18.04.2010 - Częstochowskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Majster666

Post autor: Majster666 »

ja tam akurat bede sie szatanił na koncercie w tym terminie to mnie niemoralni goscie w sukienkach nie napadną:P
morissKRK

Post autor: morissKRK »

normalka - pojechalo sie rok temu to i teraz pojedzie
wrazenia z jazdy sa nie samowita jak sie te 20tys moturow do miasta pcha :D
karolajna

Post autor: karolajna »

Jeśli chodzi o mnie to także się wybieram ,bo nigdy wcześniej nie byłam na tym zlocie :)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady 18,04,2010 Czestochowa

Post autor: Miki »

luzik , to juz wieloletnia tradycja, Czestochowa, Mala, Mnikow, Bochnia, moze w tym roku jak slyszalem moze Lichen, lub Ludzmierz :okok: :lol:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
kanoma

Post autor: kanoma »

W tym roku i w Kielcach szykuje się ciekawa impreza. W imieniu wszystkich zmotoryzowanych scyzoryków zapraszamy serdecznie.

http://www.motocykle.kielce.com.pl/foru ... 546.0.html
Benek

Post autor: Benek »

Bardzo chętnie przyłączę się do wyprawy do Częstochowy a i także nie omieszkam wstąpić na otwarcie sezonu w Kielcach. Będzie okazja zawitać w rodzinne strony :)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady,,,,Kielce,,,,

Post autor: Miki »

luzik :lol: jesli nie bedzie ta imprezka w konflikcje z jakas nasza wyprawa to z checia posmigam do Kielc, nie bylem w Kielcach jakies 5 lat :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
don

Post autor: don »

Ja też jade !
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Uroczystosci motocyklowe Bochnia

Post autor: Miki »

luzik zapraszam ja smigam do Bochni , wiem ze sie pozniej wypogodzi,,
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
czarna

Post autor: czarna »

jedziemy...

tzn jak mnie Jaro zabierze :stres:
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

"18.04.2010 - Częstochowskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego" No to może pora na jakieś szczegóły panie i panowie? Tak jak rok temu 8.00 BP Borek Fałęcki?
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
zorro

Post autor: zorro »

jaka trasa planowana jest do? moze jakis link?
Jarek

Post autor: Jarek »

Trzeba pomyślec czy warto jechac głowną droga - mam na mysli 94 potem 1.
Droga jest ciagle w remoncie (frezowana w wielu miejscach).
Droga alternatywna jest od Olkusza przez Zawiercie, Myszków itd - pewnie ją znacie.

Luźna sugestia do przemyślenia.
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4535
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Punkt zborny(ustawka) na stacji benzynowej przy wylocie na Olkusz na ul Jasnogórskiej, po prawej stronie za rondem... Dokładny czas zbiórki i jakieś szczegóły będzie wiadomy na pewno najpóźniej do piątku, tak myślę.

Ktoś tam wcześniej napisał BP Borek, owszem ale nie w tym wyjeździe, po co w grupie przeciskać się przez cały Kraków...

Ja, tak czy siak dołączę podobnie jak w tamtym roku na stacji benzynowej przy MC Donalds w Olkuszu, myślę z resztą, że grupa olkuska też.

A więc:

Alternatywne trasy: http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s ... 34589&z=10
oraz: http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s ... e=UTF8&z=9

Myślę że w okolicach środka tygodnia będzie już wiadomo czy czasami impreza nie będzie odwołana, myślę że nie. Na razie wszędzie chaos i nikt nic nie wie, ale sytuacja nie nastraja do podejmowania jakichkolwiek kroków czy konkretnych decyzji.
Będzie dobrze miejmy taką nadzieję.
Jarek

Post autor: Jarek »

może ankieta? - żeby nie było potem marudzenia...
Jarek

Post autor: Jarek »

mam na myśli wybór trasy oczywiście
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4535
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Jeżeli uważasz ,,Jarek''że jest to konieczne, to spokojnie zapodaj ankietę, będzie to już chyba druga, albo trzecia ankieta na tym forum. Rok temu lecieliśmy ,,jedynką'' więc może w tym roku trochę inaczej?
Jarek

Post autor: Jarek »

Tak tylko poddałem pomysł ankiety mając swiadomosc jakosci jakosci tej głownej trasy.
Gdy zdecydujemy jechac "jedynką" nie będe protestował.
Aro

Post autor: Aro »

Druga trasa Zibiego zdecydowanie bardziej do mnie przemawia. Nie ma co pchać się 1.
Awatar użytkownika
Robo
Posty: 65
Rejestracja: 6 października 2009, 16:32
Lokalizacja: KRAKÓW
Motocykl:

Post autor: Robo »

Oczywiście nie ma co się pchać autostradą. Też jestem tak jak Zibi za ustawka na ul. Jasnogórskiej, ale pewnie konkrety pod koniec tygodni, a to czy oni to odwołają to dla nas rybka i tak pojedziemy, tam lub gdzie indziej.
ODPOWIEDZ