Spontaniczne popoludniowo/wieczorne latanko

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

spontaniczne latanie- wieczorowe

Post autor: Miki »

:lol: nic dodac nic ujac Barnaba co ma wisiec nie utonie, sum sum corda, mea culpa :brawo: :rotfl:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
morissKRK

Post autor: morissKRK »

czy ktoś dzisiaj lata pod wieczór ?? :)

gdzie: Stacja BP Bora Komorowskiego
godz: 19.00
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Wybieramy sie z Mrozonka na przeglad rejestracyjny Virazki i pozniej na jakis krotki wypadzik poza Krakow. Gdyby ktos chcial sie dolaczyc to niech pisze smska. Mozemy spotkac sie kolo 19 na BP Bora Komorowskiego
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Joker

Post autor: Joker »

E2: Jednak nie dam rady przed 8 więc lipa...
Barnaba

Post autor: Barnaba »

aaa! spóźniłem się! jedzie ktoś jeszcze? :)
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Mała propozycja: Może małe latanko w najbliższą niedzielę wieczorem? Mam trochę wolnego czasu, z którym nie mam co zrobić. :) Można by tym razem zaatakować południową stronę Krakowa, wybrać się W kierunku Wiśniowej, etc... Byłby ktoś chętny? Obliczam, że można by na to przeznaczyć tak... z 5 godzin? Wypowiedzcie się.

EDIT

Tak mi do głowy teraz wpadło... A może na przykład Czorsztyn? Ale to już nie byłoby wieczorne latanko :) tylko półdniowe latanko.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

latanko,,,,

Post autor: Miki »

luzik witaj Barnaba z Wisniowej jest Lysy, wiec moze by sie pobawil w przewodnika, znam troche tamtej okolice wspanialem widoki, obserwatorium Jagiellonskie Weglowka itd.pozdrawiam mysle ze sie z Wami zalapie :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
PiotrSHADOW

Post autor: PiotrSHADOW »

chętnie dołączę do wycieczki w niedzielę o ile pogoda jakoś drastycznie się nie zmieni, byłby to mój pierwszy wyjazd z Wami. Jeśli zwycięży pomysł dłuższej wyprawy w stronę Jeziora Czorsztyńskiego, można by było podjechać kawałek dalej na Słowację, drogą 542 (Lysa nad Dunajcom - Spisska Bela) widoki na prawdę przepiękne - jeśli ktoś nie był to polecam. Ale to by już zmieniało koncepcję wypadu z "wieczornego latanka" na dłuższą wyprawę - zatem to tylko nieśmiała propozycja z mojej strony :)... w każdym razie ja się piszę na przejażdżkę w niedzielę po południu-wieczorem :okok: .
Łysy

Post autor: Łysy »

hej :) jeśli mowa o Wiśniowej to zapraszam luzik .Można zrobić traskę Kraków-Wiśniowa-Kasina Wielka-Mszana Dolna-Lubomierz-Szczawa-Szczawnica,a potem można wracać przez Limanową-takie małe latanko :> i piękne górzyste tereny
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Byłbym raczej chętny na trasę zaproponowaną przez Łysego, a dłuższe latanie (zahaczająć o Słowację) odłóżmy na później. Zwłaszcza że niestety nie mam całej niedzieli wolnej..
PiotrSHADOW

Post autor: PiotrSHADOW »

no tak... w tej sytuacji rzeczywiście trasa wg Łysego może być bardziej trafionym pomysłem, przeoczyłem, że planujesz wycieczkę na ok 5 godzin luzik ale na przyszłość warto mieć północną Słowację na uwadze.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady

Post autor: Miki »

luzik witam piekna traska zaliczylem pare razy, odpoczynek byl na Slowacji w Czerwonym Klasztorze :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Łysy pisze:hej :) jeśli mowa o Wiśniowej to zapraszam luzik .Można zrobić traskę Kraków-Wiśniowa-Kasina Wielka-Mszana Dolna-Lubomierz-Szczawa-Szczawnica,a potem można wracać przez Limanową-takie małe latanko :> i piękne górzyste tereny
PODBIJAM !!!!!!
Hej hej co tak temat upadł? Niema chętnych na jutrzejsze popołudnie?
Jutro godzina 14 BP Borek.....jest ktoś chętny polatać kilka godzinek po południowej części Małopolski....?
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Mador, mnie by urządzała godzina tak po 16.00, bo wcześniej nie dam rady. :/ Więc jakbyście chcieli od drugiej śmigać, to ja odpadam :)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady

Post autor: Miki »

luzik wiec 16,00 BP Borek :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

OK....więc wcześniej na Quadzie pośmigam a o 16 polecimy 2oo na południe luzik
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Ok, to umówione. :) Do zobaczenia na BP na Borku.
PiotrSHADOW

Post autor: PiotrSHADOW »

jeśli pogoda na przekór prognozom będzie dobra, to i ja się przyłączę, może plecaczek da się wyciągnąć na przejażdżkę również :radocha:
Łysy

Post autor: Łysy »

Będę czekał na Was w Wiśniowej :)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady niedzielka

Post autor: Miki »

:lol: Lysy witam, jak beda chcieli nam traske do Ciebie na pamiec wiec dojedziemy, a Ty przejmiesz paleczke w dasza droge na zwiedzanie luzik
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Zablokowany