18.04.2010 - Częstochowskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

zorro

Post autor: zorro »

2 rulez !! Ogrodzieniec QL !!
POKORA

Post autor: POKORA »

Jestem w zmowie z Zib im ja wraz z małżonką dołączę w Olkuszu myślę, że też Miklas dołączy do nas
Pat

Post autor: Pat »

...to ja zasilę szacowne to grono ...
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Więc o której ruszamy z Jasnogórskiej? Ja z asystą i tak polecę przez Borek więc może gdyby ktoś chciał to możemy się odpowiednio wcześniej (tak jak rok temu) spiknąć na BP Borek i przeparadować przez Kraków Myślę że Rysiek,Łysy.Zyga....czy inna część z południa też tamtędy poleci...więc...? Zapodajcie godzinę wyjazdu z Jasnogórskiej
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

18.04.2010 Czestochowa

Post autor: Miki »

luzik Mariusz witaj, jesli sie zbieracie na BP Borek Falecki to i ja sie tam pojawie ,widze ze bedzie nas juz czworo, mysle ze 7,30 bedzie odpowiednim czasem aby na 8,00 zameldowac sie na Jasnogorskiej na centralnej naszej zbiorce CCM,to moja propozycja :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Robo
Posty: 65
Rejestracja: 6 października 2009, 16:32
Lokalizacja: KRAKÓW
Motocykl:

Post autor: Robo »

W niedzielę uroczystości pogrzebowe prezydenckiej pary, to z Częstochowy chyba lipa.
Jarek

Post autor: Jarek »

Rozmawiałem przed chwilą z Prezesem Stowarzyszenia Międzynarodowego Rajdu Katyńskiego - Wiktorem Węgrzynem, który jest organizatorem pielgrzymki na Jana Górę.
Pielgrzymka sie odbędzie zgodnie z planem, bedzie miała charakter żałobny - pisał własnie oświadczenie które niebawem sie pojawi.

http://rajdkatynski.net/index.php?optio ... &Itemid=43
Jarek

Post autor: Jarek »

Organizator prosił o przystrojenie motocykli flagami i czarnymi wstęgami.
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Informacja oficjalna w sprawie motocyklowego rozpoczęcia sezonu w Częstochowie 18.04.2010
Jak dowiedziałem się w biurze prasowym Jasnej Góry oraz u oficjalnego organizatora http://www.rajdkatynski.net/ Niedzielna pielgrzymka motocyklistów NIE ZOSTAJE ODWOŁANA. Wszystko odbywa się zgodnie z planem. Msza święta na błoniach klasztornych odbędzie się o godzinie 12 i będzie mszą żałobną. Organizatorzy proszą o godne i odpowiednie do żałoby zachowanie,oraz o przystrojenie motocykli biło-czerwonymi flagami
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Bazyl

Post autor: Bazyl »

to ja tez bede na BP Borek
Łysy

Post autor: Łysy »

Oczywiście będę- BP Borek luzik
Jarek

Post autor: Jarek »

Na RMF-ie mowią ze pogrzeb moze byc w Krakowie na Wawelu - to jeszcze nie jest potwierdzenie ale podobno to życzenie rodziny.
Kraków bedzie zatkany od piątku jesli to sie spełni.
Black

Post autor: Black »

Mam nadzieje ze pogada nie spłata psikusa, jeśli nie będzie ulewy ja jestem na Jasnogórskiej na 100%
Jarek

Post autor: Jarek »

Tresc oswiadczenia organizatora pielgrzymki: cyt;

VII ZLOT GWIAŹDZISTY „JASNA GÓRA 2010” im. Księdza Ułana Zdzisława Peszkowskiego, odbędzie się zgodnie z planem. Pomimo nieszczęść które na nas spadają, Polska żyje.
W trudnych chwilach będziemy razem.
Msza Święta w niedzielę 18 kwietnia o godz. 12:00 na Jasnogórskich Błoniach, będzie Mszą Żałobna za poległych w Katyniu II.
Udekorujmy nasze motocykle białoczerwonymi chorągwiami, przepaszmy czarną wstążka i przyjeżdżamy.
Aro

Post autor: Aro »

To oczywiście nie jest uwaga do Ciebie Jarek.

Może właściwszym określeniem byłoby "za tragicznie zmarłych" lub "za osoby które zginęły w tragicznym wypadku" bo polec to można w walce.
Może się czepiam, ale w wielu wypowiedziach spotkałem to słowo i tak mi jakoś nie pasuje do kontekstu.

Ale oczywiście odchodzę od tematu, a tym jest wyjazd do Częstochowy.
Miklas

Post autor: Miklas »

Jeśli tylko nie będzie lało to jak najbardziej dołączę do "grupy olkuskiej"
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4535
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Ja też nie czepiam się ciebie ,,Jarek'', może słowo ,,poległych'' jakoś bym przeżył, chociaż ,,Aro'' ma rację oczywiście, ale już ,,Katyń II'' zakrawa na paskudne zagrywki polityczne. Wszyscy ci ludzie zginęli w katastrofie lotniczej w Smoleńsku, lecąc na uroczystości związane z wydarzeniami w Katyniu .
Wielkim nietaktem i brakiem szacunku dla zamordowanych oficerów, jest robić z tego hierarchię Katyń I i Katyń II.

Odnośnie tematu: http://www.jasnagora.com/
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Będę na BP Borek.
Mam nadzieję że nie ugrzęźniemy tam w korkach.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Czestochowa

Post autor: Miki »

luzik witam, tez bede na Borku :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

18,04,2010rOtwarcie sezonu Czestochowa

Post autor: Miki »

luzik Witam, informuje ze posiadam pewna ilosc koszulekz naszym logo dla tych formowiczan, ktorzy smigajaz nami do Czestochowy a nie posiadaja koszulek, szczegolnie dotyczy ten temacik nowoprzybylych, prosze o kontakt celem odebrania ich(koszulek) :lol: :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
ODPOWIEDZ