedzie zlocik Easy Rider party - w końcu zostajemy na nockę :D
Zablokowany